Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anya napisał(a):
Diviana ja bez pracy to nie wiem czy bym wytrzymała ja nawet ją biorę do domu 😜 ale tak kilka dni to by mi się przydało ponudzić 🤪 muszę to przemyśleć 🙃


Jak siedziałam w pracy i byłam padnięta to chciałam odpocząć, ale uwierz mi że po 2 tygodniach już zatęskniłam bardzo za pracą, oczywiście i tak nie dałam rady bo 2 razy byłam w pracy bo szkolenia prowadziłam i dat już nie chciałam zmieniać 🙂 no i oczywiście kontrola skrzynki pracowej i odpowiedzi na najpilniejsze sprawy, to już chyba trochę podchodzi pod pracoholizm ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie dziewczyny ja w pracy głównie zajmuje się stażystami i pilnowaniem ich, a że serce mam za dobre to często im pobłażam, jak mnie nie ma to moje obowiązki przejmuje moja koordynatorka (totalne przeciwieństwo mnie) więc jak tylko stażyści widzą że wróciłam to się tak cieszą ha ha ha i pytają jak się czuje 😆
Wiecie taki staż trwa rok więc się do mnie przyzwyczajają i trochę jak taka mama dla nich jestem i czasem się tak czuję 😁
A jak na superwizji powiedziałam że będę do końca czerwca tylko prowadzić to co niektórzy się popłakali więc przywiązani są bardzo, dlatego do takich ludzi miło się wraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):

Wow no i mapa nam tak wcześnie wstała 😁 😁 😁 Nieśmiało przypominam, ze czekam na zdjęcie małego palca 🙂



Marta
słodkie te Twoje Córcie 🤪
Drugą chcę mieć Córeczkę 🙃 taaa....

O zdjęciu pamiętam-proces aktywizacji Męża w toku 😁
Do niedzielnej niespodzianki zdążymy 🙂
Hehe ale ty mi nie archiwizuj palca męża 🙂 🙂 🙂 A już nie samego męża mapa 🤪 🤪 🤪
Hehe źle przeczytałam. Aktywizacji męża... Nio to ty się słabo starasz. Moze ty tą nową koszulkę załóż 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana a jakiego typu jest ten Twój ośrodek? jak mogę zapytać ☺️
Coś w stylu interwencji kryzysowej?


U nas w Fundacji jest wiele programów ja akurat pracuje w ogólnopolskim telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży, więc i interwencje kryzysowe się zdarzają bo np. samobójca na linii. Ja teraz to raczej nie odbieram sama telefonów tylko wspieram w tym stażystów, jak jest trudna rozmowa to mnie wołają i ich wspomagam. A ogólnie to stażem właśnie się zajmuje poza telefonem.

Pracuję w Fundacji Dzieci Niczyje może słyszałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martapadłam...
Mąż mi potrzebny do zrobienia zdjęcia brzuszka, a palec to tylko gratis 😁

Diviana dziękuję za wyjaśnienie -ciekawa byłam 🙂
Widać, że dobra w tym jesteś 🙂


U nas zaczyna laaaać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzucholinki

U nas paskudnie, leje, wieje, szaro buro i ponuro 😞 Spałam dzisiaj okropnie ze 4razy wybudzałam się na siusiu, pozycji dobrej do spania nie mogłam znaleźć. Katastrofa
Zawiozłam Gabrynie do przedszkola, zjadłam śniadano czas się brać za pracę.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchole 🙂
na poczatku serdecznie wam gratuluje tago szczescia 🙂
mam pytanie czy moze ktoras z przyszlych mam nie bylaby zainteresowana:
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-esprit-kinga-tychy-slask-i1549073347.html
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-tychy-slask-i1549074047.html
http://allegro.pl/zestaw-ubran-ciazowych-tychy-slask-i1549074739.html
http://allegro.pl/spodnie-bluza-ciazowa-tychy-slask-i1549074971.html

wiem po sobie ze na siebie w ciazy chcialam wydac jak najmniej a kazde pieniadze wydawalam na maluszka - wiec moze warto skorzystac i zakupic tanim kosztem ubrania ciazowe? 🙂

gdybyscie mialy jakies dodatkowe pytanie to znajdziecie mnie na watku luty 2011 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
O matko a co to mi się tak wszystko powiększyło 😮 😮 😮
Hehe Daniela obawiam się że nie tylko litery się powiększyły 🙂


No tu i tam tez co nieco się zwiększyło 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂
No dziś dałam czadu 🙂 Pospałam do 9.30 🙂
Po wczorajszej zgadze postanowiłam śniadanko z mleczkiem zrobić, więc były bułki z dzemem i kawa inka, ale po tym wszystkim nie ma zgagi tylko mnie muli.....ale wole mdłości niż zgagę....
Ucieszyło mnie troszkę jak pisałyście,że bobasek przejmuje nawyki żywieniowo-odpoczynkowe po mamusi z okresu ciąży 🙂 Ja i mąż chodzimy spać koło 23 i ja budzę się o 8-9 🙂 Całe przedpołudnie leże, a mój bobasek uaktywnia się jak mój m wraca z pracy koło17 zazwyczaj jak coś do mnie mówi basek zaczyna mnie miziać i tak całe popołudnie 😜 😜 😜 😜 😜
Spię całą noc i wstaje raz dwa razy w nocy siusiu ...Fajnie by było gdyby bobasek przejął moje nawyki......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Laseczki 😁
Ja wczoraj wyjatkowo padłam po 23-ej 😁 😁 😁 A i tak wstałam dopiero teraz 😜 😜 😜 😜 😜 Ostatnio mam dziwny sen który powtarza mi sie od pewnego czasu. Mianowicie leci mi krewka tak jakbym okres dostała 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 Dzisiaj rano jak sie obudziłam to ąż się wściekłam. Może to jakis zły znak???????? 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ak ja się męczę z tym jedeniem.... 😞 😞 😞
Normalnie na nic nie mam ochoty! Mąż jest przerażony przed ciążą byłam odkurzaczem teraz staje na głowie żeby czyms mi dogodzić..Wstał i zapytał na co mam ochotę ...może zrobić wszystko czego zapragnę..po 15 minutach wymysliłam ze chce płątki czekoladowe z mlekiem 😮 oczywiście pognał do sklepu bo nie ma...ehhhhhh jak ja bbym chciał mieć apetyt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Dzień dobry Laseczki 😁
Ja wczoraj wyjatkowo padłam po 23-ej 😁 😁 😁 A i tak wstałam dopiero teraz 😜 😜 😜 😜 😜 Ostatnio mam dziwny sen który powtarza mi sie od pewnego czasu. Mianowicie leci mi krewka tak jakbym okres dostała 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 Dzisiaj rano jak sie obudziłam to ąż się wściekłam. Może to jakis zły znak???????? 🤨 🤨 🤨


podobno sny się odczytuje na odwrót więc nie masz sie czym martwić 🙂 wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam zaproszenie na komunię na 8.05 Kurde w co ja się ubiorę 🤨 Nie mam sukienek czy tez spódnic a jeszcze dodatkowo ciąża. I kurde trzeba będzie coś kupić 🤨 trochę szkoda mi kasy wydawać bo ubiorę raz i będzie potem leżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Dzień dobry Laseczki 😁
Ja wczoraj wyjatkowo padłam po 23-ej 😁 😁 😁 A i tak wstałam dopiero teraz 😜 😜 😜 😜 😜 Ostatnio mam dziwny sen który powtarza mi sie od pewnego czasu. Mianowicie leci mi krewka tak jakbym okres dostała 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 Dzisiaj rano jak sie obudziłam to ąż się wściekłam. Może to jakis zły znak???????? 🤨 🤨 🤨


podobno sny się odczytuje na odwrót więc nie masz sie czym martwić 🙂 wszystko będzie dobrze 🙂


Mam nadzieję, Kurczę wczoraj byłam u lekarza a dzisiaj juz zaczynam się denerwować a gdzie tu do czerwca wytrzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Właśnie dostałam zaproszenie na komunię na 8.05 Kurde w co ja się ubiorę 🤨 Nie mam sukienek czy tez spódnic a jeszcze dodatkowo ciąża. I kurde trzeba będzie coś kupić 🤨 trochę szkoda mi kasy wydawać bo ubiorę raz i będzie potem leżeć.


Ja też dostałam zaproszenie na komunie na 16.05 do Łodzi, ale,ze ja nie za bardzo mogę jeździć, a i tak kawałek drogi postanowiliśmy nie ryzykować i odmówić, właśnie muszę męża zmobilizować, aby zadzwonił i poinformowało nasz3j nieobecności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...