Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
stawiam kropke i uciekam dalej lezec....wzielam nospe skurcze troche ustaly byly jeszcze niedawno 3...maly leniwy zjadlam wlasie kolacje i pierwszy raz od rana kopnal a juz schizy dostawalam....
a ja kochane nie strasze tez bym chciala do swiat wytrzymac na wesele idziemy po co kreacje kupowalam 😜

buziaki trzymajcie sie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny ale na filmik trafiłam o porodzie... http://www.dailymotion.pl/video/xaz6ac_porod-prawidowy_tech mi brakowało słów jak oglądałam... niby się to wszystko wie, ale zobaczyć to co innego... jakie Wasze zdanie?


wiesz co Agnieszka - ten fragment z porodu przerażający - nawet nie obejrzałam całego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW! Dostałam dzisiaj esa od Adki, że już 2 z nas się rozpakowały.
Justynko! Jeszcze chwilkę temu rozmawiałyśmy o zdjęciach Fabianka 3d a teraz już jest z Tobą. To mi uzmysłowiło, że lada chwila i moja Majeczka może się już wybrać na ten świat. Wiem, że Marinka zaraz po świętach idzie do szpitala...
Dzisiaj byliśmy z mężem na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia, zrobiliśmy tez ostatnie zakupy w Ikea i teraz pozostało tylko poustawiać wszystko w pokoju małej, poprać i uprasować resztę ubranek, pościel i jeszcze raz przejrzeć torbę do szpitala. No i czekać na nasza córeczkę.
Pozdrawiam wszystkie dwupaki i nowe mamuśki Ole i Justynę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie...nie było mnie od rana a tu takie nowiny.. 🙂
Olu gratulacje... 🙂
Justynko synuś prześliczny... 🙂
Ja dziś od rana byłam na dworze...niedawno wróciłam do domciu i powiem Wam, że to świeże powietrze dużo mi dało... 🙂
a teraz lece do łóżka...buziole 😘
do juterka.. 🙂
Barakuda jak miło Cię widzieć znowu na forum.. 🙂
Jutro mam wizytę...już się doczekać nie mogę... 🙂
Dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj przeciez tu trzeba byc non stop, bo takie informacje 😁
Justiks super synus Wam sie udał 😁
Ola gratuluje córeczki , mojej imienniczki 😁 najwazniejsze ze wszytsko dobrze.
Beata , jesli skurcze nie sa regularne to nie ma powodu do obaw.. ja tak mam od kilku dni.. ale co do ruchów to faktycznie tez bym schizy miała, i nieraz je łapie jak za mało sie rusza..
Barakuda miło Cie widziec 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny ale na filmik trafiłam o porodzie... http://www.dailymotion.pl/video/xaz6ac_porod-prawidowy_tech mi brakowało słów jak oglądałam... niby się to wszystko wie, ale zobaczyć to co innego... jakie Wasze zdanie?


wiesz co Agnieszka - ten fragment z porodu przerażający - nawet nie obejrzałam całego


Tak zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego uważam że dobrze, że my tego nie widzimy. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
ojoj przeciez tu trzeba byc non stop, bo takie informacje 😁
Justiks super synus Wam sie udał 😁
Ola gratuluje córeczki , mojej imienniczki 😁 najwazniejsze ze wszytsko dobrze.
Beata , jesli skurcze nie sa regularne to nie ma powodu do obaw.. ja tak mam od kilku dni.. ale co do ruchów to faktycznie tez bym schizy miała, i nieraz je łapie jak za mało sie rusza..
Barakuda miło Cie widziec 😘 😘 😘

Aneczka1983, 🙂 :* :* :* nie zaglądałam tu całe wieki, tzn. zaglądałam ale nic nie pisałam aż do teraz no bo takie wieści... Justyna zakładała wątek i pierwsza urodziła... Ale czad! No i nową tabelkę od Joli ściągnęłam
Teraz już penie będe częściej zaglądać bom ciekawa strasznie kto następny będzie tulił swojego bobaska.
Całuchy dziewczynki! Dobrej, spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki 🙂 Justynka juz po wszystkim ma maluszka przy sobie i Oleńka tak samo czekamy na wiadomości od Hussi 🙂U mnie ładnie słoneczko świeci odsłoniłam żaluzje i poleże tylko bo i tak nie zasne.Może dziś małe porządki w szafie zrobie.Moja mamusia kazała Justynie i Oli pogratulować oraz zyczyć zdrówka maleństwom i mamusią 🙂Miłego dzionka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo 🙂

ja dzisiaj w nocy myślałam że to JUŻ równo o północy obudził mnie skurcz...
myślę sobie że to nic juz tyle razy miałam te skurcze przepowiadające ale zaniepokoiło mnie że mnie obudził bo wcześniej mogłam spać pomimo skurczy więc spojrzałam na zegarek i postanowiałam odczekać ile czasu minie do następnego o ile w ogóle sie pojawi ??
Minęło 8 min - skurcz kolejne 8 min - skurcz obudziłam męża i tak przez równą godz. odnotowywaliśmy skurcze 😮 🤪 😮
O 1.00 w nocy zadz do mojej położnej która poleciła 2 nospy i próbę zaśnięcia jeśli nie pomoże torba i kierunek szpital...
Nospy nie wzięłam 😜 ale pospacerowałam pochodziłam pobujałam się i położyłam, był jeszcze jeden skurcz a potem cisza... zasnęłam 🤢

Szkoda, myślałam że nareszcie synek się zdecydował 😞 tym bardziej że juz odszedł mi czop najpierw biały a potem w kolorze brązowym co może oznaczać poród już za kilka dni albo za kilka tygodni...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Dzien dobry kochane, weszłam napisac Wam wiadomość do Hussi :
"Za chwilę przekazują mnie na cesarke , trzymajcie kciuki brzuszki dam znac jak poszło , aha na imię będzie miał Piotruś 😁 "


HUSSI trzymamy kciuki !!!!!!!! i czekamy na wiadomość !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂. Ja od 6 na nogach, nocka troszkę ciężka, ale da się wytrzymać. Tak jak radziłyście uprałam ochraniacz na szczebelki i rzeczywiście, wygląda w porządku 🙂.
Ja też trzymam kciuki za hussi 🙂.
Kasidełko, a co do Oli to ona była w 36tyg, dlatego jej malutka tymczasowo w inkubatorku leży.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki
Słoneczko swieci,ptaszki spiewają,na forum super wiadomości....taki początek dnia to ja rozumiem 😁
Hussi ja również trzymam kciuki i dużo zdrówka dla Ciebie i Synusia...w końcu zdecydowaliscie jakie imie bedzie nosił Wasz Skarbek...Piotruś...ładnie 🙂
Justiks synek sliczniusi...udał Wam się 😁
Beatko,Kasidełkou mnie też wystepują takie nie reguralne skurcze,ale mam nadzieje że święta spędze w domu choc nie ukrywam że chciałabym mieć juz Naszego synka przy sobie.
Olu kochana...gratuluje z całego serca córci...zdrówka dla Was 🙂

Ja zjadłam sniadanko i przydałoby się cos porobic,ale tu takie emocje...eh...

Pozdrowionka dla wszystkich od Naszej Moniczki Kreci dupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 ja prowadzę własną działalność gospodarczą i w związku z tym nie należy mi się urlop macierzyński ale za to należy mi się zasiłek na prawach urlopu macierzyńskiego i tak jak urlop macierzyński mogę go zacząć 14 dni przed przewidywanym terminem. Ja zamierzam zacząć od 1 maja więc muszę po świętach załatwić formalności w ZUS-ie a do tego potrzebne mi to zaświadczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...