Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj normalnie oczka mi sie kleja....poszlabym juz spac...ale jak teraz zasne to obudze sie pewnie o 2 albo o 3 i juz nie zasne....eh...jeszcze trza sie pomeczyc...
a moj maly sie rozbrykal teraz jak szalony...za duzo dzis wrazen....chyba i dla niego bo taki jakis nerwowy...hehehe rzuca mi sie z boku na bok...malutki moj kochany...dzis sie napatrzylam na slodziudkie malenstwa 🙂 boziu jakie fajne maluchy....niebawem my takie bedziemy miec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Justynka co do tego porodu to właśnie nie chcę wprowadzać w błąd, ale mi coś świta, że 250zł, a znowu mąż mówi, że poród rodzinny nic nie kosztuje tylko płaci się za ubranie dla niego. Dzisiaj jeszcze się dokładnie dowiem i dam znać 🙂


ok czekam na wiadomosc 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monis,ja mialam super wyniki z glukozy,nasz synus 3 tygodnie temu wazyl juz prawie 2 kg,i lekarz mowil,ze to normalna waga.Ciekawe,co jutro powie 😉 Tak,jak dzidzia wazy ponad 4 kg kilo porod jest ciezki,a co niektora ma cesarke.Ale tez w wielu przypadkach slyszalam,ze lekarze co do wagi sie pomylili.Moj ginekolog mowil,ze data narodzin sie nie zmieni,chyba ze synus bedzie sie spieszyl przyjsc na swiat 😉 A wizyty tak jak Kasia Gwiazdka wspomniala pod koniec ostatnich dwoch miesiecy musza byc czestsze.Nie rozumiem Twojej pani ginekolog 😮 Przycisnij ja troche do muru 😉,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Monis,ja mialam super wyniki z glukozy,nasz synus 3 tygodnie temu wazyl juz prawie 2 kg,i lekarz mowil,ze to normalna waga.Ciekawe,co jutro powie 😉 Tak,jak dzidzia wazy ponad 4 kg kilo porod jest ciezki,a co niektora ma cesarke.Ale tez w wielu przypadkach slyszalam,ze lekarze co do wagi sie pomylili.Moj ginekolog mowil,ze data narodzin sie nie zmieni,chyba ze synus bedzie sie spieszyl przyjsc na swiat 😉 A wizyty tak jak Kasia Gwiazdka wspomniala pod koniec ostatnich dwoch miesiecy musza byc czestsze.Nie rozumiem Twojej pani ginekolog 😮 Przycisnij ja troche do muru 😉,

ja chodze do "niego"... 🙂
e tam nic nie bede naciskac...jak cos sie bedzie dzialo to podjade juz na IP bo bede miala bliziutko do szpitala... 🙂takze poki co nastepna wizyta za m-c...a wiadomo jak bedzie???roznie moze byc...moze bede rozpakowana do 20.04...???? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może to nie reguła - ale prywatnie to jest bardzo dużo wizyt - wiadomo zresztą czemu - a państwowo - o ile sie nic nie dzieje to wizyt jest mniej. ja byłam w połowie lutego i teraz idę 29 marca. i wg ich harmonogramu mam jeszcze tylko 2 wizyty do końca ciąży. to obstawiam, że teraz ta - a pózniej ok 10 maja - w międzyczasie pewnie kontrolne usg. z nfz-u na ogół jestsmy traktowane standardowo. np ja od razu dostałam rozpiskę na 9 wizyt - na ten rok miasto zmniejszyło liczbę wizyt do 7 na ciążę. i tam jest w którym mniej wiecej tygodniu wizyty mają się odbywać i jakie badania nam wtedy przysługują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
kasia tez tak slyszalam ze co 2 tyg pod koniec ciazy....ale wypisal mi zwolnienie do 20.04 i powiedzial do zobaczenia 21ego...a mi wypadlo z glowy sie o to zapytac czy nie wczesniej....eh...


moniczka, lez lez i kuruj sie! uwazaj na siebie! moze dzis poprostu za duzo bylo jak na jeden dzien 😮
co do KTG, to ja juz od dwoch ostatnich wizyt mam robione za kazdym razem jako kontrola!
a teraz wizyty juz mam ustalone raz na dwa tygodnie musze byc i KTG bedzie za kazdym razem!
ale ja sie ciesze, bo slysze chociaz serduszko Naszego Synulka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
normalnie boli mnie wszystko....a ostatnio jakis bol mi wszedl w udach od wewnetrznej strony...tuz przy samej psitce...jak siadam albo wstaje to tak mnie ciagnie,taki dziwny bol jakby ostre zakwasy....rany julek....oj chyba musze jeszcze jedna herbatke se zrobic....brrrr... 🤢


co do bolu przy psitce 🙂 to ja tez mam! z lewej strony, tak jakby mnie kosc bolala i rwala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasia Gwiazdka..Juz odebralam Stillkissen.Jest super!Teraz moze wreszcie sie wyspie 🙂 A przytulac sie bede i do mezusia i do podusi 😉 Chiociaz mezus spi jak kanien,takze dzieki Bogu przez moje ciagle krecenie i jeczenie w nocy nie budzi sie! 🤪


super! ja sobie tez musze kupic! moze pojade do Toys"r"us bo widzialam, ze tam mialy byc w promocji z 40 euro przecenione na 20 lub 25 chyba! a napewno jest to super sprawa! slyszalam o tych poduchach same pozytywne opinie! 🙂
takze zycze Ci milej nocki z podusia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poki co musze sie zglosic za 3 tygodnie do lekarza wiec nie wiem, ale uwazam ze nie jest to jakies zaniedbanie mojego pana doktora.
ale jestem zmeczona, zatem zegnam sie z wami dziewuszki no i do jutra. milej spokojnej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie. Dzisiaj bylismy na wizycie, malutka wazy 2068g. serduszko 140uderzen/min ale niestety nie udalo sie zobaczyc dlugosci bo mala jest jakos smiesznie ulozona widac brzuszek nizej nic i nozki gdzies z boku. Jest ulozona glowka do dolu i tak zostanie. Za trzy tygodnie nastepna wizyta. Na dzisiejszej wizycie omalo nie zemdlalam, caly dzien mi strasznie slabo, podczas usg zrobilo mi sie nie dobrze i zaczelo sie krecic w glowie powiedzialam doktor zeby przerwala to pomogla mi sie podniesc i dala wody, w oczach bialo a w uszach szum.... Buuu masakra jakas 😞 jeszcze sama musialam wracac do domu bo mezus zalatwial sprawy bankowe... termin tak jak ostatnio 27 kwiecien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka my już po wycieczce...
Szpital jest po prostu przepiękny...
Ja nie chcę nigdzie indziej rodzić!
Naprawdę niebo a ziemia...
Kameralnie, czyściutko, cisza, spokój i pełen standard...
Także my na pewno będziemy próbować tam się dostać - zresztą nie widzę innej opcji 😉

Co do porodu rodzinnego to jednak za free 🙂
Ale żeby uniknąć przepełnienia planują wprowadzenie jakiejś ogólnej opłaty za poród, ale na razie nic nie wiadomo...jak się czegoś dowiem to będę pisać...

Jakbyś miała jakieś pytanie to pytaj 🙂


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do częstotliwości wizyt to ja od początku ciąży mam je co 6 tygodni, chodzę do lekarza prywatnie i on zawsze twierdzi, że skoro ciąża przebiega prawidłowo to szkoda pieniędzy wydawać na częstsze wizyty. Następną wizytę mam 1.04 może wtedy coś powie, że teraz powinnam już częściej przychodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...