Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
a ja nie moge otworzyc tej tabelki 😞

ej a gdzie ja macie????? pokazcie i mi...nie badzcie zyly..... 😉


Monisiu, musisz wysłać Joli maila z imieniem, nickiem, nr tel, płcią dzidzi, imieniem dzidziusia i terminem porodu i na pewno cię doda do tabelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
a ja nie moge otworzyc tej tabelki 😞

ej a gdzie ja macie????? pokazcie i mi...nie badzcie zyly..... 😉


Monisiu, musisz wysłać Joli maila z imieniem, nickiem, nr tel, płcią dzidzi, imieniem dzidziusia i terminem porodu i na pewno cię doda do tabelki 🙂

Joli w sensie jolajcik'owi naszemu????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, dobrze, niech będzie więcej chłopaczków - będzie moja Młoda miała w kim wybierać 😁 😁

Ewelka, u mnie też była kinder niespodzianka 😉 zwykle to dziewczynki się chowają 😉

A co do porodów przed terminem, to nie ma się co spieszyć. U mnie z racji 37 tygodnia Młoda miała niedocukrzenie i prze dobę była pod kroplówką, a później jej organizm nie radził sobie z żółtaczką i suma summarum 2 tygodnie spędziłyśmy w szpitalu... Wolałabym przez te 2 tygodnie ją jeszcze w brzuchu ponosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
a ja nie moge otworzyc tej tabelki 😞

ej a gdzie ja macie????? pokazcie i mi...nie badzcie zyly..... 😉


Monisiu, musisz wysłać Joli maila z imieniem, nickiem, nr tel, płcią dzidzi, imieniem dzidziusia i terminem porodu i na pewno cię doda do tabelki 🙂

Joli w sensie jolajcik'owi naszemu????? 🙂


Tak. Ona kiedyś tam podawała swojego maila, ale jeżeli nie masz to mogę ci przesłać czy na GG czy jak, bo nie wiem czy życzyłaby sobie żebym tak na forum pisała jej maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
A jua złapałam kater 😞
Wczoraj jak mi ten puls skoczyl strasznie goraco mi bylo i zdjelam bluze i na koszulce chodzilam,a majster okno otworzyl i huk...widac mnie owialo i mam:

no manki jeszcze tego brakuje zebys nam sie rozlozyla....wez se cieplej herbatki z miodem wypij i pod kolderke sie wygrzac....moze jakiegos czosnka zjedz czy cus....i moze cie nie dopadnie.... 😘
a ty masz juz termin cc???? bo ja nie wiem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki. Ja już po wizycie USG nie miałam, ale doktor powiedziała że już na święta niunia napewno będzie z nami. Szyjka skrocona, miękka i 2 cm rozwarcia. To plamienie wczorajczę to prawdopodobnie był czop więc akcja może się zacząć za parę dni nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Dobrze, dobrze, niech będzie więcej chłopaczków - będzie moja Młoda miała w kim wybierać 😁 😁

Ewelka, u mnie też była kinder niespodzianka 😉 zwykle to dziewczynki się chowają 😉

A co do porodów przed terminem, to nie ma się co spieszyć. U mnie z racji 37 tygodnia Młoda miała niedocukrzenie i prze dobę była pod kroplówką, a później jej organizm nie radził sobie z żółtaczką i suma summarum 2 tygodnie spędziłyśmy w szpitalu... Wolałabym przez te 2 tygodnie ją jeszcze w brzuchu ponosić.
to wy wcale nie wiedzieliscie jaka plec nie chcieliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Cześć brzuszki. Ja już po wizycie USG nie miałam, ale doktor powiedziała że już na święta niunia napewno będzie z nami. Szyjka skrocona, miękka i 2 cm rozwarcia. To plamienie wczorajczę to prawdopodobnie był czop więc akcja może się zacząć za parę dni nawet 🙂


wow, ale masz fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
moniczka1979 tak w sensie, że mi ;D wyślij mi maila na adres z profilu, podaj imię, nicka, termin porodu, płeć dzidzi, imię i nr telefonu, ja cie umieszczę w tabelce i wyslę maila zwrotnego z informacja jak się dostać do tabelki


Jolu, o ile dobrze pamiętam to i u Gosi ma być dziewczynka Vanessa chyba 🙂, a w tabelce nie ma zmiany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
moniczka1979 tak w sensie, że mi ;D wyślij mi maila na adres z profilu, podaj imię, nicka, termin porodu, płeć dzidzi, imię i nr telefonu, ja cie umieszczę w tabelce i wyslę maila zwrotnego z informacja jak się dostać do tabelki


Jolu, o ile dobrze pamiętam to i u Gosi ma być dziewczynka Vanessa chyba 🙂, a w tabelce nie ma zmiany...


no:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
A jua złapałam kater 😞
Wczoraj jak mi ten puls skoczyl strasznie goraco mi bylo i zdjelam bluze i na koszulce chodzilam,a majster okno otworzyl i huk...widac mnie owialo i mam:

no manki jeszcze tego brakuje zebys nam sie rozlozyla....wez se cieplej herbatki z miodem wypij i pod kolderke sie wygrzac....moze jakiegos czosnka zjedz czy cus....i moze cie nie dopadnie.... 😘
a ty masz juz termin cc???? bo ja nie wiem... 🤨


Nie kochana niemam jeszcze terminu cc:9 Jutro mam wizytę więc może cos się dowiemy...w ogóle to zmieniłam lekarza i u tego to będzie moja druga wizyta dopiero...zobaczymy co powie.Po 13 jutro ruszam,o 16 powinnam wrócić więc zdam Wam napewno relację...mam nadzieje ze wszystko ok.
Mamusiu a może Ty zaczniesz rozpakunek majóweczek 🙂???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Cześć brzuszki. Ja już po wizycie USG nie miałam, ale doktor powiedziała że już na święta niunia napewno będzie z nami. Szyjka skrocona, miękka i 2 cm rozwarcia. To plamienie wczorajczę to prawdopodobnie był czop więc akcja może się zacząć za parę dni nawet 🙂


O proszę 🙂 super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Cześć brzuszki. Ja już po wizycie USG nie miałam, ale doktor powiedziała że już na święta niunia napewno będzie z nami. Szyjka skrocona, miękka i 2 cm rozwarcia. To plamienie wczorajczę to prawdopodobnie był czop więc akcja może się zacząć za parę dni nawet 🙂
Czekamy na wiesci od ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam kochane dwupaki 🙂 🙂 😜
i nic nie kupilam 🤢 nie ma nic w sklepach na takiego wieloryba jak ja wiec pozyczylam od kolezanki (bylej ciezarnej) bluzke biala z kamykami zaloze kremowe spodnie biale buciki i biale bolerko i juz niczego nie szukam a na poprawiny tylko bluzke na panterke zmienie i czarne balerinki 😜

no i wypralam bluzke i brzuszek napreza sie i boli 🥴 a teraz maly kopie i mam wrazenie ze mi paznokcie w spioche wbija 😲 ojc.....

ale znow straszycie porodami....ktora chce po dupie....lepiej niech maluszki jeszcze siedza w brzuszkach...ja dopiero za 2 tygodnie zaczne 9 miesiac....a torbe juz mam spakowana wiec moze sie wtedy wykluwac hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...