Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Och Dziwczynki! Widzę, że juz chwalicie się swoimi ślicznymi brzuszkami. Cuda! ja tez muszę już fotę zrobić bo widać i to na maxa...
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki 🙂

Barakuda przecież pisałam że czekamy na Twój brzuszek.
Napisz również jak się czujesz i jak Twoje maleństwo!!
Ściskam Cię gorąco 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Barakuda witam po przerwie 😉

Dziewczyny a jak u Was z apetytem?
Bo ja dzisiaj zaobserwowałam wyraźny wzrost ☺️
A od kilku dni codziennie mam ochotę na słodkie...
Aż się boje co będzie dalej 😉


Joma mój apetyt też wzrósł ,co chwile mam na coś ochotke 😆 A na punkcie mandarynek mam bzika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
dokładnie.. jak w domu mandarynki sie skoncza to az zła jestem.. niedługo skrzynkami przyjdzie nam kupowac 🙂 🙂 hehehe 🙃


Aneczka ja jem średnio kilogram dziennie ,no i jak jestem na zakupach to w ciastkarni mam takie swoje ciasto piankowe truskawkowe z galaretką truskawkową .Pani już mnie tam zna bo kupuje kawałeczek taki tylko na zachciewajkę 😜

A mówią że kwaśne na chłopca a ja będe miała dziewczynke 😁 a przecież mandarynki są kwaśne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adka.. a wiesz ze tez zaczełam pod tym kontem patrzec .. 😆na co ty masz ochote a wadomo ze bedzie dziewczynka 🙂 mi sie wydaje ze chłopak u nas,,a ja tez mandarynki zajadam.. ale miłe to bedzie zaskoczenie jak sie okaże że dziewczynka.. 🙂 z tymi smakami to juz nie wiem .. mi mówią ze nic sie nie zmieniałam , a na córeczke to niby wiadac po twarzy.. ale czy tak jest nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyki, tak bardzo sie cieszylam z dzisiejszej zmiany wygladu fryzjer+farba u mamy, fryzurka ok ale farba....kupilam palett color naturals bez amoniaku kolor 100 - skandynawski blond a wyszedl... no zoltko, jajko i wogole paskudnie jak mi wlosy wyschly to sie rozplakalam probowalam przelamac ta zolc plukanka szamponem do wlosow no ale nic nie zmienil, i mam zle samopoczucie od tej pory nawet mandarynki nie pomogly 😞 powiedzcie i co ja mam z nimi zrobic na balejaz lub zdjecie koloru u fryzjera srednio mnie stac, a czy farbowanie dzien po dniu nie bedzie zbyt szkodliwe???? do tego mgla i uwaga deszcz na dworze.... smutno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka.. a wiesz ze tez zaczełam pod tym kontem patrzec .. 😆na co ty masz ochote a wadomo ze bedzie dziewczynka 🙂 mi sie wydaje ze chłopak u nas,,a ja tez mandarynki zajadam.. ale miłe to bedzie zaskoczenie jak sie okaże że dziewczynka.. 🙂 z tymi smakami to juz nie wiem .. mi mówią ze nic sie nie zmieniałam , a na córeczke to niby wiadac po twarzy.. ale czy tak jest nie wiem.


Aneczko mówią że dziewczynka zabiera urodę mamusi a widać to się nie sprawdza bo każdy do mnie mówi że wyglądam kwitnąco 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. -
A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczyki, tak bardzo sie cieszylam z dzisiejszej zmiany wygladu fryzjer+farba u mamy, fryzurka ok ale farba....kupilam palett color naturals bez amoniaku kolor 100 - skandynawski blond a wyszedl... no zoltko, jajko i wogole paskudnie jak mi wlosy wyschly to sie rozplakalam probowalam przelamac ta zolc plukanka szamponem do wlosow no ale nic nie zmienil, i mam zle samopoczucie od tej pory nawet mandarynki nie pomogly 😞 powiedzcie i co ja mam z nimi zrobic na balejaz lub zdjecie koloru u fryzjera srednio mnie stac, a czy farbowanie dzien po dniu nie bedzie zbyt szkodliwe???? do tego mgla i uwaga deszcz na dworze.... smutno....


Hussi wierze co czujesz bo ja też nienawidzę żółtego kolorku 😞 a ppłukankę masz niebiesko srebrną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adka, Aneczka dzieki za slowa otuchy, jutro kupie jeszcze szampon do wlosow blond on jest fioletowy, moze sciagnie mi troche tej zolci, a jesli nie to sie przefarbowuje ale tez bezamoniakowa tylo tym razem wybiore kolor bardziej podobny do swojego czyli po prostu blond. a teraz m jak milosc a potem spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Adka, Aneczka dzieki za slowa otuchy, jutro kupie jeszcze szampon do wlosow blond on jest fioletowy, moze sciagnie mi troche tej zolci, a jesli nie to sie przefarbowuje ale tez bezamoniakowa tylo tym razem wybiore kolor bardziej podobny do swojego czyli po prostu blond. a teraz m jak milosc a potem spac...


ja bym w domu nie kombinowala sama. zdarza sie czasem tak, ze w ciazy kolor nie wychodzi jak trzeba i widac jestes tego przykladem. Ja bym jednak poszla do fryzjera i podpytala. Hussi, uwazaj bo jak zaczniej kombinowac to mozesz je popalic i nic juz potem nie zrobisz,... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...