Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beti dobre i to bo ja i za pobranie gince muszę zapłacic ale to 10zł tylko także ujdzie no i w laboratorium w szpitalu tylko tam nie wiem ile ale to ostatnie badanie tak myślę no i mocz i morfologia mnie czeka po niedzieli muszę isc zbadac 🙂
Dziewczyny po oklaskiwałam was chyba wszystkie jak którąś pominęłam to przepraszam 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Małgorzatta, wtedy to akurat nie będzie Cię to aż tak stresować chyba 😉 w szpitalu tak rzeczowo i taśmowo 'robią przegląd', bo ani to atrakcyjne, ani nowe, ani dziwne, no a poza tym pewnie towarzystwo będziesz mieć i im też zajrzą, więc no stres 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bambinogoodies.co.uk/bargain-alert-maxi-cosi-cabrio-fix-happy-flower-half-price/
http://glasgow.gumtree.com/glasgow/51/75863451.html
TO MÓJ FOTELIK 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lunaaa.... ale różowiasty 🙂 fajny jest!
Kasia567, mnie to się wydaje, że gorzej nie będzie 😁 dziecko będzie miało poślizg przecież, no i nastawienie inne 🙂 nawet gdyby 4kg ważył, to podejście bardziej pozytywne.... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózio odcienie niebieskiego więc chociaż fotelik koloru dziewczęcego 🙂 przewaga czerwieni. Kolor jasny bo siostra miała ciemny (czarny) i od potu z główki zostały białe plamy nie do wywabienia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luna śliczny fotelik 🙂
Wiecie co zastanawiam sie nad formalnosciami po porodzie do macierzyńskiego do zakładu pracy trzeba złożyc wniosek o macierzyński,zaświadczenie o urodzeniu dzidzi i akt urodzenia dziecka i tu mam problem bo co oryginał się daje czy odpis bo w urzędzie dostaniemy oryginał + 3 odpisy a wy co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
'podobno faceci ginekolodzy są lepsi pod tym względem' -ja mam akurat pana ginekologa, ale z setkami lat doświadczenia... 🙃 ale powiem Wam, że jakoś tak się wystraszyłam, że maluszek zaraz wyjdzie i chciałam sprawdzić czy faktycznie już tuż, tuż, to i tak zabolało, a przecież sama sobie i delikatnie itd., a tu zdziwko, bo po ginie wcale nie bolało mocniej...
jeszcze Wam powiem co wyczytałam w komentarzu zablokowanym na youtubie -kobiety, które chodzą do mężczyzny ginekologa to "dziwki" i zdradzają swoich facetów/mężów bo przecież mają wybór, mogą do kobiety iść, a nie nogi rozkładać przed... itd.... wcale się nie dziwię, że komentarz ukryty... jaką ludzie mają psychikę zrytą... nie wiem co oni sobie wyobrażają... bo to nawet do kawału żadnego się porównać nie da...

ale mi się przypomniał taki, po którym mój mąż nie mógł wyjść z szoku... 😉
Przychodzi facet do lekarza: - Panie doktorze, od kilku dni mam zatwardzenie, nic mi nie pomaga - Będziemy musieli panu zaaplikować czopki. Proszę się odwrócić, ściągnąć spodnie i pochylić się. Ja panu pokażę jak to się robi. Facet ściągnął gacie, pochylił się i poczuł jak doktor wsuwa mu coś do tyłka. - OK, gotowe. Proszę to samo powtarzać samemu w domu co 12 godzin przez najbliższe trzy dni. Wieczorem gościu próbował samemu sobie poradzić ale jakoś mu się nie udawało. Poprosił wiec żonę o pomoc. Odwrócił się, ściągnął spodnie i wypiął dupsko. Żona jedną ręką położyła na jego ramieniu, drugą natomiast zaczęła wkładać mu czopek. - O ku*wa! - wrzasnął w pewnej chwili facet. - Co się stało kochanie, zabolało cię? - Nie ale właśnie sobie uświadomiłem, że ten lekarz trzymał obie ręce na moich ramionach! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo ja mam do 13 czerwca zasiłek rehabilitacyjny a termin na 19 czerwca i jak bym szybciej urodziła to ok ale jak po 13tym to muszę pisac wniosek o macierzyński by miec ciągłosc bo do pracy nie mogę wrócic na 6 dni w tak zaawansowanej ciąży 🤪 no i ona coś mi gadałą wtedy o oryginale ale wydaje mi się że on jest dla nas i te odpisy powinno się dac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tak terminowo chcę po 6.6 urodzić, bo gin wraca z urlopu, zasiłek mam zwykle na początku miesiąca, np. 5 🙂 no i jeszcze papiery nowe będą świeże po ślubie 🙂 a potem rodzę i inne formalności mam na głowie.. 😉 a żeby urodzić nie pod koniec, tylko w miarę szybko, mam zamiar szorować szafki wszystkie, łazienki, podłogi, do okna nawet się dobiorę może, jakaś gimnastyka, seks raczej nie, bo już dyskomfort czuję, ale pieszczoty jak najbardziej.... 🙂 no i wszystko dla dzidzia już gotowe będzie oczywiście 😁

O zasiłkach: http://mfiles.pl/pl/index.php/Zasi%C5%82ek_macierzy%C5%84ski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikaanka, no niestety to nie ja, ja mam badanie na każdej wizycie niestety i usg też, od początku ciąży co 3 tyg....

Co do macierzyńskiego w pracy to sie pytajcie bo wszędzie też jest inaczej, ja się pytałam u mnie, i daję tylko i wyłącznie zaświadczenie że urodziłam dziecko ze szpitala..... oni potem wysyłają do mnie do domu info kiedy się stawiam w pracy i tyle. Pesel dopiero będzie potrzebny do ubezpieczenia dziecka, ale z tym to spokojnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 Twój opis skurczy mnie załamał bo od wczoraj tak mam.... 😮 ja już nie wiem co jest czym.... mam dosyć... jak Mała chce się urodzić to niech się rodzi nawet teraz 🤨
Malgorzatta mnie też bada na każdej wizycie... ale usg mi nie robią... teraz mam już wizyty co 2 tygodnie ciekawe czy nadal będą mnie tak męczyć.... Bo jak dziewczyny zauważyły nie jest to ani miłe, ani przyjemne....
Butterfly z żołądkiem to ciężka sprawa.... ja od trzech dni mam taką zgagę, że aż mi słabo...
I ogólnie spadek formy... nie dość, że co chwila mnie boli brzuch, kłuje w pochwie, promieniuje do pleców w krzyżu, a później w górę aż do szyi to na dodatek mdli mnie i boli mnie głowa.... nie wiem czy pogoda ma coś też z tym wspólnego, ale jak już mówiłam MAM DOSYĆ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia ja też coś dziwnie się dziś czuję jakoś dziwnie mi często brzuch twardnieje i momentami pobolewa ale mija nie powtarza się to w regularnych odstępach czasu i też kłuje mnie w pochwie i też mam już dosc chciałabym by już było po 🙂A zgage mam ogromną masakra i strasznego mam lenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a plecy już dawno mnie bolą gdyż miałam zapalenie odcinka ledzwiowo-krzyżowego wcześniej a teraz mi wraca no a jak brzuch mi twardnieje to także promieniuje do pleców ostatnio przez te plecy zle sypiam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti82 - na ból żołądka (ja najczęściej mam takie 'zażynanie") biorę no-spę, ew. reni bo jest nie tylko na zgagę ale ogolnie na żołądek, piję też miętę albo gorącą wodę. Powiem Ci, że w ciąży wogole mam problem żołądkiem (nie tyle ze zgagą) i piję na czczo siemię lniane takie ekspresowe i lepiej się czuję po nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...