Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja już tez zgłupiałam z tymi ciuszkami. Ale w sumie to ja mam ten komfort, że potrzebuję ciuszków tylko na wyjście to już będe wiedziała mniej więcej co i jak, no i rozmiar, więc przygotuję w domu 2-3komplety, a Marcin tylko spakuje odpowiedni.

Iga z chłopami to już tak jest. Mnie to się wydaje, że oni mają częściej okres niż my 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A jakbyś ją spakowała, to zainteresowałby się chociaż co gdzie jest, jak wygląda i do czego służy?
Weź mu powiedz, że dziecko znerwicowane może być przez to jak się on zachowuje- pomoże?
Nie wiem co się dzieje tym chłopom na mecie... a gdybyś się po prostu położyła, nic nie mówiła, aż w końcu zapyta i krótko 'źle się czuję' to może by główka zaczęła pracować na odpowiednich obrotach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mogłabym zmienić na chwilkę na to z rozstępami ale naprawdę są okropne i nie ma na co patrzeć, tylko się schizy nabawicie że wam też się tak zrobi 🙂 ja tylko chciałam Dorocie humor poprawić, że na bank nie ma jeszcze rozstępów... i udało mi się... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze byl ok-jak bylam z innym to do rany przyloz i lasil sie jak bury piesek a teraz to on nic nie umie znalezc na zakupy jedzie bez portfela i kluczykow od auta......tyle tylko ze sprzata wiesza firanki pomaga w gotowaniu i praniu

a z dzieckiem to on mi wisi ja sobie poradze sama-ale niech sie nastepnego nie spodziewa! ma szczescie ze nie toleruje spania maluszkow razem z rodzicami bo juz dawno warowal by pod kanapa w duzym pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga- Wojownicza Księżniczka 😁 dobrze, że chociaż tyle pomaga- szwagier to beznadziejny przypadek by chyba był... nic 'kobiecego', tzn. przy domu nie zrobi, bo się wstydzi, że go ktoś zobaczy... 😉
Ciekawa jestem jak Andrzej się przyłasi jak wróci- gorzej jak styrany, bo nie będę miła...
powiem Wam... że nie ma nic gorszego, jak na głodniaka umiarkowanego pooglądać przepisy na omlety... już nie wytrzymam i idę sobie zrobić... tylko losowanie w kuchni mnie czeka- na słodko, czy słono.... mykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga ja tez mam wrażenie, że mój R to zupełnie inny człowiek.... a co do buraków to zjadłabym barszczu.... ale tylko takiego co moja mama umie robić haha najlepszy.... i ziemniaki z okrasą osobno podaje się do niego..... ojejku <ślinotok>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde.... a ja mam remont w kuchni i dupa, dzisiaj spagetti na szybko jak panowie wyjdą żeby domownicy z głodu nie umarli jak powracają z pracy.... a ja jutro na szpitalne żarcie się przerzucam 😠 😠 😠 przynajmniej już chudnąć zacznę bo jeść się tego nie da, a jak na złość wszyscy już pracują... tak to teściowa dokarmiała bo na zwolnieniu była.... zresztą jak ona gotuje to tak jakoś.... nie to że nie dobre ale takie, jakieś.... no nie po mojemu... u mnie w domu wszystko pyszne było... a tutaj nie jadam wszystkiego ☺️ tęsknię za gotowaniem moich rodziców ☺️

Iga a co do wpadania śmiało, to dzięki już jestem wpadnięta 🤪 a botwinki bym zjadła.... chyba ogólnie jestem głodna.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja tu na chwileczkę bo burza idzie coraz gorzej grzmi i zaraz muszę laptopa wyłączyc. 😞
Ale torbę już przepakowałam mam i body z krótkim i bez rękawków i 2 pajace i kaftaniki i śpiochy brałam po 2 z każdego rozmiaru tzn z 56 i 62 jak coś zabraknie to mój Krzyś dowiezie mi z tym akurat problemu nie mam.Mam złotego chłopa nie myślałam że aż tak go wciągną nasze przygotowania co do przyjscia dzidzi 🙂Bo na początku się aż tak nie interesował a teraz chyba GO STRES bierze he he
do pózniej pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak jesteśmy przy obiedzie to ja dziś zrobiłam obiad z przepisu KNORR Fix Danie na dziś - Kurczak po hawajsku. Już po raz 2 więc wypróbowane - polecam dla leniwych.
Kurczak w paseczki, do tego cebulka w piórka + ananas z puchy w kostce = gotujemy razem a potem zalewamy tym proszkiem knora (PODOBNO BEZ KONSERWANTÓW 😉)rozrobionym z półową szklanki mleka i połową szklanki wody i gotujemy 5 minut. Podajemy z ryżem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie BURZA zlewa jak nic!!!!!!!!! W końcu!!!!! dziewuszki GRAD teraz pada wielkości czereśni a może i wiekszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie na ławkę powchodzili na przystanku bo woda do kolan i coraz gororzej!!!!
Pies na parapet wylaz i luka co sie dzieje!!! 😁 MASAKRA JAKAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wczoraj tak pierdyknęło z nieba.... rzeka się na ulicy przed domem zrobiła.... i było tak chłodno ech.... teraz też już od godziny pochmurnie ale tylko tyle dobrego że słońce nie daje po oknach i mogłam odsłonić żaluzje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz pierdolne na zawał, wiecie co moich rodziców kot zrobił ?
wpierdolił się do nas przez otwarty balkon i znalazłam go .....w łóżeczku Julki na wypranym i wyprasowanym przescieradle .chuja można dostać aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😠

😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezarnabebe napisał(a):
ania ruda no w koncu 🙂 nir ob nam wiecej tego hhiihih

luna przyjdzie tylko co ja w nim widze-miejmy nadzieje ze gorzej nie bedzie...
a pogoda u mni etez jakas pokopana a ty powinnas ich przygarnac osuszyc nakarmic 😉


hehehe ja nie matka Teresa 😁 po co wyłazili jak już chmury się godzinę kumulowały i wiadomo było że w końcu pierdolnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takiego szału dostałam, że złapałam ją za fraki i wyjebałam - z nerwów zapomniałam, że bydle z 6 kg waży i że nie powinnam jej dźwigać ...
kurwa, aż się ze złosci poryczałam - chyba te hormony szaleją bo dziś ogolnie mi się cały dzień na płacz zbierało... i pękłam w końcu , ehh
i znowu ... pranie i prasowanie... nie mam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
6KG? to niekot tylko swinia jakas 😉 nie przejmuj sie ja juz dzis tez ryczalam...BANKOWO TO HORMONY a maluszkowi od kocura nic nie bedzie ale lepiej niech sie juz uj trzyma z daleka

musze jechac po te duze podpaski i japonki do szpitala(bo chyba mi szkoda kapci do szpitala) ale mam takiego lenia ze sie z kanapy zwlec nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...