Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry laseczki
Miałam do nadrobienia 20 stron.Pogoda do bani,zimno.Jakąs godzinke temu przywiezli mi łóżeczko które zamówiłam.Wieczorem jak mąz wróci z pracy to odpakujemy.Co do zakupów,to ja powoli co nie co kupuje,bo jak w lipcu czy w sierpniu miałabym wszystko kupic,to głowa boli.
agusia gratuluje synka 🙂
jolajolaco do snów to ja tez czasami mam takie koszmary.
marta twoje maleństwo jest mega słodkie,i normalnie sie wzruszyłam jak czytałam ta twoja akcje porodowa.
Nie wiem jak wy dziewczyny,ale ja w ciązy to częściej sie wzruszam niz normalnie,a jak zobacze takiego malutkiego bąbelka to juz nie moge sie doczekac swojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta jak czytałam twoje wspomnienia to pomyślałam o sierpniu.... Mój Jasiek teraz na ciężarowych więcej siedzi w Austrii niż w Polsce. Ostatnio gadaliśmy na kiedy ma wziąźć urlop i z przerażeniem zapytał czy na sierpień i poród. JA mu tylko odpowiedziałam że "nie ma co... przecież nasze Skarby nigdy w termnie sie nie rodzą 😉 Jakby co to się ogarnę a Ty zdążysz wrócić 😉" Zobaczyć jego minę było bezcenne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak poczytałam Marta Twój post wyobraziłam sobie j mój poród i mojego męża i zalałam się łzami...tak bardzo z mężem pragniemy bobaska, tak dużo mieliśmy niepokoi i zmartwień od początku mojej ciąży....tak się boimy cieszyć i czekamy na sierpień z utęsknieniem. Mam nadzieję,że jutrzejsze badanie wyjdzie dobrze, a moja kruszynka jest zdrowa na tym mi zależy strasznie i tak się bardzo boję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Jak poczytałam Marta Twój post wyobraziłam sobie j mój poród i mojego męża i zalałam się łzami...tak bardzo z mężem pragniemy bobaska, tak dużo mieliśmy niepokoi i zmartwień od początku mojej ciąży....tak się boimy cieszyć i czekamy na sierpień z utęsknieniem. Mam nadzieję,że jutrzejsze badanie wyjdzie dobrze, a moja kruszynka jest zdrowa na tym mi zależy strasznie i tak się bardzo boję....
Pati zobaczysz w sierpniu będziesz zalewać się łzami razem z mężem patrząc na wasz skarb 🙂 Widzisz ja wszystko tak dobrze pamietam jakby to było wczoraj. A to moje cudo juz biega samo, pije ze szklanki, je widelcem, mówi "mama, daddy, ko...(co ma oznaczać kocham 🙂)". Hehe i co najlepsze potrafi walczyc o swoje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
chciałam wstawić Julki fotkę ale coś nie wychodzi ;/

https://lh3.googleusercontent.com/_-AZIp_yFHBw/TaWASpU3oxI/AAAAAAAAAi0/Mei2ZpiU69E/s400/gallery-29114250-500x500.jpg


Ale słodziaczek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
chciałam wstawić Julki fotkę ale coś nie wychodzi ;/

https://lh3.googleusercontent.com/_-AZIp_yFHBw/TaWASpU3oxI/AAAAAAAAAi0/Mei2ZpiU69E/s400/gallery-29114250-500x500.jpg

Hehe jaki słodki nosek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie skonczylam plakac po historii marty. wzruszam sie bardzo czesto i to bez jakiego szczegolnego powodu ( co nigdy wczesniej mi sie nie przytrafialo bo ja z tych co nie okazuja za bardzo uczuc) raz jak jechalismy na zakupy to pod marketem stanelam i zaczelam plakac bez powodu. a m. biedny lazil wkolo sklepu ze mna i nie wiedzial co sie dzieje... a ja w pewnym momencie plakalam i smialam sie sama z siebie rownoczesnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/ 😁 😁



heheheheheeheheh 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 🤪 🤪 dobre

Ja już wszystkie strony przeczytałam 😜 A beczałam ze śmiechu jak głupia 😆 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...