Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Daniela napisał(a):
Jejku jak mnie dzisiaj boli brzuszek 🤢 🤢 🤢 Taki twardy się zrobił i jakoś tak mnie wypchało...... żołądek na dodatek mnie boli też

Czy wy też tak miałyście?? Od czego to może być?


Mi brzuch twardnieje zazwyczaj jak chodze lub jak się zmęczyłam ostatnio przy sprzątaniu....
Z tego co wiem nie dobrze jak brzuch twardnieje i najlepiej wtedy się położyć i odpoczywać.
A brzuch boli mnie prawie co dzień rano i niekiedy w ciągu dnia biorę no spę dwa razy dziennie...
Z tego co wiem różny ból brzucha to różna przyczyna.
Podobno jak boli tak jak na okres to skurcze, marta ostatnio o tym pisała...
Mnie tak cały czas boli i dlatego głównie leżę, staram się nie chodzić....


Pati ja mam coś takiego pierwszy raz i nie wiem może to od leków które dostałam na przeziębienie? ale biorę dzisiaj już 3ci dzień antyb więc to chyba nie od tego ? Ale to jest dyskomfort straszny 😞



Kochana od antybiotyku wątpię, lekarz raczej wie co robi przepisując go kobiecie w ciąży...
Ja też brałam dwa razy. Jak boli brzuszek tak jak na okres to zalecam dwa dni totalnego odpoczynku i totalnego resetu 🙂
Jeżeli natomiast to inny ból to może faktycznie wzdęcie, dlatego uważaj co wcinasz 🙂 I nie pij gazowanego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za rady. Postaram się poleżeć chociaż to trudne w mojej sytuacji a gazowanego nie piję 🙂 I nie mogę sobie przypomnieć żebym jadła coś wzdymającego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
marta-lion wrócę do wózka czy bo u mnie raczej nigdzie go nie znajdę :/czy wygląda on faktycznie tak jak na fotkach?
Sorki że dopiero teraz ale zalatana jestem. I teraz z basenu wróciliśmy. Ja niestety tylko jako towarzysz 😞
Wózek faktycznie wygląda jak na zdjęciu. Ja nie lubię takich spacerówek. Dla mnie są poprostu za ciężkie. Ale mechanizm, koła a przede wszystkim gondola jest dla mnie super. Miałam taki wózek z Majką, teraz też zdecydowałam się na taki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki! Dziś jestem padnięta... Z moim M nie wytrzymaliśmy bałaganu pod blokiem i trochę pograbiliśmy te paskudne śmieci po zimie, nawet sąsiadki nam pomogły - a do tej pory ten syf nikomu nie przeszkadzał.... Nie wiem jak ludzie mogą sobie tak pod domem śmiecić... samie niedopałki papierochów i papierki... Na dodatek wkurzył mnie sąsiad spod garażu... Pod moim ogrodzeniem rośnie piękna wierzba i ptaki uwiły sobie tam gniazdo... Zawsze siedziałam na ławce i podglądałam te ptaki, fajny widok... Dziś przyjechaliśmy z pracy a tam gówniarz sąsiad siedzi na drabinie i ściął gałąź z gniazdem a obok zamontował jakiś mikroskopowy karmnik.... No głupota ludzka nie zna granic. Mój M mało nie padł jak to zobaczył... Pyta gościa co mu to gniazdo przeszkadzało, a ten bałwan się głupio śmieje.......... Brak słów na debila... I jak to nie myśleć, że to człowiek jest najgroźniejszym drapieżnikiem??? Normalnie nie mogę się uspokoić..... wrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana.. A orzechy włoskie są drogie???? Bo jeżeli tak, a Tobie mogą pomóc, to mogę Ci wysłać... Mieszkam na wsi i mam orzechów cały kosz.... Po co masz płacić, jak możesz je mieć za darmo????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi dzisiaj tesciowa przyniosla ogrodniczki... fajne tylko ogromne. i zanim pomyslalam to wypalilam ze az taka gruba to nigdy nie bede.... chyba jej sie przykro zrobilo, przeciez chciala dobrze. potem powiedzialam zeby zostawila je moze sobie poprzerabiam i bede mogla je zalozyc... ja zawsze najhpierw palne glupote a potem sie zastanowie. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie, wszystko jest w normie 🙂 Dzidzia waży 316g , coś mi się wydaje, że troszkę za mało, ale ginekolog twierdzi, że jest ok. Doczytałam, że wg usg termin jest nie na 11 tylko na 16 sierpnia, czyli jest młodsza o 5 dni 😞
14 kwietnia idziemy na jeszcze jedno połówkowe do drugiego lekarza- dowiedziałam się przed badaniem od mojej gin, że mają taki zwyczaj z drugim lekarzem przyjmującym w tym samym gabinecie, że robią podwójne połówkowe- sprawdzają się wzajemnie- tak na wszelki wypadek. W sumie chyba dobrze.
No i potwierdziło się, że moja córeczka to córeczka 🙂 Lekarka była zdziwiona, że znowu dzisiaj kazałam jej sprawdzać 😉 Ale ja niedowiarek jestem 🙂

Mapa- Ty nasz rachmistrzu drogi możesz oficjalnie dopisać Liwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza gratuluję małej cipeczki 😁 😁 😁 😁Dużo tych kobitek u nas się robi.
Mnie na szczęście jeden Apap pomógł i ząbek już nie boli,a tak się bałam że nie przestanie,to straszny ból boże 😞 😞 😞 powiem wam że mam sprawdzony sposób smarowałam dziąsło na około zęba amolem,chyba nie zaszkodzi dzidziusiowi ten amol,jak myślicie?
Ja jutro chyba z rana tu nie zajrzę,idziemy z mężęm popytać w żłobku co i jak 🙂 potem profilaktycznie jadę na badania krwi i moczu,a potem jakieś zakupy 😁 w końcu wypłata była 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza gratuluję małej cipeczki 😁 😁 😁 😁Dużo tych kobitek u nas się robi.
Mnie na szczęście jeden Apap pomógł i ząbek już nie boli,a tak się bałam że nie przestanie,to straszny ból boże 😞 😞 😞 powiem wam że mam sprawdzony sposób smarowałam dziąsło na około zęba amolem,chyba nie zaszkodzi dzidziusiowi ten amol,jak myślicie?
Ja jutro chyba z rana tu nie zajrzę,idziemy z mężęm popytać w żłobku co i jak 🙂 potem profilaktycznie jadę na badania krwi i moczu,a potem jakieś zakupy 😁 w końcu wypłata była 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elize to fajniuchno, podobno jak się we wróżby wierzy to one się sprawdzają 🙂
lydzia ja też już się zdecydowałam na ten wózeczek,tylko jeszcze koloru nie wybrałam...Może będzie mi łatwiej jak wreszcie decyduje się na poznanie płci dzidziusia 🙂
Dobranoc
Spadam już bo po dzisiejszych zakupach jestem padnięta i wykończona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza gratulacje a imię bardzo ładne wybraliście

Witamy nową mamusię

Nie dane mi bylo się położyć musiałam dokańczać zlecenie skończyłam jakieś 30min temu i za przeproszeniem padam na ryj 😞
Kładę się czas dać odpocząć brzuszkowi.

Śpijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nowa mamusię. 😁 Kurcze, cztery lata to kupa czasu 🤪 🤪 🤪 Chyba bym nie dała rady psychicznie 🥴 Jeszcze raz wielkie gratulacje. 😁 😁 😁
Anya przy tym filmiku to az się poplakałam ze smiechu. 😜 😜 😜 😜
Eleeza gratuluję córci. 😉 Ja poczatkowo mialam termin na 16 sierpnia ale teraz niby poczatek sierpnia 😉 Zobaczymy kiedy tak naprawde dzidzia bedzie miała ochote sie z nami przywitac. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion Pocieszyłaś mnie z tą siarą, bo bardzo chcę karmić.
Wpadłam dopiero teraz bo straszliwie intensywny dzień miałam,ale już uciekam bo jutro rano do dentysty, kolejne 2 ząbki mi się w miesiąc popsuły a jeden mi pękł na pół i boli. Nie wiem co z tymi zębami, niby jem nabiał, wapno piję a lecą mi zęby jak szalone. Wiktor będzie grubokościsty skoro mi tyle wapna zabiera hehehehe. Dobranoc 🙂 🙂 🙂 🙂
Eleeza Gratuluję córeczki !!!
malstep Dobrze że ci przeszło, muszę sobie gdzieś zapisać Twój sposób z Amolem. Mi z takich domowych sposobów pomagało przykładanie do bolącego zęba Etopiryny , jak się rozpuściła na zębie to wypłukałam usta, no i wacik nasączony kroplami walerianowymi, tylko że przy tych kroplach trzeba stać nad zlewem bo się ślinotok włącza 🙂 🙂 i trochę mi dziąsło popaliło, ale najważniejsze że ból przeszedł.
Nie wiedziałam o tym że na NFZ za znieczulenie kobiety w ciąży nie płacą, ja się na jutro przygotowałam z kaską, ciekawe czy mnie skasuje czy nie 🙂 Jak szłam prywatnie to wiedziałam że płacić za wszystko muszę (bo na początku tak mi powiedziała) teraz idę do innej dentystki na NFZ i jestem bardzo ciekawa, bo się przygotowałam na zapłatę za znieczulenie i plombę światłoutwardzalną czy jakąś tam inną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się tylko pochwalić że teraz czekam na chłopczyka Bastianka (Sebastiana) 😘,a byłam pewna że drugą córeczkę będę mieć 😁 Miłej nocy wszystkim mamusią życzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj lokko30. Miło że u nas jesteś 🙂 Napisz coś więcej o sobie 🙂

My tu juz jesteśmy jak jedna wielka rodzina 🤪 🤪 🤪 Chyba się koleżanki ze mną zgodzą 🙂 Co prawda nasza matka - moniczek 🙂 Nie z racji wieku, a z racji założenia tego forum (bo wiekiem to ją doganiam), zaniedbuje nas ostatnio 😞 Jakoś rzadko do nas wpada 😞

Lydzia ja jestem zadowolona. Jeśli ci nie zależy na nowościach, warto poszukać używanego np na allegro. Ja kupiłam teraz używany jeszcze z gwarancja do lutego 2012. Fakt po kołach troszkę widać, ale pozatym jak nówka.

Karolcia12345i naprawdę nie masz się co martwić. Ja chuda jestem, mała, piersi wiesz co do wielkości pozostawiają wiele do życzenia. 🙂 Naprawdę w żadnym 6 czy siódmym miesiącu, dopiero w ostatnim, krótko przed porodem miałam lekki wyciek z piersi i to w sumie jak nacisnęłam. A tak jak Ci pisałam wcześniej jedną i drugą karmiłam do 9 miesiąca życia. A mleka miałam mnóstwo 🙂 Więc nie martw się.

Diviana dobrze że jednak wczoraj poszłaś do lekarza. Sama widzisz ile mogłaś nabroić. A teraz odpoczywać i leżeć. A nie malowanie i skakanie po drabinach 😠 😠 😠 Teraz niech inni skaczą.

Joan84 gratuluję SYNKA 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam "stare" i "nowe" mamcie 🙂

Eleeza gratuluję córci a Joan84 synka 🙂
Diviana wypoczywaj teraz dużo! Szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Malstep muszę wypróbować twój sposób bo coś ostatnio zaczynają mnie boleć zęby 🤢
Marta-lion wiem że zawracam głowę i mogłabym sobie sama poszukać ale to mogło by trochę potrwać przy tępie naszego pisania 🙃 więc pytam czy nie napisałabyś kolejny raz firmy wózka który kupiłaś bo widze że to był trafny wybór a ja muszę zacząć wkońcu sie rozglądać z jakimś 🙂 z góry dziękuję ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...