Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Ale nas przygrzało!
Aż musiałam zejść, bo Dzidek zaczął protestować, a wcale w pełnym słońcu nie siedziałam...

Powiedz mu, że jak mu za ciepło to niech wychodzi z brzucha 😁 ja tak dzisiaj Hani mówiłam, jak jechaliśmy samochodem i się wierciła 🙂
A dzisiaj moja mama przyłożyła rękę i mówi: "Hania, przybij piątkę!" I dostała kopniaka 🙂 albo faktycznie piątkę 😁 🙂

Hhihihi właśnie rozmawiałam z Mężem przez tel i powiedział to samo "Niech wychodzi" 😁
Cudne są te momenty kiedy Dzidki dają nam znać z brzuszka - tak jakby nas rozumiały 😉


Nooooo 🙂 🙂 Ja to się czasami śmieję, że już się z nią bawię (jak np. smyram ją a ona ucieka i za chwilę znowu wypycha nóżkę) albo już mówię "jaka ona śmieszna jest... 🙂 " Jeszcze jej nie widziałam a juz ją TAAAAK KOCHAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
normalnie dopadło mnie lenistwo jeszcze bym tyle rzeczy porobiła i ostatnie prasowanko czeka wlasnie wyschło na pieprz na balkonie 🙂 i cos tam jeszcze i jeszcze cos bym wymyslila a tu dupa i mi sie nie chce a jutro namówiłam mame na pierogi ale zapowiedziala ze musze przyjsc i pomóc wiec kolejna dupa i z nic nierobienia nici 😮 no i ta debilna zgaga ciekawe czy mi przejdzie chociaz kilka dni przed porodem jesli faktycznie brzuch mi sie obnizy to niby brak zgagi byłby jakims znakiem ale czuje ze mnie zaskoczy w najmniej spodziewanym czasie 😮


Na zgage polecam zimne mleko a to że przed porodem przechodzi to prawda 🙂 ja tak miałam nawet zwróciłam mężowi na to uwage że chyba cos się święci bo zgaga mi przeszła tak nagle a miałam ją chyba z dwa miesiace jak nie lepiej i to wieczór w wieczór 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się właśnie zorientowałam, że zgaga mi przeszła 🤪
No i lepiej mi się oddycha, więc faktycznie pewnie już mi się brzuszek obniżył...
I to by się zgadzało, bo już ciężko nogi unieść do góry, bo o brzuch uderzają hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja się właśnie zorientowałam, że zgaga mi przeszła 🤪
No i lepiej mi się oddycha, więc faktycznie pewnie już mi się brzuszek obniżył...
I to by się zgadzało, bo już ciężko nogi unieść do góry, bo o brzuch uderzają hehe 😉

A mnie jeszcze męczy :/ Jola.. Ty to będziesz pierwsza ode mnie 😜
eeeeeh.... idę po karpatkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Czesc po wizycie oki.Szyjka sie skraca narazie poród sie nie zapowiada 😞 chociaż z maleństwem to różnie dzis nic sie nie dzieje a jutro kto wie 🙂 U nas troszke słoneczko zaszło.Jakos zmęczona dziś jestem.Spiąca.Buziaczki 🙂

No to super, że wszystko ok u Ciebie 🙂 🙂 Ja też troche senna dzisiaj bylam chociaż takie słoneczko nie pozwala zasnąć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, dopiero nadrobiłam zaległości 🙂
Aneczko gratuluję, w końcu się doczekałaś Martynki 🙂 duża z niej kobitka 🙂
A ja się dowiedziałam że mojego Mariusza brata ciotecznego żona urodziła wczoraj synka 4250g 🙂 i również siłami natury 🙂. Termin miała na 6maja.
Ale mam twardy brzuszek 😮 mały się tak wypina że aż boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂
Właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia (jeszcze kurs trwa bo za późno się wybrałam) i dziś mieliśmy z fizjoterapeutką i uczyłam się jak poprawnie brać Dzidzię na rączki i jak przewijać i9td 🙂 więc jestem bardzo zadowolona bo dostałam masę informacji jeszcze przed porodem 🙂
A do tego dostałam przykaz a raczej mój mąż na "akcję bzyk" żeby nie dostawać oksytocyny 🙂 Ale mój M pewnie się nie odważy no bo jak on to mówi "ale jak to? tak przy dziecku?" i bądź tu człowieku mądry ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja właśnie wróciłam z zakupów i na dziś mam w planach bezczelne lenistwo 😁
W międzyczasie zaktualizowałam tabelkę więc Marynka dopisana.
Adka my tu apelujemy do twojej Julki żeby nam kolejki nie wstrzymywała ;D W związku z tym czekamy na wieści, że oto masz bóle porodowe i jedziesz do szpitala rodzić 😁


Kochana ja do córci codziennie apeluje a ona nic 😞
Dzisiaj byłam u jednej z kwietnióweczek fakt urodziła 1 maja ale jest na forum kwietniówek bo miała taki termin.
Jak wziełam jej córeczkę na ręce aż mi się płakać chciało ze szczęścia ze ja swoją perełke zaraz tak bede trzymać w ramionach.
Buziaki w brzuszki dla maleństw i mamusiek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
monalissa napisał(a):
normalnie dopadło mnie lenistwo jeszcze bym tyle rzeczy porobiła i ostatnie prasowanko czeka wlasnie wyschło na pieprz na balkonie 🙂 i cos tam jeszcze i jeszcze cos bym wymyslila a tu dupa i mi sie nie chce a jutro namówiłam mame na pierogi ale zapowiedziala ze musze przyjsc i pomóc wiec kolejna dupa i z nic nierobienia nici 😮 no i ta debilna zgaga ciekawe czy mi przejdzie chociaz kilka dni przed porodem jesli faktycznie brzuch mi sie obnizy to niby brak zgagi byłby jakims znakiem ale czuje ze mnie zaskoczy w najmniej spodziewanym czasie 😮

no to super moze chociaz kilka dni przed bedzie spokój 🙂

Na zgage polecam zimne mleko a to że przed porodem przechodzi to prawda 🙂 ja tak miałam nawet zwróciłam mężowi na to uwage że chyba cos się święci bo zgaga mi przeszła tak nagle a miałam ją chyba z dwa miesiace jak nie lepiej i to wieczór w wieczór 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂
Właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia (jeszcze kurs trwa bo za późno się wybrałam) i dziś mieliśmy z fizjoterapeutką i uczyłam się jak poprawnie brać Dzidzię na rączki i jak przewijać i9td 🙂 więc jestem bardzo zadowolona bo dostałam masę informacji jeszcze przed porodem 🙂
A do tego dostałam przykaz a raczej mój mąż na "akcję bzyk" żeby nie dostawać oksytocyny 🙂 Ale mój M pewnie się nie odważy no bo jak on to mówi "ale jak to? tak przy dziecku?" i bądź tu człowieku mądry ;D

hehehe. Pamiętam, że u nas w SzR też mówili, że od 38tc to bzykanko zalecane jest i mój mąż też się ucieszył ale jak już ten 38tc nastał to raczej ja byłam prowodyrką ( świece, muza) a mój mąż nie był do końca przekonany ( powiedział, że nie może się skupić przy córce) , więc na razie chyba poczekamy do końca połogu... a szkoda... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
To ja też się ŻEGNAM nie będe Wam smutać i marudzic...
Dobranoc Dziewczynki...spokojnej nocy

Manki, ja dzisiaj na Facebooku napisałam w dzień: Idę spać, obudźcie mnie 23 maja. Miałam już tak na maxa dosyć siebie.
Od 7 rano moja kumpela rodzi, jeszcze wczoraj sobie narzekałyśmy jak nam ciężko a o 5 rano odeszły jej wody więc uważaj kochana...
Te ostatnie tygodnie są po prostu nie do zniesienia. Zastanawiam się jak to znoszą przyszłe mamy bliźniąt... ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...