Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka w szpitalu bylas???kiedy???czemu???ja nic nie wiem....mialas jakies akcje???


prawie tydzień byłam w szpitalu. dzidziusiowi spadło tętno i na Infl straszyli że może się poród zacząć i kazali mi jechać na Karową. a ja choć mam się oszczedzac to pedze wlasnie do apteki - wczoraj byłam i mi nie dali Nospy - za którą zapłaciłam. dzwoniłam tam i pani w ciagu 2 skund powiedziala ze u nich sie zgadza stan leków.... ciekawe jak to sprawdziła tak szybko. jak mi nie odda to będę musiała nową kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka w szpitalu bylas???kiedy???czemu???ja nic nie wiem....mialas jakies akcje???


prawie tydzień byłam w szpitalu. dzidziusiowi spadło tętno i na Infl straszyli że może się poród zacząć i kazali mi jechać na Karową. a ja choć mam się oszczedzac to pedze wlasnie do apteki - wczoraj byłam i mi nie dali Nospy - za którą zapłaciłam. dzwoniłam tam i pani w ciagu 2 skund powiedziala ze u nich sie zgadza stan leków.... ciekawe jak to sprawdziła tak szybko. jak mi nie odda to będę musiała nową kupić.

o kurka...ale juz wszystko ok????
i jaksie zapatrujesz na karowa????co powiedzieli???czemu tetno spadalo???czemu na infl.cie nie przyjeli???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka w szpitalu bylas???kiedy???czemu???ja nic nie wiem....mialas jakies akcje???


prawie tydzień byłam w szpitalu. dzidziusiowi spadło tętno i na Infl straszyli że może się poród zacząć i kazali mi jechać na Karową. a ja choć mam się oszczedzac to pedze wlasnie do apteki - wczoraj byłam i mi nie dali Nospy - za którą zapłaciłam. dzwoniłam tam i pani w ciagu 2 skund powiedziala ze u nich sie zgadza stan leków.... ciekawe jak to sprawdziła tak szybko. jak mi nie odda to będę musiała nową kupić.

o kurka...ale juz wszystko ok????
i jaksie zapatrujesz na karowa????co powiedzieli???czemu tetno spadalo???czemu na infl.cie nie przyjeli???


ja bylam na infl na normalnej wizycie. wszystko było ok ale pani dr stwierdziła ze zrobimy ktg. wysłały mnie po batona i pozniej podpięły pod ktg. ja na tym zapisie zasłabłam i wtedy spadło tętno dzidziusia. pani dr powiedziala ze lepiej nie zostawac na infl bo jak tetno bedzie spadało to moze to grozić cesarką a u nich jest od 36 tyg i zeby lepiej jechac na karową/ szpital ładny, czysty, jedzenie smaczne, personel medyczny ok. ale są rzeczy które się w głowie nie mieszczą. np. ja wyladowałam w szpitalu ok 21 - nie mialam ze sobą rzeczy (tylko paste do zebów i szczotczke bo na ten dzien mialam dntyste) i na izbie przyjec stwierdzili ze nie ma sensu zeby mąż cos przywoził w nocy bo koszule dostane a rano maz mi dowiezie. z samego rana dostalam leki - proszę o wodę do popicia a baba do mnie mowi ze nie ma i jeszcze komentarz - "mąż o pania wogole nie dba. ani koszuli, ani butów i nawet pani wody nie ma". w koncu z łaski dala mi ampułkę 10 ml wody. jak to w szpitalu moze nie byc wody??!!??? albo głupie gumki którymi przywiązuje się do brzucha palotę. wyobraźcie sobie że moją gumkę - usyfioną żelami, pewnie jakimś potem - zabierali dla innych pacjentek...... tak więc Karowa z jednej strony bardzo ok ale są rzeczy którymi byłam przerażona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz mi tez karowa wydala sie b.ladnym szpitalem i lekarze mili w miare....ale jak piszesz ze oni tam wody zaluja.....szok....hehehehe...ja tam spedzilam tylko pol dnia...tylko...ale tam ile kobiet i w ciazy,i juz z maluszkami....rany...
oki.ja uciekam bo misiek tuz tuz a trza cos do jedzenia mu odgrzac hehehehe
buziaki dla wszystkich brzuszkow...i moze do jutra jak siec zlapie 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
To znowu ja. Najważniejszego wam nie powiedziałam. Dzidzia już jest tak nisko że jak lekarz robiła badanie to czuła palcami główkę. Moja niunia chce już na świat przyjść 🙂


Mamusia20 nie chcę nic mówić, ale moja koleżanka która urodziła jakiś miesiąc temu też tak miała jak Ty że lekarz mówił jej miesiąc przed porodem że już czuje główkę a okazało się że ona tą ciążę jeszcze tydzień przenosiła... Ja wolę się nie nastawiać a jak już to wolę się nastawiać na termin bo wtedy na pewno mnie przyjmą do szpitala z racji cukrzycy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzuszki!!!

jestem padnieta, ale jeszcze weszlam Was odwiedzic 🙂

wizyta OK! Maly wazy okolo 2800 gram! ja przez dwa tygodnie 2 kg do przodu 😜
badania Ok, tylko cisnienie za niskie 90/50! 😮 dlatego taka kolowata chodze! 🤢
KTG tez OK! 🙂

data porodu caly czas na 5 maja! 🙂

dzis po wizycie pojechalam kupic do pokoju Synka roletki bambusowe w kolorze-czekolada braz i firanki biale, tzn. dwie na boki tylko jako zasloneczki, ale takie przezroczyste!
ciekawe jak to bedzie wygladac! innego pomyslu nie mialam! 😜

buziaki dla WAS i milego wieczorku Wam zycze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gusia333 tylko że ja miałam wczoraj planienia takie brązowe i to był prawdopodobnie czop, a jak wyleci czop podbarwiony krwią to do porodu długo nie trzeba no i mam rozwarcie. No będę dobrej myśli. Męża dziś na małe bzyku namówie i może coś ruszy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki!

Ja dzisiaj z mężem do galerii pojechałam i w media markcie tak mi sie słabo i duszno zrobilo, ze musiałam sobie na podlodze usiąść.... 😮 😮
W ogole mi dzisiaj tak duszno i niedobrze... wymiotować mi się chce.. :/ :/

Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Kasiu ale jestem ciekawa tego Twojego pokoiku, taki dopieszczony, że ho ho 🙂
Mamusia20 trzymam kciuki 🙂 :* może otworzysz nam liste 😉

Może jeszcze później zajrzę.... zobaczę....
Buźka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Mamusia20 wychodzi na to ze pierwsza rozpakujesz nasz worek 🙂 a potem to juz poleci mowie wam, popatrzcie na kwietnioweczki ile juz urodzilo,a mamy dzis dopiero 7!
Aneczko ja tez mam wanienke ze stojakiem i powiem ci ze jak tak sie do niej przymierzalam to bedzie mi duzo wygodniej, ehh czego to juz nie wymysla.
no nic zajrzalam,nadrobilam was a teraz ide zrobic jakas kolacje bo nie dojsc ze maz glodny to pies do miski zaglada 🙂 buziaki odezwe sie jeszcze pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzunie ja życze Wam miłego wieczoru...
uciekam do mężusia.. 🙂
co do zgagi to mi lekarz pozwolił brać rennie...nawet na ulotce jest napisane, że można stosować w czasie ciąży i karmienia piersią...
buziole... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Gusia333 tylko że ja miałam wczoraj planienia takie brązowe i to był prawdopodobnie czop, a jak wyleci czop podbarwiony krwią to do porodu długo nie trzeba no i mam rozwarcie. No będę dobrej myśli. Męża dziś na małe bzyku namówie i może coś ruszy... 🙂


O jak tak to pewnie że tak 🙂 RUSZAJ DO BOJU 🙂 Niech moce będą z Wami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...