Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć, Brzucholki! 😆
k8_online O kurcze - też bym się przestraszyła! Ale skoro lekarz mówi, że to nic strasznego, to pewnie nie ma co się martwić! Na pewno będzie dobrze! 😘 Będziemy trzymać kciuki! 😘
Daniela Tak - jesteśmy na tym samym etapie 🙂 i myślę, ze mamy podobne brzuszki! 😁 Tylko po prostu mój jakoś dobrze/szczupło wyszedł na tym zdjęciu hehehe W rzeczywistości jest duuuży i mam wrazenie, ze z dnia na dzień coraz większy! 🙃 Mówiłam już, że mam prawie 12 kg do przodu już? 😮 ale odchudzać się będę za rok!
Inez
Jeśli oglądasz i czytasz wiadomości, Twoje dziecko będzie prezydentem
Rewelacja! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
marta-lion masz świetny brzusio i w ogóle ślicznie wyglądasz
Co do zgagi to już sie przyzwyczaiłam że ją mam i zaczynam zauważać tylko te dni kiedy jej nie mam haha,normalnie codziennie.
A tak w ogóle to siara mi sie leje z cycków chyba zwariuje 😞 a po nocy to wyglądam jak matka karmiąca która zapomniała założyć stanika do karmienia i wkładek laktacyjnych masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej pwupaczki 🙂
i co dalej cisza 😞
co do zgagi mi pomagały migdały zawsze nosiłam przy sobie i tak podjadałam ale pod koniec ciąży i to nie pomagało i kupiłam tabletki w aptece 🙂 miłego i słonecznego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
Wczoraj, jak wybyłam z domu koło południa, to wróciłam dopiero wieczorem i nie chciało mi sie nawet kompa włączać......... Pól dnia spędziłam u babci na tarasie, a drugie pół u mamy 🙂
Doczytałam, że K8 idzie na oddział........... powodzenia kochana, na pewno będzie dobrze 🙂 Trzymam za Was kciuki 🙂
Marta - ty jak zwykle powalasz urodą 🙂 Pogratulować 🤪
Ja od wczoraj nie z bardzo się czuję... coś mnie w dole brzucha pobolewa i brzuch twardy cały czas.. może to nerwy, bo wczoraj nie dość, że tą wypłatą się wkurzyłam to jeszcze na rondzie pijak jadący na rowerze wymusiła na mnie pierwszeństwo i prawie w niego walnęłam.. a w mój tyłek autobus... trąbnęłam na debila a ten zaczął mi kopać samochód i wyzywać od najgorszych... na koniec chciał mnie bić.... Nie miałam już sił dzwonić na policję, bo zanim by przyjechali, to facet rozwaliłby mi auto.... powiedziałam mu że z pijakiem nie będę dyskutować i pojechałam ale co się wkurzyłam to moje...... na koniec się poryczałam ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozstępy, to ja stosuję zwykłą oliwkę Bambino i na razie nie mam... Ale też wszyscy mi mówią i wszędzie czytałam, że to jest uwarunkowane genetycznie! Moja mama miała kilka rozstępów przy pępku, więc ja pewnie też będę miała... 🥴 ...ale na razie się tym nie martwię! 😁
KornelkaJa mam straszliwy cellulit! Na udach i pośladkach! Co prawda przed ciążą też trochę miałam - ale teraz to masakra! Mam nadzieję, że uda się go pozbyć po ciąży! 🥴
marta_lion Pięknie wyglądasz! 🤪 I faktycznie pokaźny brzusio! Ale u Ciebie już 28 tydz, więc ja pewnie za 3 tyg też będę tak wyglądać 🙃
W sumie to takie niesamowite, że niby wszystkie będziemy rodziły w sierpniu, a jednak te parę tygodni robi dużą różnicę i jest to bardzo widoczne w wielkości brzuszków! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane brzuszki 🙂
Ja niedawno wróciłam z laboratorium po tej wstretnej glukozie. Po tym jak pisałyście to już byłam nastawiona że nie jest to za przyjemne ale jak wypiłam pierwszy łyk to myslałam że zwymiotuje. No i dobijało mnie to czekanie 2 godzin 🥴
Ale tak sobie siedze i czytam gazetkę i patrze a tu wchodzi taka ciężaróweczka ze sporym brzuszkiem. Dosiadła sie do mnie i zaczęłyśmy rozmawiać okazało się że jest w 31 tyg ciązy i przyjechała na badania ... rowerem 😮 😮 Byłam w szoku i podziwiam za odwage bo ja nigdy bym się nie zdecydowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga to się miałaś z wariatem. Wspólczuję Ci, ja nie wiem czy bym się powstrzymała i w nerwach debila do bagarznika nie wsadziła i sama na policję bym zawiozła. Jeszcze z łapami do kobiety i ciężarnej. Wiecie, mnie zawsze zastanawia, że ktoś widzi przecież, że nie dzieje się nic dobrego i nie pomoże. Znieczulica straszna. No az mnie coś bierze jak sobie pomyślę co Cię spotkało. Mi w zeszłym tygodniu na ulicę nagle wszedł chłopak i też był chyba pijany. Zachamowałam a ten się śmiał, ale bic mnie nie chciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga też bym się zdenerwowała... 😠 Masakra - jakiś bezczel i cham! 😠 ...ale z pijakiem to faktycznie nie ma co dyskutować... Szkoda nerwów... 🤨 Dobrze, że byłaś na tyle przytomna, ze zahamowałaś! Ja jestem ostatnio tak roztargniona, że pewnie bym go przejechała! 🙃 i nawet tego nie zauważyła! 🙃 🙃 🙃

W 31 tyg ciąży na rowerze... naprawdę odważna! 😮 tylko nie jestem pewna, czy rozsądna... 🥴

Ale cieplutko... 😁 Czy Wam też puchną stopy i kostki? Mi od kilku dni tak! Co prawda zawsze latem troszkę mi puchły stopy, ale jest dopiero maj! Co będzie, jak będą upały po 30 st?! 😮
Czy puchnięcie nóg to to samo, co obrzęki? Przy każdej wizycie pytają sie mnie, czy mam żylaki lub obrzęki i mówię, ze nie... ale jak pójdę w piątek to nie wiem, czy mam powiedzieć, że mam obrzęki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Mi dzis od rana jakas woda leci z piersi. To chyba ta siara....
Pewnie tak 🙂 Mi też kilka razy się to zdarzyło 🙂 Mój Tomek do mnie "Co Ty-pić nie umiesz-tak się pozalewałaś!" 🙃 Miałam na koszuli nocnej takie mokre plamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się później poryczałam dlatego, że tyle ludzi widziało jak gościu po mnie jedzie a nikt go nie uspokoił.. tylko jak zwykle... mieli okazję za darmo zobaczyć widowisko... Szkoda, że m nie było przy tym, bo on załatwił by to tak, że pijus dostałby po gębie i tyle.. i czasami tak chyba trzeba z chamami postępować..,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Mi narazie nie puchną stopy, ale pewnie w lipcu będą, jeszcze muszę się wybrać w przyszłym tygodniu na badania krew, mocz i ta obrzydliwa glukoza, a co do glukozy to trzeba ją przynieść ze sobą?


No ja kupiłam i przyszłam do laboratorium już ze swoją co wywołało wsród pielęgniarek pewne poruszenie bo powiedziały że jestem pierwszą kobietą która miała swoją glukozę 🥴 Mi mój gin powiedział że z reguły w laboratorium chcą aby mieć swoją ale widocznie u mnie sa jakies inne zwyczaje i Panie były mile zaskoczone hehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was kochane brzuszki

Ja juz po badaniu,troche sie tylko wkurzyłam 😠W labolatorium az cztery panie,a tylko jedna obsługuje,a kolejak na maksa,wiec sie troche wystałam.Zero organizacji,no ale taka ta nasza słuzba zdrowa.
Własnie skończyłam jeść sniadanko.Pogoda super,ale jak dla mnie to juz troszke goraco.Nie wiem jak to bedzie,jak beda rzeczywiscie upały.Dobrze że w domku mam przyjemnie.Wczoraj kupilismy taki mini basenik.Żebym mogła chodziasz troche nózki zamoczyc 😆
Marta-lion bardzo ładnie wygladasz 🙂
p0xia co do bóli zoładka to mi pomaga siemie lnu 🙂
A my dzis na zaległe imieninki to chrzesniaka męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga dobrze zrobiłaś że go olałaś bo po co siebie i dzidzię denerwować. A ludzka próżność nie zna granic 🤢

mi jeszcze siara nie leci.... nie wiem czy mam się cieszyć czy martwić? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, u mnie rano pięknie słonko świeciło a teraz jakieś chmury się zbierać zaczynają... tylko mi burzy dzisiaj potrzeba....... A w ogóle to prawda, że przed burzą kobietom w ciąży puchną nogi? Bo moja koleżanka stwierdziła, żebym się nie cieszyła, bo jak będą burze to tak mi nogi napuchną, że się nie pozbieram.. nie ma to jak miłe słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...