Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana napisał(a):

No właśnie zapytałam nawet o to badanie ale lekarz stwierdził że to jeszcze za wcześnie, ale że ta przyjemność mnie nie ominie. Dobrze że jesteście dziewczyny, bo bym się zamartwiała.


mój powiedział, że między 24 a 28 tc się robi 😉


Ja tez tak słyszałam, moja ginekolog jeszcze mi nic na ten temat nie wspominała a ja na ostatniej wizycie zapomniałam zapytać 😠
Podpytam w czwartek tego drugiego gina do którego idę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eleeza napisał(a):
ja mam na razie 2,5 kg na plusie w 23 tygodniu...zobaczymy jak będzie dalej 🙂 Apetyt mam taki jak przed ciążą, z tym, że po 2-3 godzinach czuję lekkie ssanie i muszę zjeść coś małego np. warzywko, owoc, jogurt albo kefir. W rezultacie jem często ale małe porcje. Zapisuję też co zjadłam, żeby mieć pewność, że zjadam wystarczającą ilość owoców, warzyw, mięsa i nabiału w ciągu dnia. Zauważyłam też,że mój organizm nie domaga się więcej niż 2200- 2300 kcal na dzień...czyli książkowo 😁 😁 😁



zbieram szczękę z podłogi.....
I biję pokłony podziwu 😉

Jej u mnie to różnie z tym jedzeniem ☺️
Dziś przeszłam samą siebie jeśli chodzi o niezdrowość...i kaloryczność ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa- ja też jestem w szoku, ale to mój organizm zrobił się taki rozsądny w drugim trymestrze ciąży 😁 😁 😁 😁
Myślałam, że będzie masakra, roztyję się i będę pochłaniała wszystko co napotkam na swojej drodze...a tu taki psikus 😁 😁 😁 😁

Ale jeszcze może mi się odmienić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana Twój lekarz by mnie chyba zabił, bo ja w 24 tygodniu ciąży jestem i mam 10 kg na plusie. Glukoza w normie , więc cukrzycy nie mam hehehe, ale brzusio jest spory no i reszta też trochę przytyła 😮 na zeszłej wizycie to lekarka mówiła że za dużo bo 4 kg przytyłam w miesiac, ale teraz tylko 2 kg w miesiac wiec jest OK.
Wózki Byłam dziś na spacerze w koleżanką i jej 1,5 roczną córcią. Dała mi wózek do prowadzenia, ze skrętnymi przednimi kołami , firmy nie pamietam , ale był z wyglądu ekstra, tyle że ja tego prowadzić nie potrafiłam. Mała miała rozrywkę bo całą szerokoscią chodnika szłyśmy. Dzięki Bogu kupiłam ten mój bujany wózeczek bez skretnych kółek bo bym się zamęczyła. Po 2 godzinach spaceru z tym "wózkiem" jestem wykończona na maxa i muszę iść się położyć. Aha i w sklepie nie wyrobiłam nim i wjechałam w inny wózek 😞 straszne przeżycie. Może da się tego nauczyć, ale kumpela też narzekała, bo na chodnik nie szło tym wjechać nawet.
Pati Ja mam pełno takich body z krótkim rękawkiem (bo dostałam) 🙂 🙂 🙂 ale i tak bym kupiła takie, bo mamy strasznie ciepłe mieszkanie, wszyscy na krótkim rękawie cały rok biegamy, a kaloryfer dopiero rozkręcamy jak -20 st jest, więc dzidzia by nam się odparzyła, w grubszych ciuszkach. Parę bym kupiła na twoim miejscu bo zawsze można dzidziusia przykryć kocykiem, a jak się trafi gorące lato i wrzesien bedzie jeszcze piekny to bedziesz żałować że chociaz 2 sztuk nie masz takich body.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , jestem zdania , że dzieciaki nas troche wymordują i szybko schudniemy 🙂 🙂 🙂 Moja znajoma przytyła 30 kilo a schudła jeszcze wiecej, ale ona robiła przy dziecku prawie wszystko sama, no i jej dzidzia też ruchliwa była i do tej pory jest 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Co do wagi dziewczyny najważniejsze że nasze maluchy rosną jak trzeba 🙂


Dokładnie, a poza tym jeśli mama jest przed ciążą bardzo szczupła to wiadomo, że musi przybrać troszkę więcej, żeby organizm miał w razie czego z czego "zabrać".
Taki mały zapas na czarną godzinę...jak z nutellą 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Co do wagi dziewczyny najważniejsze że nasze maluchy rosną jak trzeba 🙂


Dokładnie, a poza tym jeśli mama jest przed ciążą bardzo szczupła to wiadomo, że musi przybrać troszkę więcej, żeby organizm miał w razie czego z czego "zabrać".
Taki mały zapas na czarną godzinę...jak z nutellą 😁 😁 😁 😁 😁


Eleeza święte słowa!!!!! zgadzam się w 100 % 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
W razie czego trzeba liczyć na super mena w postaci naszego mężczyzny 🙂
Hehe stacja paliw Orlen 24h 🙂 🙂 🙂



O oooo proszę zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja uwielbiam allegro 🙂
Zamówiłam dziś:
http://allegro.pl/3-czesciowa-wyprawka-z-zyrafka-r-62-56-68-74-i1557098805.html
http://allegro.pl/3-czesciowy-zestaw-wyprawka-z-misiem-rozmiar-56-i1557098829.html
http://allegro.pl/3-czesciowy-zestaw-wyprawka-rozmiar-62-i1553461467.html
http://allegro.pl/karuzelka-z-pozytywka-baby-mix-i1557099360.html
🙃 😁 🙃 😜 😜 😎 😎 😎 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
W razie czego trzeba liczyć na super mena w postaci naszego mężczyzny 🙂
Hehe stacja paliw Orlen 24h 🙂 🙂 🙂



O oooo proszę zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie 🙂
Hehe i hot-dogi mają 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana 5 kilo to nie tak dużo.Nie ma się czym martwić. I brzusio masz mały
Eleeza ale mnie rozśmieszyłaś z tymi teściami-sąsiadami 😁
Kamonik ale masz mały brzusio 🤪 bo to Ty chyba wstawiłaś zdjęcie w białej koszuli? 🙂 Ponad 10 stron do nadrobienia to się idzie pogubić.

Co do wózków to mi się podoba X-lander XA ale na nowy to kasy chyba nie będzie 😞 Za używany tez trochę kasy trzeba dać. I mnie interesuje tylko ten 3w1
W 1 ciąży miałam TAKO i był on meeega ciężki. Auta wtedy nie miałam ale na bank do bagażnika by się nie zmieścił. To był normalnie kolos 🤔

Pati co do body kup kilka sztuk w rozm 62 tych małych 56 nie kupuj. Ja najbardziej do sapania lubiłam takie pajace rozpinane na całej długości i miały jeszcze napki na pupie i w nocy odpinało się te napy i można było szybko zmienić pieluszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 śliczne te kompleciki 🙂 chyba i ja się skuszę 🙂
A słuchaj możesz wrzucić te zdjęcie z awatara na forum. Bo te które mi przesłałaś ni w ząb nie da rady otworzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
A ja uwielbiam allegro 🙂
Zamówiłam dziś:
http://allegro.pl/3-czesciowa-wyprawka-z-zyrafka-r-62-56-68-74-i1557098805.html
http://allegro.pl/3-czesciowy-zestaw-wyprawka-z-misiem-rozmiar-56-i1557098829.html
http://allegro.pl/3-czesciowy-zestaw-wyprawka-rozmiar-62-i1553461467.html
http://allegro.pl/karuzelka-z-pozytywka-baby-mix-i1557099360.html
🙃 😁 🙃 😜 😜 😎 😎 😎 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜


Pati zaszalałaś ale ciuszki są cudne 🙂 już mi się w zakładkach linki nie mieszczą do tych pięknych ciuszków, nie mogę się doczekać kiedy też będę mogła sobie pozwolić na małe szaleństwo i zakupy dla Alicji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a)
......................
Pati co do body kup kilka sztuk w rozm 62 tych małych 56 nie kupuj. Ja najbardziej do sapania lubiłam takie pajace rozpinane na całej długości i miały jeszcze napki na pupie i w nocy odpinało się te napy i można było szybko zmienić pieluszkę.

Tych 56 chce kupić 2 body, 2 kaftaniki już mam i dwa śpioszki z kaftanikami też , a reszte chce zamawiać 62 i 68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati Tak , masz rację tych 56 to mało, bo może nie zdązysz ich założyć, lepiej 62 i 68. Z resztą wszystko zależy też od wagi dzidzi bo jak się pow. 4 kg urodzi to te 56 to chyba w ogole pójdą w odstawkę od razu 🙂 🙂 śliczne te ciuszki z aukcji.
A ja dzisiaj dostałam pluszaki-grzechotki na wózek, coś jak w tej karuzeli, tyle że nie gra 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...