Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Być może to właśnie jest przyczyną tych bóli. Dziękuję za odpowiedź 🙂 To moja pierwsza ciąża i boję się dosłownie wszystkiego co jest nienaturalne, w tym także bóli podbrzusza. Mój gin obliczyła mi termin na 12 stycznia i powiedziała, że to już 6 tydzień, a tu wychodzi, że dopiero 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Oooo, i piosenka bardzo na czasie dla nas:
http://www.youtube.com/watch?v=TcJ-wNmazHQ

Wszystkie majóweczki, bardzo proszę o odśpiewanie naszego hymnu 😁 🙃 😁


Hehe, i na ten utwór dostałam kopa! 😁

Majeczce też się bardzo podoba... A jej tata to chyba ma jakies specjalne wspomnienia związane z tym kawałkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, to ja przetnę tą ciszę... Odebrałam wyniki i kolejną konsultację mam jutro. 😞 Dzwonili do mnie z ZUSu i przeprowadzają "dochodzenie" w sprawie mojego zasiłku chorobowego... Ech, ja to się naużeram teraz z nimi... Ja już 3 zwolnienie do wypłaty zasiłku mam dla nich a oni dopiero teraz chcą mnie sprawdzać... Do tej pory płacili i o nic nie pytali... Jakoś już tracę siłę na to wszystko. Jak ściągać składki to są pierwsi a jak zapłacić zasiłek to będą teraz kombinować, sprawdzać, doszukiwać się... A moje nerwy są już w strzępach. Chciałabym mieć już wszystko za sobą i z tym ZUSem i z porodem i ze wszystkim... 😞 Oj, ryczeć mi się chce. Mam ochotę wyjść na balkon i ryczeć na głos!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Hmmm ale chyba nie odzywała się dziś ani Adka ani Gusia333 a jedna ma termin na dziś a druga na jutro. Ciekawe czy ta cisza coś oznacza?


Nie Kochana ja jestem 🙂 Pisałam że jutro jedziemy na izbę i mam nadzieję że mnie przyjmą i zaczniemy działać 🙂 Dziś mnie tak kłuje tam w środku jakby Mała ostro się wwiercała 🙂 ale w sumie poza tym i twardnieniem brzunia i rzadkimi delikatnymi bólami to nic 🙂
A jak u Ciebie Jolajcik???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda glowa do gory bedzie dobrze 🙂

a ja wlasnie wykapana polozylam sie i Zagladam do was ale faktycznie jakas cisza ostatnio na forum nastala...oj jak wszystkie urodzimy to pewnie bedzie jeszcze mniej do czytania 😜

A ja prasowanie zostawilam na jutro dzis lenia mam hehe

I u nas sie rozpadalo i wiatr straszny sie zerwal eh ale chociaz swieze powietrze jest i chlodno mmm 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie cisza, czasami coś zaboli, coś zakuje ale nie bardziej niż wcześniej. Myślę, że weekend czeka mnie w domu i dołączę do grona przeterminowanych. No chyba, że jutro faktycznie pogimnastykuję się w tym ogrodzie i Szymek stwierdzi, że czas wychodzić bo za bardzo go uciskam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
U mnie cisza, czasami coś zaboli, coś zakuje ale nie bardziej niż wcześniej. Myślę, że weekend czeka mnie w domu i dołączę do grona przeterminowanych. No chyba, że jutro faktycznie pogimnastykuję się w tym ogrodzie i Szymek stwierdzi, że czas wychodzić bo za bardzo go uciskam 😉


No właśnie u mnie też nic wielkiego się nie dzieje ale Kochana może to cisza przed burzą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Burza to u nas była dziś ale za oknem 😉 Myślisz, że to tak w parze idzie, że i po tej stronie okna się pojawi 🤪 Ja na jutro mam zaplanowaną wizytę u fryzjerki więc wolałabym jeszcze wytrzymać bo już patrzeć nie mogę na te moje włosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Oooo, i piosenka bardzo na czasie dla nas:
http://www.youtube.com/watch?v=TcJ-wNmazHQ

Wszystkie majóweczki, bardzo proszę o odśpiewanie naszego hymnu 😁 🙃 😁


Hehe, i na ten utwór dostałam kopa! 😁

Majeczce też się bardzo podoba... A jej tata to chyba ma jakies specjalne wspomnienia związane z tym kawałkiem 🙂


Ciekawe, czy Maluchy też sobie odliczają do porodu, czy to tylko my tak mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda, głowa do góry i zero zmartwień, nawet ZUSem 🙂
Swoją drogą, nie bardzo rozumiem dlaczego sprawdzają... Tym bardziej, że przecież nie szłaś na L4 od 6 tygodnia, tylko jakoś w środku ciąży i ewidentnie z powodów zdrowotnych z tego co pamiętam. Ech, nic się nie martw, będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dżem doberek 🙂
Ja nie śpię już od 4.45 🙂 Ciekawe czy to ze stresu 🙂
Zbieramy się do szpitala- mam nadzieję że mnie przyjmą i już niedługo będę tuliła swoją Tosiulkę...
W sumie się nawet nie denerwuję no bo jak tu się denerwować gdy tak długo się czekało na tą chwilę... 🙂
Wkurzę się tylko jak mnie nie przyjmą bo nie będzie miejsc 😠
Dam znać jak coś będę wiedzieć- bierzemy komputer 🙂 A co się będę nudzić :P
Buziaki w Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dżem doberek 🙂
Ja nie śpię już od 4.45 🙂 Ciekawe czy to ze stresu 🙂
Zbieramy się do szpitala- mam nadzieję że mnie przyjmą i już niedługo będę tuliła swoją Tosiulkę...
W sumie się nawet nie denerwuję no bo jak tu się denerwować gdy tak długo się czekało na tą chwilę... 🙂
Wkurzę się tylko jak mnie nie przyjmą bo nie będzie miejsc 😠
Dam znać jak coś będę wiedzieć- bierzemy komputer 🙂 A co się będę nudzić :P
Buziaki w Brzuszki :*

Aguś trzymamy kciuki!!!! OBY CIĘ PRZYJĘLI I BYŁO WSZYSTKO OK!!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...