Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
fijolku cudowne zdjecie ehh tylko pozazdroscic...
Moniczko pani Basia jest z wroclawia, czasem bywajac na rynku widze ja 🙂 git majonez kobieta!
Zycze wam dziewczynki milego wieczorku! buzka


No pani Basia rewelka hehehe...to rowne babki tam we Wrocku macie 🙂
tez ci zycze milego wieczorku...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Moniczko, to bedzie wisialo nad lozkiem 🙂
[URL=http://img222.imageshack.us/i/img9492copy.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8393/img9492copy.jpg[/IMG][/URL]


Ojej jakie Piekne to zdjecie Aniu 🙂Szacunek dla fotografa za pomysł i wykonanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja umyta juz w piżamce,pije gorącą herbatkę z cytryna bo gardło cosik pobolewa,ogladam Pacyfikatora 🙂

ja tez juz po prysznicu w pizamce 🙂 ja zerkam na dwojke jakies kabarety leca... 🙂 pacyfikatora widzialam juz chyba ze 3x...


A ja chyba z 10 heh...potem może cos na kompie odpale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja umyta juz w piżamce,pije gorącą herbatkę z cytryna bo gardło cosik pobolewa,ogladam Pacyfikatora 🙂

ja tez juz po prysznicu w pizamce 🙂 ja zerkam na dwojke jakies kabarety leca... 🙂 pacyfikatora widzialam juz chyba ze 3x...


A ja chyba z 10 heh...potem może cos na kompie odpale.

ja najbardziej lubie dobre horrorki 🙂 ale teraz jak jestem w stanie blogoslawionym to mi moj misiek nie pozwala hehehe... ostatnio na necie ogladalismy fajna komedie romantyczna,o ile dobrze pamietam "OCH ZYCIE"...
ZWIASTUN TEGO FILMIKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to i ja ode przed TV.
teraz relaks. Mezus juz przestal z wiertara latac po mieszkaniu - kilka ramek ze zdjeciami sie pojawilo (nie zdarzylismy im znalezc miejsca od przeprowadzki w kwietniu:blush 🙂.
ide odpoczywac. marchewki sobie obralam wiec troszke karotki bedzie 🙂

dobrej nocki Brzuszki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
Moniczko, to bedzie wisialo nad lozkiem 🙂
[URL=http://img222.imageshack.us/i/img9492copy.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8393/img9492copy.jpg[/IMG][/URL]


Ojej jakie Piekne to zdjecie Aniu 🙂Szacunek dla fotografa za pomysł i wykonanie 🙂


ja tez takie chce! zajeb... 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki, jeszcze żadnej z was nie ma aż niewierze 🙂

Ja juz od 7 na nozkach wlasnie pije kawke z mleczkiem zrobiona przez meza i za godzine jade go zawiesc na pociag bo jedzie z chlopakami na mecz lecha 🙂( a co tam niech chlopak ma i sobie jeszcze uzyje poki Nikosia nie ma na swiecie bo potem moze byc ciezko z meczami 😜)
Nie ukrywam ze mi szkoda ale nie samotnej niedzieli tylko sama tez bym sie przejechala na mecz ale z maluszkiem nie da rady.....za duzy brzusio i umeczenie...lepiej dmuchac na zimne niz np mialabym dostac z lokcia od kogos...

Fijolek zdjecie cudne.....nawet moj maz sie zachwycil jak mu teraz pokazalam....normalnie klasa... 🙂 pamiątka na cale zycie

a moj maly w nocy tak dokazywal ze myslslam ze mi z brzuszka wyskoczy....a teraz chyba spi bo cisza hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Wpadłam się z wami przywitać. Wczoraj wieczorem z mezulkiem wybraliśmy się do kina, niestety film okazał się klapą byliśmy na wojnie żeńsko-męskiej. Podczas seansu mała cały czas intensywnie kopala heh to chyba z nudów 🙂 życzę wam kochane spokojnej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
my mamy zmiane imion dla dziewczynki Vanessa, a dla chlopczyka to tatus nadal intensywnie mysli 🙂
milej nocy 🙂

my tez ciagle zmieniamy imie dla naszej Fasoli. tzn sa dwa - trzy wokol ktorych sie krecimy, ale teraz mam jedno ktore bardzo mi sie podoba i mam nadzieje ze moj Piotrek sie przekona.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej dziewczynki! Miłej niedzieli wam życzę!
Fijolek normalnie zamurowało mnie to zdjęcie! Przepraszam Cie może nie powinnam pokazywać tego zdjęcia ale pokazałam mojej mamie a ta się wzruszyła ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

no co Ty, pewnie ze mozesz pokazywac 🙂 dla mnie to sama przyjemnosc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim 🙂

My pijemy herbatke z cytrtynką,czytamy co u Was i dalej podziwiamy zdjęcie FIJOLKA 😉Napatrzeć sie nie mozna.

Dziewczyny odnośnie kosmetyków,jak juz pisałam wcześniej mąż kupił Johsona dla dzieci i czy ja moge je uzywac dla Maleństwa czy to powinno pisać że to dla noworodków czy ze od pierwszych dni zycia czy jak bo tam jest tylko napisane ze dla dzieci??? 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie 🤪
Wczoraj imprezka sie udała, małej sie podobało, ze słyszała dużo głosów, bo ruchliwa i nawet moim siostrom udało sie wychwycic ruchy 😁 Zauważyłam w ogole ze w weekendy jest ożywiona w brzuszku , pozniej cały tydzien odpoczywa hehehe 😁 dziekuje ze zyczonka dla Tomka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...