Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja też mam już dużo rzeczy dla małej. Wyszłam z założenia, że wolę mieć wszystko gotowe prędzej, bo zawsze może się zdarzyć, że wyląduję w szpitalu i cała przyjemność zakupów mnie minie. A jak wyślę męża na zakupy to na 100% nie kupi tego co ja bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

p0xia napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂 Własnie wrociłam z miasta i zabieram sie za jedzonko 🙂 Dzisiaj pizza 🙂

Przyszły mi dzisiaj dwie paczuszki z all.. 🙂 jedna z kompletem poscieli do łożeczka a druga z kompletem poscieli do wózka... Moja mama mowi ze chyba oszalalam ze kupuje wszytsko tak wczesnie... ze niby jak cos sie kupuje przed urodzinami to moze sie cos stac ... Myslicie ze To prawda ?? .. Bo ja mysle ze kolejny beznadziejny zabobon... ;/ ??


pOxia, a kiedy masz niby kupować. Przecież nie polecisz prosto ze szpitala na zakupy.
A na przyjęcie dzidziusia trzeba się przygotować.
Ale, wiem, wiem, denerwujące są takie "dobre rady"

Ja teraz muszę was opuścić, trzeba zabrać się za obiad. Zajrzę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki ja nareszcie o normalnej porze idę do domu 🙂 nie wiem czy dziś jeszcze dam radę się odezwać bo trzeba z kundlem wyjść na jakieś lody 😜 obiad ugotować i posprzątać 🤢 jeśli bym się nie pojawiła to życzę wszystkim mamciom miłego popołudnia i spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jak tylko piszecie coś o jedzeniu a widzę, że tym razem też frytki,batony, rodzynki w czekoladzie itp. to mi się zachciewajki zaczynają. Ehhh piję kawkę i tak lodzik by się teraz przydał a tu klops, bo go wczoraj zjadłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie różnie bywa nie wiadomo jak to będzie pod koniec ciąży a teraz póki człowiek jest sprawny fizycznie 🙂 to trzeba jeszcze korzystać a potem na łeb na szyję za wszystkim latać dzidziuś malusi nawet bym go nie chciała targać po sklepach, no a jak już liczyć na gust mojego męża masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja teściówka wczoraj wieczorem wpadła zobaczyć zmontowany przewijak i stwierdziła, że dobrze, że teraz wszystko szykujemy, bo później to już strasznie ciężko jest i że kiedyś były takie bezsensowne przesądy, że nic nie można przygotowywać wcześniej. Oni czekali do ostatniej chwili i tego żałowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam łóżeczko ale w kartonie nie składałam go jeszcze, chociaz mam na to ogromną ochotę, złożyć włożyc materacyk i pościel ale do sierpnia to by się zakurzyło hihi, pod koniec miesiąca kupuję firanki dla małego do pokoiku ale chcę je sama założyć więc pewnie będę musiała to zrobić wcześniej bo potem się nie wdrapie, ale kupiłam już wózek to to już w ogóle był straszny cios dla mojej przesądnej mamy haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 🙂 Pomogłyscie 🙂 przeczytalam co o tym sadzicie mojej mamie, odrazu przyznala nam racje 😁

Siła w Grupie 😁 Siła Sierpniówek hehe :P Jestesmy prawie jak te ...Atomówki haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki!
Ja znów po przerwie! I znów nadrabiam! I podobnie, jak Elieeza wchodzę i zazwyczaj zostawiam jednego marnego pościka 😉
Widziałam, że pisałyście o wadze - ja już też o tym pisałam... Ja mam już prawie 12 kg do przodu! Trochę mnie to przeraża, bo nie wiem, kiedy ja właściwie tak przytyłam 😜 hehe
A łóżeczka śliczne, my myślimy o modelu Radek z szufladą i kołyską... Widzieliśmy u znajomych i bardzo sobie chwalą!
I u nas też remont sie planuje! 😆 Dokładnie to remont przedpokoju i wymiana okna w dużym pokoju - także jestem na etapie szukania wykonawców szaf wnękowych 🙃
https://picasaweb.google.com/lh/photo/RlJDt0vfUnhXRcosfE6dAtY4sv4ZW8FSw9KXE0XxhHQ?feat=directlink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Ja mam łóżeczko ale w kartonie nie składałam go jeszcze, chociaz mam na to ogromną ochotę, złożyć włożyc materacyk i pościel ale do sierpnia to by się zakurzyło hihi, pod koniec miesiąca kupuję firanki dla małego do pokoiku ale chcę je sama założyć więc pewnie będę musiała to zrobić wcześniej bo potem się nie wdrapie, ale kupiłam już wózek to to już w ogóle był straszny cios dla mojej przesądnej mamy haha.


Tez juz mam łożeczko i tez jeszcze nie ropakowane.. wszytsko nas kusi :P tez bym chciala je złozyc do kupy 🙂 .. co prawda wozka jeszcze nie mam, ale powaznie sie rozgladam i mysle ze w polowie czerwca, podejme sie zakupu 🙂 na poczatku sierpnia zabiore sie za takie pierdulki .. jak podgrzewacze do butelek smoczki, pampersiki ( bo pieluszki Tetrowe i flanelowe juz mam ) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Remont współczuje, ja właśnie jestem na końcówce remontu przedpokoju i ciesze się ze mam to juz prawie za sobą 🙂 A co do wagi to u mnie coś marnie +5kg ale teraz waga leci mi do przodu, zaczęłam się strasznie obżerać słodyczami nie mogę sie opanować 🙂 no ale cóż jak mus to mus trzeba zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium to masz fajnie! To pewnie się zmieścisz w "przepisowych" 11-14kg 🙂
Podobno w III trym najszybciej przybywa kg, bo 0,5 kg/tydz 😮 😮 😮 😉
eleeza w takim razie zwracam honor! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
p0xia haha ja też mam już pieluszki tetrowe i flanelowe, i mam pierwszy smoczek haha, ale reszte bede kupować podobnie jak Ty w czerwcu, buteleczki, i takie tam np. oliwka do ciała dla niemowląt 🙂


pozniej trzeba kupowac to co juz tylko uniesiemy :P i to z czego wyboru nie ma problemu 🙂 .. bo łożeczko (jaki kolor, jaki rodzaj) wózek(jaki kolor jaki rodzaj, jaka firma, jaka waga, co w komplecie) ... trudno by sie bylo pozniej decydowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia Dzięki! 🙂 Mój brzuszek jest taki niechłopakowy! ...bo taki szeroki jakby hehe Kolejny dowód na to, że stare przesądy do niczego się nie nadają 😉 chyba, że nasz maluch zrobi nam mega niespodziankę przy porodzie! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wagi wyjściowej mam +3kg (tyle, że w I trymestrze schudłam 3kg),
i tak sama nie wiem czy to nie za mało...także nam to chyba nie dogodzi 😆


Oki zmykam bo dziś autko sprzedajemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk fajnie i nie fajnie czuje teraz jak z dnia na dzień rośnie mi brzuszek, pępek mi zaczął wystawać i mnie boli 😞 skóra mi się rozciąga. boje się ze mi jej zabraknie 🙂wolałabym przybierać na wadze regularnie, a nie teraz nagle tak szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wymyslmy nowe 🙂 odpowiadajace nam przesady :P bo w koncu tamte tez ktos musial wymyslec 🙂

Ja dam pierwszy 🙂
1.Jesli kupujesz, rozne rzeczy dla swojego jeszcze nie narodzonego malenstwa to znaczy ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...