Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Diviana to chyba bedziesz miała problem z tym kręgosłupem zwłaszca jak dzidzia bedzie juz wieksza i większy ciężar bedziesz nosic w brzuszku. 🤨 🤨 🤨 A jaką masz hemoglobinę teraz w ciązy bo zauważyłam ze my obie takie słabo silne . 😞 zaczęłam się zastanawiać czy nie mam anemii, bo moja mama miała w obu ciążach a na wyniki wybieram się dopiero w przyszlym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Diviana to chyba bedziesz miała problem z tym kręgosłupem zwłaszca jak dzidzia bedzie juz wieksza i większy ciężar bedziesz nosic w brzuszku. 🤨 🤨 🤨 A jaką masz hemoglobinę teraz w ciązy bo zauważyłam ze my obie takie słabo silne . 😞 zaczęłam się zastanawiać czy nie mam anemii, bo moja mama miała w obu ciążach a na wyniki wybieram się dopiero w przyszlym tygodniu.


Ja hemoglobinę mam 12,2 a hematokryt 35,4 czyli za mało a hemoglobina też na granicy normy, ja to już przed ciążą miałam problemy z żelazem nawet brałam żelazo, tylko że mój organizm nie przyswajał takiego sztucznego 🤢 za to fenomenalnie zareagował na orzechy włoskie, więc teraz też mam zamiar sobie kupić i wcinać ile wlezie. A z kręgosłupem przekichane, ortopeda powiedział że dodatkowo pewnie niewygodne łóżko się do tego przyczynia.
Ale Aniołku nie ma się co martwić na zapas jakoś damy sobie radę, a różne bóle tylko zbliżają nas do porodu, będziemy już przygotowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 No pewnie, że damy radę. 😁 😁 😁 To ja moze tez spróbuję z tymi orzechami. 🙂 Kurcze to na poczatku ciązy lepiej się czulam niz teraz 🤨 🤨 🤨 Mam jeszcze cicha nadzieję, że to przesilenie wiosenne i nie długo przejdzie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny odebrałam wyniki testy glukozowego. Wszystko jest w normie!!!!!!!!
Na czczo wyszło mi 84,18 mg/dl a norma jest pomiędzy 70 a 110.
A po 2 godzinach 112,82 mg/dl ale już normy nie było podanej ale myślę, że też jest ok.
Ufff to znaczy, że z tą cukrzycą to naprawdę był fałszywy alarm!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka jak patrzę na Twoje zdjęcie z awatara to myślę, że chyba tak samo jak ja lubisz się chwalić swoim brzusiem nakładając przylegające bluzeczki 🙂 heheh uważam, że te nasze brzuszki to takie sexy że hejjjjj 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pomóżcie 😞 😞 😞 strasznie rozbolał mnie dziś ząb,jakieś 3 godziny temu,i nie przechodzi.Wizytę u dentysty umówiłam dopiero na jutro wieczór,ale nie wiem czy wwytrzymam z takim bólem.Co mogę wziąść na taki ból?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba paracetamol możesz spokojnie łyknąć. Tak jak lekarz polecił dla Diviany na ból kręgosłupa.
On działa inaczej niż nospa bo nospa to działa rozkurczowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paracetamol jest dostępny na rynku pod różnymi nazwami handlowymi w preparatach prostych np. Acenol, Acetaminophen, Amipar, Antidol P, Apap, Benuron, Codipar, Defalgan, Doliprane, Dolonerv, Efferalgan, Etoran, Gemipar, Grippostad, Hascopar, Panadol, Paramax, Scanol, Tabcin oraz złożonych np. Apap Extra, Codipar Plus, Coldrex, Gripex, Saridon, Panadol Extra, Fervex. W związku z tym pacjenci zażywający więcej niż jeden lek przeciwbólowy powinni skontrolować, które z nich zawierają paracetamol i nie przekraczać dopuszczalnej dawki jednorazowej i dobowej paracetamolu, będącej sumą ilości paracetamolu z różnych preparatów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena20 to świetnie 🤪 wspaniale że wszystko dobrze wyszło!!
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka jak patrzę na Twoje zdjęcie z awatara to myślę, że chyba tak samo jak ja lubisz się chwalić swoim brzusiem nakładając przylegające bluzeczki 🙂 heheh uważam, że te nasze brzuszki to takie sexy że hejjjjj 🤪 🤪


nasze brzuszki sa najpiekiejsze na swiecie. uwielbiam go!!! 🤪 🤪 🤪 wydaje mi sie ze mam go od zawsze tak go kocham!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak mnie dzisiaj boli brzuszek 🤢 🤢 🤢 Taki twardy się zrobił i jakoś tak mnie wypchało...... żołądek na dodatek mnie boli też

Czy wy też tak miałyście?? Od czego to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Jejku jak mnie dzisiaj boli brzuszek 🤢 🤢 🤢 Taki twardy się zrobił i jakoś tak mnie wypchało...... żołądek na dodatek mnie boli też

Czy wy też tak miałyście?? Od czego to może być?


Mi brzuch twardnieje zazwyczaj jak chodze lub jak się zmęczyłam ostatnio przy sprzątaniu....
Z tego co wiem nie dobrze jak brzuch twardnieje i najlepiej wtedy się położyć i odpoczywać.
A brzuch boli mnie prawie co dzień rano i niekiedy w ciągu dnia biorę no spę dwa razy dziennie...
Z tego co wiem różny ból brzucha to różna przyczyna.
Podobno jak boli tak jak na okres to skurcze, marta ostatnio o tym pisała...
Mnie tak cały czas boli i dlatego głównie leżę, staram się nie chodzić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Eleeza trzymam kciuki za badanie 🙂

Daniela pewnie coś co zjadłaś Ci delikatnie zaszkodziło.
A brzuszek twardy bo wzdęty.


Jak ząbek? bo to Ciebie bolał prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Daniela napisał(a):
Jejku jak mnie dzisiaj boli brzuszek 🤢 🤢 🤢 Taki twardy się zrobił i jakoś tak mnie wypchało...... żołądek na dodatek mnie boli też

Czy wy też tak miałyście?? Od czego to może być?


Mi brzuch twardnieje zazwyczaj jak chodze lub jak się zmęczyłam ostatnio przy sprzątaniu....
Z tego co wiem nie dobrze jak brzuch twardnieje i najlepiej wtedy się położyć i odpoczywać.
A brzuch boli mnie prawie co dzień rano i niekiedy w ciągu dnia biorę no spę dwa razy dziennie...
Z tego co wiem różny ból brzucha to różna przyczyna.
Podobno jak boli tak jak na okres to skurcze, marta ostatnio o tym pisała...
Mnie tak cały czas boli i dlatego głównie leżę, staram się nie chodzić....


Pati ja mam coś takiego pierwszy raz i nie wiem może to od leków które dostałam na przeziębienie? ale biorę dzisiaj już 3ci dzień antyb więc to chyba nie od tego ? Ale to jest dyskomfort straszny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Daniela napisał(a):

Jak ząbek? bo to Ciebie bolał prawda?



nie, to malstep pisała o ząbku 😉


Aha 🙂 Kurcze nie wiem dlaczego ale mi się mylicie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...