Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NO a wracając do tematu skurczów to na początku pojawiają się co 20-15 minut i trwaja 30sek a póżniej pojawiają się w coraz krótszych odstępach czasu i się wydłużają tak???
Boże oświeccie mnie bo ja coś zielona jestem i mało kumata dziś masakra 🙂
Pewnie pomyślicie że jaka guła ze mnie jest ale trudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co zmierzyłam sobie mój brzusio w najbardziej wystającym miejscu i szok 115cm mam jakiś taki szpiczasty się zrobił i się obniżył że ciężko mi się chodzi normalnie.jak siedzę to sporą częsc mam na udach 🙂I jak po schodach idę to udami o brzuch dotykam też tak macie???
No i znowu mnie kłuje w pipce i w pachwinach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie wzieło bo kumpela z bloku urodziła dziś prawie w aucie w drodze do szpitala bo nie wiedziała że to skurcze porodowe bo się tym nie interesowała też wszystko na luzie brała termin miała na 29czerwca 🙂
Więc postanowiłam poczytac bo wcześniej nie miałam w głowie o tym a tak dla świętego spokoju już wiem co i jak 🙂Ale się tym nie stresuje 🙂o porodzie też nie myślę ostatnio damy radę i tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już po zakupach 🙂 wcinam teraz czereśnie już pół kilograma obtaraniłam, mój mąż tez mówi że Maja nie chce wyjść bo jem pyszności a jak wyjdzie z brzuszka to ją czeka tylko mleczko 🥴
Małgorzata- NAJLEPSZEGO 😘
Kaiulka- jednym słowem masz przesrane... ja tez miałam kiedyś pokój z siostrą tyle że starszą ale non stop darłyśmy koty 😠 dwa przeciwieństwa 😠 i jak miałabym wybór by zamieszkać z nią nawet na okres 3 tyg a sama z dzidzią bez żadnej pomocy to jednak wolałabym sama ale bez nerwów bo jak przyjedzie teraz z wawy do lublina do nas na pare dni to mnie szlak trafia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Monia, do innych art są odnośniki po bokach, np. przed chwila czytałam porównania butelek.... trafiłam przypadkiem, szukając czegoś kiedyś o tygodnaich ciąży


Kasiullla na Twojej liście widziałam żeby unikać chleba ciemnego! czym go zastąpisz, bo ja sobie nie wyobrażam jeść pszenny.... albo błąd Ci się wkradł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłucie tez mam jak małą sie kreci na boki
No o tym chlebie to mi moja polozna powiedziala ale o przez pierwsze 2 tyg. pszenny zakwasza mleko, a ciemny może ale nie musi. Dla spokoju przez 2 tyg. odstawię, teraz ciemny zastepuje chrupkim Wasa ale ono tez pszenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
www.dzieciowo.pl/2009/12/dieta-matki-karmiacej-czyli-przez-zoladek-do-swietego-spokoju.html

bardzo fajny art o diecie dla karmiących, w ogóle bardzo lubię stronę tej dziewczyny, sporo fajnych rzeczy, i fajnie napisanych 🙂


Fajnie napisane 🙂 aż sobie do zakładek zapiszę ten artykuł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fajny yen artykuł. 🙂
Ja sie zdecydowałam tu rodzić dlatego bede musiała tu posiedziec, nie chce takiego maleństwa od razu brać w podróż 170km do Wawy. Także powodem powrotu do rodziców nie była opieka nad małą ale sam poród. Mama ogarnia tutejsze położna, szpital, lekarzy itd. Teraz co byłam na te kilka dni to trafiłam na dyżur położnej, która mnie odbierała jak się rodziłam aż się moja mamsia popłakała z tą Panią. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcialam wejsc z ciekawosci, i zobaczyc co u kolezanki Waszej, co pisalam jej ze byc moze pecherz jej podcieka 🙂 ale wy tu juz tyle napisalyscie, ze nie moge sie odnalezc 🙂 hahaha

Kurcze az mi sie przypomnialo, jak i nas wrzalo na watku przed porodem 🙂 Post co chwile, ze nie nadazalo sie czytac 😁

Pozdrawiam !!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...