Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kornelka napisał(a):
Dzięki mapa 😘 😘 mogę Cię obdarzyc oklaskiem? nie bardzo wiem na jakiej zasadzie działają a nie chce dac ciała 😉 wolę zapytac.


Hihi proszę uprzejmie 🙂
Jak chcesz dać komuś oklaska klikasz zielony kciuk do góry 😉
Taki bajer, ale przyjemny 🙂
Ten bliżej napisu "oklaski" - kciuk w dół - odejmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Kornelka dla Ciebie także brawa - słodka jesteś 😁


Już 🙂 🙂 Fajne to 🙂 🙂 moniq też dostała 🙂 Ja słodka 🙃 Dzięki mapa 😁Tylko niech mnie nie zliżą te co apetyt na słodkie mają 🙂 🙂 To żart oczywiście. Ja to dziś zdziecinniałam. Jeżu malusieńki biorę się za to zdjęcie bo niedługo mężulek z pracy wróci i kaplica, już nic nie napiszę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia trzymam kciuki

Ja ze swoja tesciowa mieszkam juz prawie trzy lata, do tej pory nie było zle, ale coraz bardziej denerwuja mnie jej przyzwyczajenia. Szkoda gadac, narazie perspektyw na samodzielne mieszkanie zero.
Mi np ostatnio powiedziała "wiem ze ciaza to piekny okres, ale nie musisz ubierac takich bluzek, gdzie boki tłuste widac" sama radosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku przy Waszych teściowych to ja jestem szczęściarą 😁
Jeszcze nigdy nie usłyszałam od niej złego słowa 🙂
Co prawda mieszkamy daleko od siebie i widujemy się rzadko ale mimo wszystko
chyba nie ma takich tendencji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 a jak Twoj m. reaguje jak coś wspomnisz o jego mamusi?? Bo moj to to mi mowi ze sie czepiam bo jestem zazdrosna 🙂 A najgorsze jak jej sie cos powie, a ona rozgada przekrecajac po rodzince.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny koleżanka mnie zabrała na szybkie zakupy dlatego zniknęłam.
Robię właśnie obiadek. Idę za przykładem Danieli i robię żurek z białą kiełbaską, boczkiem i jajkiem 😜

moniczek chyba jednak ja jestem najbardziej wysunięta na północ. Mieszkam w północnej Norwegii 😜 No do mnie to się na obiadek nie wybierzecie 😞 A dom rodzinny w Polsce również mam na północy, 10km od morza 🙂

aasia powodzenia na egzaminie. Masz śliczne zdjęcie w avatarze 😁

jolajola bardzo ładne zdjęcie. Ja również uwielbiam dobierańca a najbardziej jak moja mama mi czesze tzw ''koronę'' z warkocza. Przyznam nieskromnie, że wyglądam wtedy super ☺️

Piszecie o teściowych. Moja na szczęście jest ok. Nie wtrąca się, zawsze mi mówi, że ładnie wyglądam (jak mnie widziała w Polsce i przez skype'a). Nie mam na co narzekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki boczki to ja mam lekko spuchniete przez zastrzyki, ale takto nie uwazam zebym obrastała tłuszczem 😁

A te które nie narzekaja, to chyba dlatego ze maja tesciowe z daleka od siebie i widza je raz na jakis czas, pomijajac wyjatki np Paninke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agat19 napisał(a):
moniq1984 a jak Twoj m. reaguje jak coś wspomnisz o jego mamusi?? Bo moj to to mi mowi ze sie czepiam bo jestem zazdrosna 🙂 A najgorsze jak jej sie cos powie, a ona rozgada przekrecajac po rodzince.

Mój ma ogólna olewke na mamusie i na to co ona chce ja sie bardziej wszystkim przejmuje niż on 🙂 ostatnio nawet sie pokłócili i sie wcale tym nie przejmował i jeszcze mi powiedział "mówiłem ci, że to ja sie z nią bede kłócił nie ty 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agat19 napisał(a):
Dziewczynki boczki to ja mam lekko spuchniete przez zastrzyki, ale takto nie uwazam zebym obrastała tłuszczem 😁

A te które nie narzekaja, to chyba dlatego ze maja tesciowe z daleka od siebie i widza je raz na jakis czas, pomijajac wyjatki np Paninke 🙂


ja mysle ze moja zdaje sobie sprawe ze ten jej syneczek to trudny w obyciu jest (pisalam juz o jego pomyslach planach i zainteresowaniach ) i chyba boi sie mnie sploszyc... 😁 😁 😁 bo gdzie on druga taka znajdzie co bedzie akceptowac i pozwalac na te jego pomylone pomysly 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
agat19 napisał(a):
moniq1984 a jak Twoj m. reaguje jak coś wspomnisz o jego mamusi?? Bo moj to to mi mowi ze sie czepiam bo jestem zazdrosna 🙂 A najgorsze jak jej sie cos powie, a ona rozgada przekrecajac po rodzince.

Mój ma ogólna olewke na mamusie i na to co ona chce ja sie bardziej wszystkim przejmuje niż on 🙂 ostatnio nawet sie pokłócili i sie wcale tym nie przejmował i jeszcze mi powiedział "mówiłem ci, że to ja sie z nią bede kłócił nie ty 🙂"
O! To super masz! Mój to broni całej swojej rodzinki, jak nie wiem... 😠 muszę się dużo naargumentować, by sczaił, że jednak nie zachowują się zbyt fajnie czasami... 🤨 i jak teściówka ma jakieś "ale" do mnie, to też mnie nie broni... Dlatego się cieszę, że widzimy się z nimi raz na miesiąc 🙃 wtedy jest bardzo fajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze dziewczynki,że poruszyłyście temat tesciowych,ja na swoja nie narzekam.Moze dlatego,że razem nie mieszkamy.Ja od razu chciałam po slubie zamieszkać tylko z mężem no i udało sie.Często się z nia nie widze i może dlatego jak się spotkamy,to jest o czym pogadać.I co najważniejsze sie nie wtrąca.Ma tam swoje jakies dni,ale chyba kązda kobieta je ma 😆
A ja troszkę się zdrzemnęłam,zjadłam obiadek i teraz bedę sie szykowac,bo chce podjechać do moich rodziców.
aasia powodzenia na egzaminie,i w ogóle ładne zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...