Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, sierpnióweczki 2011 🙂 Szczęśliwie udało nam się, bo pomaga mi córka, zarejestrowac, ale czytam Was już od dawna, dokładnie od 19 lutego. Zależało mi, żeby zarejestrowac się dziś, ze względu na wolny czas jakim dysponuje moje starsze dziecię 🙂 Niestety na dziś muszę już zakończyc choc chciałabym coś jeszcze o sobie napisac. Zrobię to pewnie jutro. Zmęczenie daje znac o sobie. Wszystkim brzuszkom i maluszkom życzę spokojnej nocy i miłych snów.

P.S. Nie jestem na bierząco od 1822 strony 😉 Obowiązki... Nadrobię jutro.
DOBRANOC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kornelka, dobry wieczór brzuszki,
ja też nadrobiłam czytanie tego co straciłam w ciągu dnia, i to by było na tyle. Padam do wyrka.
Miłego wieczoru tym, które nadal w formie i kolorowych snów dla śpiochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłam, żeby tylko napisać Wam Dobranoc!!!!
Padam ze zmęczenia. Wiecie kwartał trzeba zakańczać i jeszcze te nieszczęsne PITY do robienia masakra!!!!
Musiałam nawet trochę papierkowej roboty przywlec do domku 😞 ehhh czekam już tylko aż skończy się ten kwiecień i będzie luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!!
my wczoraj wieczorem na chwilke sie polozylysmy zeby kosci rozprostowac....i ta chwilka wlasnie teraz sie skonczyla 😁 😁 😁 😁
mala chyba sie obrazila na mamusie, wczoraj caly dzien fikala jak bylam w pracy a ja nawet nie zwrocilam uwagi taka zajeta bylam, i teraz cisza... ☺️ ☺️ ma charakterek uparciuch maly 😁 😁 😁
zyczymy wszystkim slonecznego i pieknego dnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapracowany, zabiegany, zaszkolniony ten weekend pełen wrażeń. Wczoraj nie zdąyłam ale dzić zajrzałam na sierpnióweczki i wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyję jak bóbr! Piosenka mnie rozwaliła! Nigdy jej nie słyszałam i zaraz sobie na FB wrzucę linka z odpowiednim opisem. To cudowny moment dla mnie na tą piosenkę bo właśnie mam kryzys między leżeniem a pracowaniem. teraz już wiem:

"Jestem mamą to awans to premia!!!!!!!"


Stronka piękna i ogromny szacun za taki wysiłek!!!!!!!! SUPER!!!
Wczoraj szkoła, zakupy i mąż mnie na obiadek zabrała a dziś na nowo: jedno spotkanie, odebrać Skarby od mamy 😉, wieczorem urodziny męża przyjaciółki no i do kościólka byśmy oczywiście z palemkami poszły!

Życzę miłej niedzieli i zajrzę pewnie jutro! Ohhhhhhh jutro idę glukozę robić! Więc jak wrócę (jeśli wrócę 😉) to dam znać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Kornelka witamy w naszym gronie 🙂
Eleeza pewnie że telepatia działa 🙂 choć mi apetytu ani trochę nie ubyło, widocznie mam go takie ilości 🙂
Wczoraj do 21 czekałam na męża który sam był na budowie, wrócił taki biedny połamany i ledwo żywy, wyobraźcie sobie że mój mąż chciał mi zrobić niespodziankę i w jeden dzień postanowił położyć panele w holu i salonie czyli jakieś 46m kw. (jak robiliśmy pokoje to 35 m kw w dwa dni kładł a i tak bardzo go nogi bolały) a do tego jeszcze biedny posprzątał bym dziś jak tam pojadę mogła efekt zobaczyć. Tak mi go szkoda bo ledwo się rusza i całą noc spać nie mógł bo go wszystko bolało, mój wariatus kochany, a efektu faktycznie doczekać się nie mogę.
Daniela i Siehanowa a jak u Was remonty, kafelki w łazienkach poklejone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie

Niestety u nas coś pogoda się popsuła. Zero słonka a miał być dzisiaj grilik i chyba nic z tego.

Kornelka witamy w gronie Sierpnióweczek 🙂

Diviana ja kafelki mam kupione do przedpokoju i wybrane do kuchni. Jednak zanim je położymy minie jeszcze trochę czasu. Na chwilę obecną udało nam się wziąć dobrego i niedrogiego fachowca który "robi" nam ściany.Mąż pojechał już sufit opuszczać w pokoju bo opuszczony do połowy i tak od miesiąca stoi. Ale czeka nas jeszcze wylewanie podłogi, dokończyć elektrykę i położyć rury do ogrzewania. Więc jak widzisz przed nami spooooro roboty a czasu coraz mniej.....
Ale wierzę że Nam się uda 🙂
No to ci mąż niespodziankę zrobił 🙂 A co jeszcze Wam zostało?

My już po śniadanku leżę z Gabi i bajki oglądamy. Później na budowę jedziemy.

Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Marta ja wczoraj miałam gości i jak poszli to ja na brzuszka i chciałam Was jeszcze poczytać, aby zaległości za wiele nie było...Ja się dziś niebawem do kosciółka wybieram a potem słodko leniuchująca niedziela we dwoje 🙂Znaczy troje już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati 🙂 miłego dzionka ci życzę 🙂 Wiesz nie wiem dlaczego, ale w sumie fajnie, że będziesz miała córeczkę.

Jo-aneczka pytałam Cię wczoraj w ajkie okolice zmierzasz do naszej kotliny 🙂

Kornelka czekam dzisiaj napisz coś więcej o sobie.

DZIEŃDOBREREK I MIŁE NIEDZIELI WAM ŻYCZĘ.

Ja dziś podobnie jak Pati, leniuchowanko.. Wczoraj był bardzo intensywny dzień, dziś musze odpocząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...