Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kopniaczków to, jak mi położna powiedziała, że kopie to ja nie czułam w ogóle tych ruchów. I ona mi powiedziała, że jak nie czuję, że kopię bądź się tam rusza to nie znaczy, że dzidzia tego nie robi, bo ona swoje się tam wierci, ale czasem się tak głęboko ułoży, że nie jesteśmy w stanie tego odczuć. Więc nie martwcie się dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

co do ruchów maleństwa,to ja czasmi mam taki dzień,że kopie na maksa,a czasami jest taki dzień,że tylko sporadyczne kopniaczki.Ja mam wizytę we wtorek,więc podejrze mojego bąbelka i jestem ciekawa ile urósł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Kornelka ja wlasnie pisalam ze moja mala bardzo ruchliwa byla a teraz od jakiegos tygodnia strasznie sie rozleniwila i kilka razy dziennie posmyra mnie przez kilka sekund i to wszystko...


Paninka, a mój właśnie jest taki spokojny cały czas. Tylko te trzy dni wariował jak na trampolinie 🙂 W necie przeczytałam, że dzieci najaktywniejsze są między 24 a 28 tyg. U mnie to się nie zgadza, bo on aktywny chyba dopiero się robi 🙂 Dziś jak siedzę przy kompie to owszem, wierci się, ale jak tata przyjdzie z pracy i do syna zagada to on jak żółwik się chowa i cisza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Co do kopniaczków to, jak mi położna powiedziała, że kopie to ja nie czułam w ogóle tych ruchów. I ona mi powiedziała, że jak nie czuję, że kopię bądź się tam rusza to nie znaczy, że dzidzia tego nie robi, bo ona swoje się tam wierci, ale czasem się tak głęboko ułoży, że nie jesteśmy w stanie tego odczuć. Więc nie martwcie się dziewczyny 🙂 🙂 🙂
No właśnie ja też tak sobie myślę, ze czasem się schowa 🙂
A raz miałam tak, że chwilę miałam zgagę, chwilę nie i za chwilę znów miałam i znów nie 🙂 I tak sobie pomyślałam, ze może mnie wtedy kopał w żołądek! 🙃 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Dziewczyny a jak u Was z ruchami maluszków?
Ja zazwyczaj czuję, jak się obudzę, potem czasem, jak jadę do pracy (jadę prawie godzinę tramwajem), w pracy to różnie - zależy od dnia... zazwyczaj około 15-16 coś sie ożywia, a potem to już wieczorkiem, ok 19-20... ale to też zależy.
Bywają dni, że tylko raz dziennie czuję...
I chyba lubi, jak jestem u mojej mamy, bo wtedy często się rusza 🙂
A raz to poczułam takie "dotknięcia" w obu stron brzucha, więc chyba się przeciągał 😁
A na tatę to też różnie reaguje - czasem się chowa, a czasem daje o sobie znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki ja sie mialam po kawce za obiad i jakies porzadki wziac a siedze caly czas z Wami 😁 😁 😁 😁 zabieram sie za jakas robote.... ☺️ ☺️

a wracajac do ruchow to mala chyba sie wstydzi tatusia bo na razie dwa razy udalo mu sie poczuc jak kopie, zawsze jak przylozy reke to ona przestaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Co do kopniaczków to, jak mi położna powiedziała, że kopie to ja nie czułam w ogóle tych ruchów. I ona mi powiedziała, że jak nie czuję, że kopię bądź się tam rusza to nie znaczy, że dzidzia tego nie robi, bo ona swoje się tam wierci, ale czasem się tak głęboko ułoży, że nie jesteśmy w stanie tego odczuć. Więc nie martwcie się dziewczyny 🙂 🙂 🙂
No właśnie ja też tak sobie myślę, ze czasem się schowa 🙂
A raz miałam tak, że chwilę miałam zgagę, chwilę nie i za chwilę znów miałam i znów nie 🙂 I tak sobie pomyślałam, ze może mnie wtedy kopał w żołądek! 🙃 hehe


Z tym chowaniem się to i ja tak myślę. Teraz jak byłam u lekarza to powiedział, że tu jest nóżka, widzi pani? i powinna pani czuc jak kopie. Stopka piękna i taka wyrazna była i nawet myślałam, że zdjęcie zrobi ( zrobił trzeci raz siusiakowi 😁 ) Kopniaczków nie czułam 🙃
A ze zgagą też zauważyłam, że łapie mnie właśnie wtedy gdy się szkrabek poruszy tylko on jeszcze jest główką do góry, nie obrucił sie jeszcze. Rączki ma aktywne i chyba leworęczny będzie jak tata bo z lewej strony najbardziej i najczęściej go czuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam babeczki! 😉

Chyba ten nasz sierpień to najaktywniejszy miesiąc 🙂
Co do kopniaczków naszych maleństw, to mój Filipek najczęściej po jedzeniu wywija fikołki, ostatnio upodobał sobie prawą część brzuszka i tam często się rooooozciągał (a co! niech mama wie,że tu jestem 🙂 ), zazwyczaj gdy kładłam sie spać to również wtedy pokazywał na co go stać 😆
Dzieś schował się chyba głęboko w brzuszku i czuje go bardziej w dole, tak delikatnie, chyba sie zlitował - i da mamie looz 😁.
Swoją drogą - nie mogę się doczekać aż go przytule i zobacze do kogo bedzie bardziej podobny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam włąśnie ze spaceru - przestało kropić i wzięłam Bartka na zakupy 😜 kupiłam młode ziemniaczki i ogóreczki na mizerię więc biorę się za obiadek
Ale mnie coś mdli - mam nadzieję że nie będę przytulać kibelka 🤢
idę nakarmić smyka i położę go spać
Andzelika super wieści - gratuluję syneczka 😁
Witaj agapurka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma telefon w Orange na kartę, to dzisiejszy kod to 79AGFE56 do wysłania na 80101 i dostaje się 15 minut do wszystkich sieci na 2 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY 🙂
Z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale cos mi sie w klawiaturze poprzestawialo 😮
Wczoraj nawet sie nie pozegnalam, przepraszam 😞
U nas jest baaardzo slonecznie i chyba pojde wypic sobie kawke na tarasie.

Piszecie o ruchach maluchow.
Ja zauwazylam, ze moj synek to ma swoje stale pory.Najpierw tak od 5 rano, potem jak wstane kolo poludnia 😜 potem jak maz wroci po 15 i najbardziej daje pod wieczor i kolo polnocy.
Czasami jest bardziej aktywny, czasami mniej. Jak zaczynam sie martwic to da mi zawsze znac 🙂

Andzelika ciesze sie, ze na wizycie wszystko poszlo ok. Gratuluje zdrowego synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
oj dziewczynki ja sie mialam po kawce za obiad i jakies porzadki wziac a siedze caly czas z Wami 😁 😁 😁 😁 zabieram sie za jakas robote.... ☺️ ☺️

a wracajac do ruchow to mala chyba sie wstydzi tatusia bo na razie dwa razy udalo mu sie poczuc jak kopie, zawsze jak przylozy reke to ona przestaje...


My tez tak mielismy i smialismy sie z mezem, ze syn juz czuje respekt przed tata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To już spokojniejsza jestem bo widzę, że macie tak samo. Dzięki kobitki 😘 No i ja sie za jakies jadło mam wziąc i tez marnie mi to idzie 😉 Usmaże naleśniki bo mężulek sobie zażyczył więc przy kuchni długo nie będę stała, ciasto już mam zrobione.
Aaa jeszcze Wam napiszę, że mojego szczęście obleciało bo w poniedziałek tata zobaczył jak na brzuszku widac jak się malec wierci, ale było radochy 😁 Kiedyś też jak się przytulił to mały kopniaczka zrobił i tata oberwał 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Jeśli ktoś ma telefon w Orange na kartę, to dzisiejszy kod to 79AGFE56 do wysłania na 80101 i dostaje się 15 minut do wszystkich sieci na 2 dni 🙂

Agusia Ty masz Orange na kartę ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
a ja wróciłam włąśnie ze spaceru - przestało kropić i wzięłam Bartka na zakupy 😜 kupiłam młode ziemniaczki i ogóreczki na mizerię więc biorę się za obiadek
Ale mnie coś mdli - mam nadzieję że nie będę przytulać kibelka 🤢
idę nakarmić smyka i położę go spać
Andzelika super wieści - gratuluję syneczka 😁
Witaj agapurka 🤪

Mmm.... młode ziemniaczki i mizeria... 🙂 Mniam 🙂
Mi dzisiaj mama ma zrobić placki ziemniaczane! 🤪 Chodziły za mną od kilku dni, ale jakoś nie miałam kiedy zrobić i powiedziałam wczoraj mamie, a ona od razu zadeklarowała, że mi dzisiaj usmaży! 🙃 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
Jeśli ktoś ma telefon w Orange na kartę, to dzisiejszy kod to 79AGFE56 do wysłania na 80101 i dostaje się 15 minut do wszystkich sieci na 2 dni 🙂

Agusia Ty masz Orange na kartę ? 🙂

TAK 🙂 I w zupełności mi wystarcza! 🙂 Mąż ma służbowy, więc do mnie dzwoni 😜 a na kontakt ze znajomymi i rodziną starcza mi karta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
Jeśli ktoś ma telefon w Orange na kartę, to dzisiejszy kod to 79AGFE56 do wysłania na 80101 i dostaje się 15 minut do wszystkich sieci na 2 dni 🙂

Agusia Ty masz Orange na kartę ? 🙂

TAK 🙂 I w zupełności mi wystarcza! 🙂 Mąż ma służbowy, więc do mnie dzwoni 😜 a na kontakt ze znajomymi i rodziną starcza mi karta 🙂

Wyślę Ci na sierpnióweczkach doładowanie za 5zł, bo weszłam do sklepu i powiedziałam, że chcę Orange za 5zł a mam Play. Jakiegoś zaćmienia dostałam, a nie mam nikogo z kartą w Orange. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie dzisiaj mloda kapustka z koperkiem mlode ziemniaczki i kotlety mielone 😜 😜 😜 mniam tylko ze na razie kapusta sie gotuje....a konca nie widac... 🤪 🤪 🤪 i motywacji tez brak do dalszego dzialania 🤪 ale wlaczylam pozytywna muzyczke i azmierzam sie ruszyc 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Wyślę Ci na sierpnióweczkach doładowanie za 5zł, bo weszłam do sklepu i powiedziałam, że chcę Orange za 5zł a mam Play. Jakiegoś zaćmienia dostałam, a nie mam nikogo z kartą w Orange. 🙂 🙂
Ha! 🤪 ale mi się fartnęło! 🤪 🙃 To może zrobię Ci przelew za tą kartę, zebyś nie była stratna? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...