Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No moniq1984 ceny są jakie są. A taki maluch bardzo szybko wyrasta. Przez pierwsze pół roku w zadziwiającym tempie zmienia się garderoba (jeśli chodzi o rozmiar). Dlatego moim zdaniem nie warto się wygłupiać z firmowymi kaftanikami za 27zł sztuka. Ja kupowałam w hurtowniach odzieży niemowlęcej, gdzie śliczne koszulki kopertowe są po 6-7zł, kaftaniki i śpioszki kosztują już więcej. Można też dokładnie takie same rzeczy znaleźć na allegro. Działają tam przecież sklepy. Tam tez kupowałam. Obejrzałam w sklepie a kupiłam takie samo na allegro dużo taniej. Teraz pozostało mi trochę rzeczy po Majce. Ale garderobę i tak trzeba będzie uzupełnić 🙂 Na to mamy jeszcze czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiesz nie wiem. I tak prawie cały czas leże. Ale to prawda czasem mnie męczy. Ale co tu robić całymi dniami na kanapie.

PS. Majka ugniata teraz lalkę i zagląda jej w oczy jakby sprawdzała, czy jeszcze żyje 🙂 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kobitki 😜 http://www.garnek.pl/blanca/12691022/zapraszam-na-kawke-cappucino-i

12 stron do nadrobienia uff....i do tego smutne wieści 😞 alaa - tak mi przykro 😞
a jeszcze mnie w nocy obudził ból brzucha 😞 wzięłam no-spę i mam nadzieję że mi przejdzie a wizyta dopiero w środę 🤨
wczoraj się trochę sforsowałam może to dlatego? dzisiaj cały dzień odpoczywam hihi...
Witam nowe sierpnióweczki 😜 😜 😜
Pati123 jak super że wszystko w porządku zawsze w domku to inaczej się leży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie moniczek. Ja w piątek pozwoliłam sobie na zrobienie obiadu i później naleśników i rano w sobotę znów poplamiłam. Na szczęście jednorazowo i minimalnie. Trzeba się oszczędzać. Dzisiaj chociaż wyjdę z domu. Mam zebranie w szkole u Emilki 😮. W połowie organizacyjne co do komunii. A jutro wizyta u ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO Matko 😮 To zależy jaki gatunek preferujesz. Ja chyba niewiele mogę doradzić . Czytam głównie Grocholę, J.L. Wiśniewskiego, P.Coehlo. Czytałam kiedyś fajną książkę Coraz mniej milczenia (mam w domu), oraz PS.Kocham Cię. Ale to naprawdę zależy co lubisz. Ja nie lubię kryminałów, różnego rodzaju Sagi..., w sumie też niewiele mam teraz czasu na czytanie 🥴.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Cześć kobietki 😁
Dziekuje za wsparcie 😜 😜 😜 😜
Dziś miałam usg i widziałam bobo moje.Ruszało nóżkami rączkami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jest zdrowe i jest ok jutro ide do domku 🙂


Pati123, świetna wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARTA powiem tak konkretnego gustu nie mam, mało czytam, ale "samotność w sieci" mi sie podobała 🙂 wiec chyba coś w tym typie 🙂w sumie Grochola czemu nie tylko, że nie lubie oglądać filmu a potem czytać książki 😞 a jej książki oglądałam 🙂 fakt, że nie wszystkie 🙂
Dzieki za te tytuły i autorów czekam na inne jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tytułów Grocholi jest kilka które nie ujrzały ekranu telewizyjnego i dobrze. Ja też zawsze komentuje film w stosunku do książki 😜. Np. Kryształowy Anioł,, Trzepot skrzydeł czy Osobowość ćmy. Gdybyś mieszkała bliżej pożyczyłabym Ci 🙂, wszystkie mam na półce 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uwielbiam właśnie kryminały - a w obecnej sytuacji, że mam więcej czasu zdecydowałam się w końcu na Kod Da Vinci, oj wciąga niesamowicie. Natomiast filmu nie polecam - totalna katastrofa...
Rety... ja wybieram się do lekarza w piątek... jestem już w stresiku, ale czuję się naprawdę dobrze, nic mi nie dolega - zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Co do tytułów Grocholi jest kilka które nie ujrzały ekranu telewizyjnego i dobrze. Ja też zawsze komentuje film w stosunku do książki 😜. Np. Kryształowy Anioł,, Trzepot skrzydeł czy Osobowość ćmy. Gdybyś mieszkała bliżej pożyczyłabym Ci 🙂, wszystkie mam na półce 🙂 🙂 🙂

No niestety dzieli nas kawałek drogi 🙂 ale dziekuje 🙂
na szczeście są biblioteki i empiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Wiecie co zastanawiam się nad tym detektorem tętna. Moniczek co o tym sądzisz? Myślisz że dałoby to jakiś spokój.


ja w poprzedniej ciąży nakręciłam się na to urządzonko 🙂 ale w końcu nie kupiłam...może tym razem?muszę oblukać na allegro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Wiecie co zastanawiam się nad tym detektorem tętna. Moniczek co o tym sądzisz? Myślisz że dałoby to jakiś spokój.


ja w poprzedniej ciąży nakręciłam się na to urządzonko 🙂 ale w końcu nie kupiłam...może tym razem?muszę oblukać na allegro...
No są. Kosztują różnie. Ja się zastanawiam. Ta moja ciąża teraz taka stresująca. Może posłuchanie od czasu do czasu że wszystko jest dobrze serducho bije jakoś by pomogło się uspokoić. Zastanawiam się na takim BabySoundB (ma opcje nagrywania na komp). Ale kosztuje jakieś 180-190zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za buziaczki hihi...no Bartek taki duży jest w porównaniu z moim pierwszym synkiem to kolos 😜 🤪 😜

trochę kosztują te detektory 🥴 muszę przedyskutować z meżem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
dziękujemy za buziaczki hihi...no Bartek taki duży jest w porównaniu z moim pierwszym synkiem to kolos 😜 🤪 😜

trochę kosztują te detektory 🥴 muszę przedyskutować z meżem hehe
No 200zł wyjdzie z przesyłką. Też sama nie wiem. Potem oczywiście można sprzedać. Z drugiej strony więcej dzieci nie planuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dwa dni mnie nie bylo a tu tyle do czytania. Egzamin mam z glowy studia skonczone 🙂 Dzis bylam na pobieraniu krwi jak ja tego nie znosze zawsze robi mi sie slabo. Ale w srode wizyta wiec trzeba pokazac wyniki.
Jak samopoczucia? Ja mam drugi dzien taki mocne kłocia na dole brzucha co jakis czas. A potem nic nie boli. Nie wiem od czego to moze byc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałamo troche o tych sprzetach, myśle że warto zainwestować 🙂 właśnie rozmawiałam z meżem i chyba w przyszłym miesiącu zakupimy sobie 🙂 zawsze to mamusia bedzie spokojniejsza a i tatuś bedzie mógł posłuchać 🙂
a przecież zawsze bedzie komu odsprzedać 🙂 albo nawet dać w prezencie przyszłej mamie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...