Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAJCIE
JAK JUZ WIDAĆ PO OSTATNIM MOIM WPISIE ZA 5 MIESIĘCY ROBIMY ŚLUB RAZEM ZE CHRZCINAMI...TROCHĘ SIE MARTWIE JAK TO BĘDZIE PÓŻNIEJ...NA SALI JAK Z MALEŃSTWEM.MAM MOJĄ DOBRĄ SĄSIADKĘ KTÓRA BEDZIE MALENSTWO PILNOWAC TYLKO JAK TO BEDZIE WYGLADAC Z KARMIENIEM... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam znow na chwile...w domku juz opanowane wiekszosc i chyba na dzis starczy.....
A ja wam musze powiedziec ze z Moim juz 7i pol roku sie znamy z czego 3 razy sie rozstawialismy hehe no ale zakonczylo sie slubem w sierpniu....i fajnie sie zlozylo ze pierwsza nasza rocznica wypada 21.08 w Niedziela wiec i wtedy tak myslimy ze moze zrobimy chrzciny....2 imprezy za jednym zamachem super ze ten sam dzien 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3marca mojej przyjaciolki urodziny...4 marca-synka urodziny..10 marca mojjego taty...11 marca rocznica slubu moja...12 marca urodziny tescia aha i 8 marca dzien kobiet 🙂heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Wrocilam znow na chwile...w domku juz opanowane wiekszosc i chyba na dzis starczy.....
A ja wam musze powiedziec ze z Moim juz 7i pol roku sie znamy z czego 3 razy sie rozstawialismy hehe no ale zakonczylo sie slubem w sierpniu....i fajnie sie zlozylo ze pierwsza nasza rocznica wypada 21.08 w Niedziela wiec i wtedy tak myslimy ze moze zrobimy chrzciny....2 imprezy za jednym zamachem super ze ten sam dzien 🙂)


my tez bardzo chcielismy chrzciny na naszą rocznicę ślubu ale wtedy termin porodu ma przyszła chrzestna naszej dzidzi więc niestety musimy wybrać inny termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
bylam od rana na spacerku..a teraz ide na rower 🙂


na rower?? 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
no na rower 😉cala ciaze jezdze na rowerku...po 30-60 min dziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki looknelam na chwile do marcoweczek bo tam juz 9 rozpakowanych (fajnie maja) i jest jedna ktora miala termin na 30 marca [color=red][/color] a urodzila 3 dni temu [color=red][/color]na to wyglada fik....przerazilo mnie to troche zeby mojemu maluszkowi sie na swieta nie chcialo pchac....zwlaszcza ze wczoraj w swiat kobiety w moim horoskopie napisali ze swieta bedziemy dlugo pamietac i ze beda wyjatkowe 😲 chyba zawalu zaraz dostane... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra kochane ma oczy jak 5zł wiec uciekam...zaraz mezulek wroci toobiaek sie zje i chyba sie poloze zmeczona cos jestem i spiaca..ciekawe czy po tym co teraz wyczytalam u marcowek wogole zasne...nie wyobraam sobie urodzic miesiac wczesniej bo to by wychodzilo ze duzo za szybko....oj ja chce jeszcze psiapsiolki wesele na wielkanoc odpekac a potem niech mnie zabieraja 😜 😜 hehe do pozniej malenkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam czytanie...
Właśnie odebrałam przesyłke...łóżeczko 🙂
Co do stażu to ja z moim Mańkiem chyba najkrótszy bo Nam wczoraj 4 lata minęło jak jestesmy razem,a od slubu 11 marca 3 miesiące 🙂
Lece robic dalej dopoki mam sile...papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Porobiłam troszke i teraz przerwa , my juz po obiadku powisiłam pranie na słoneczko, wyprasowałam kilk rzeczy i jestem z siebie dumna 😁
MArinka... ciasto mniam mniam , ale musi byc pychota.
Gosiaa21 łózeczko ładny kolorek 🙂 🙂 mi sie b.podoba 😘
Fijolek nie martw sie mała odpoczywa po wczorajszych harcach 🙂 🙂 , u mnie dzis jest na odwrót wczoraj spokojna non stop kołysana to dzis jedna wielka wariacja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...