Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie dziewczyny- wróciłam do żywych 😁 😁 😁
ale tak szczerze to ni przeczytałam wszystkiego, bo było tego za dużo ☺️
widziałam kilka ślicznych brzuszków
i są z nami chyba dwie nowe koleżanki- witam na forum 🙂
Byłam dziś u gina maluszek fika i zdrowo rośnie.
Widziałam na żywo ten fioletowy wózek i chyba jednak na niego się skuszę. Dziś dokonałam kolejnego zakupu- wanienka ze stelażem. Dostałam dobrą cenę więc nie było na co czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pati123 napisał(a):
A ja uwielbiam allegro 🙂
Zamówiłam dziś:
http://allegro.pl/3-czesciowa-wyprawka-z-zyrafka-r-62-56-68-74-i1557098805.html
http://allegro.pl/3-czesciowy-zestaw-wyprawka-z-misiem-rozmiar-56-i1557098829.html
http://allegro.pl/3-czesciowy-zestaw-wyprawka-rozmiar-62-i1553461467.html
http://allegro.pl/karuzelka-z-pozytywka-baby-mix-i1557099360.html
🙃 😁 🙃 😜 😜 😎 😎 😎 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

słodziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziewczynki ja zmykam. Muszę się położyć, chodziarz jak się kładę to i tak nie pomaga. Czuję się jakoś strasznie źle. niedobrze mi, szyja mnie boli i miejsca nie mogę sobie znaleźć.
Dobrej nocki Wam życzę. I kolorowych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam na chwilkę 🙂

Pati ciuszki prześliczne ja rzadko kupuje na all (prawie nigdy) ale te z zebrą są śliczne i chyba się skuszę ☺️ co do pytań o ciuszki to troche mnie wystraszyłaś bo ja jeszcze nie myślę o tym nie mam weny 😞 chociaż muszę przyznać że wczoraj kpiłam pierwsze body i czapeczke 😎 powoli może się nakręcę 🤪

wózki śliczne wszystkie ja nic nie do radze bo nie musze kupować dostanę i dlatego nawet się nie orientuję w temacie 🤢

dziewczyny czy ma któraś z was wątpliwości co do informacji o płci dzidzi... mi lekarka powiedziała że tu raczej nie ma wątpliwości pokazując siusaka a ja nadal się zastanawiam czy to będzie chłopiec 🤢 to normalne? 😮 a może to dlatego że u mnie w pracy babka miała mieć na 100% synka a urodziła Lenkę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wrocilam juz.... 🙂 😁 w sumie bylo fajnie dostalismy tez prezenty butelki dla dzidziusia i kilka ksiazeczek mamy dostac jeszcze jakies karnety ale nie wiem na co 😉
bylo duzo o badaniach jakie sie robi w kazdym trymestrze o samopoczuciu o obawach w ciazy i czego nie nalezy lekcewazyc. Nastepne zajecia za dwa dni bedzie kapiel noworodka 🙂 😁

Pati fajne te ciuszki kupilas ja tez troche mam ale takie na 2-3 miesiace wiec chyba tez musze kupic a co do rozka to jak bylam tydzien temu w szpitalu u mojej kuzynki to ona tez miala taki rozek, ale dzidzius jej byl w szpitalnym 😆 i powiedziala ze nie warto kupowac, bo w domu sie go nie uzywa tylko do szpitala potrzebny, i dzidzius szybko z niego wyrasta to tylko na 3 miesiace potem sie nie miesci, ale ja tak sobie pomyslalam, ze jak ktos nie ma doswiadczenia z dziecmi to mysle ze sie taki przyda nawet jak ktos chce dzidziusia porzymac to dasz w takim rozku, bo jest on sztywny i nie trzeba trzymac glowki dziecka. wiec mysle ze jeden wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Sara85 dziekujemy 🙂
Andzelika jak ta polozna nam opowiadala to wszyscy buchneli smiechem, oczywiscie wszystkiego nie zapamietalam, ale najbardziej z tej starej bo to tak brzydko jakos, kobiety ktore urodzily wiecej niz 5 dzieci tez jakos nazywaja ale nie pamietam 😞


Hehe ciekawe, dobrze wiedzieć, potem jak się usłyszy coś to chociaż będzie wiadomo o kogo chodzi 😜
Jeśli mogę wiedzieć ile płaciłaś za szkołę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He dziewczynki
Właśnie odebrałam wyniki badań,wszystko jest w normie ,tylko znowu z moczem problem 😞 😞
Wyszły mi bakterie dość liczne,nabłonki płaskie dość liczne,no i pasma śluzu-bardzo liczne( to mnie martwi najbardziej) -nie wiem co to jest?Wie może któraś co to?
W ogóle to badania robiłam też 3tyg,temu i wszystko było oki,a teraz po tak krótkim czasie znowu coś 😞
tak sobie myślę,że mogłam też źle oddać mocz,bo w pośpiechu rano spakowałam się i pojechałam,i mocz oddałam dopiero w klinice w toalecie,a to było już po jakimś czasie od wstania,no i nie był poranny.
Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malstep jeśli chodzi o bakterie to w sumie powinien te wyniki zobaczyć lekarz, bo bakterie to zawsze bakterie. Może urosept dostaniesz, jeśli te bakterie bardzo liczne. A nabłonki i pasma śluzu ja też miałam w moczu kiedy leżałam w szpitalu i wtedy określili moje wyniki jako w normie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Sara85 dziekujemy 🙂
Andzelika jak ta polozna nam opowiadala to wszyscy buchneli smiechem, oczywiscie wszystkiego nie zapamietalam, ale najbardziej z tej starej bo to tak brzydko jakos, kobiety ktore urodzily wiecej niz 5 dzieci tez jakos nazywaja ale nie pamietam 😞
Hehe dobrze że ja będę miała 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Malstep jeśli chodzi o bakterie to w sumie powinien te wyniki zobaczyć lekarz, bo bakterie to zawsze bakterie. Może urosept dostaniesz, jeśli te bakterie bardzo liczne. A nabłonki i pasma śluzu ja też miałam w moczu kiedy leżałam w szpitalu i wtedy określili moje wyniki jako w normie.

idę do lekarza akurat na wizytę w czwartek.Ale dla pewności rano powtórzę mocz,już prawidłowo oddany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...