Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Anya napisał(a):
Mamcie powiedzcie mi jaka jest różnica między tymi materacami czy tu chodzi o wymiary że jeden ma 10 a drugi 8 cm czy o coś innego bo jeden jest droższy prawie o 20 zł.
http://allegro.pl/materac-kokos-gryka-pianka-120x60-lozeczko-i1610000782.html
http://allegro.pl/materac-kokos-gryka-pianka-120x60-lozeczko-i1610000960.html

Który byście poleciły?


Anya ja mam taki 8cm i sprawuje się bardzo dobrze 😆
Ann ja też mam dwójkę starszaków w domu tyle że 14 i 12 lat 🙃 Bartuś ma 19 miesięcy i stwierdziliśmy z mężem że potrzebny mu rówieśnik (prawie) 🙃 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Masz rację Moniczek. Prawie rówieśnik się przyda 😆 Pamiętam jak mój Norbert był malutki i jak bardzo tęsknił za dziećmi, a nigdzie u znajomych takowych nie było. Kiedy urodził się Iguś bardzo się ucieszył, ale myślał, że będzie większy 😁 Teraz to częściej się biją, niż bawią. Za duża różnica 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tą różnicą różnie bywa...między moimi "dwójkami" jest po 22 miesiące różnicy i starszaki też się leją 😲 aż mi się czasami włos jeży 😮 ale mimo wszystko są zżyci ze sobą...mam nadzieję że i teraz młodsza dwójeczka będzie "za soba"
starszaki to syn i córka i teraz też tak ma być hihi - potwierdzone przez dwóch różnych gin. i mam nadzieję że się nie mylą bo już zaopatrzona jestem w różowe ciuszki i mnóstwo sukieneczek hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamusie.
Witam Cię ann5353 🙂 Chciałam zapytac w jakim wieku są Twoi chłopcy, ale już napisałaś 🙂
U mnie w rodzinie jest mała Hania i jak mówią do małej to tak fajnie to brzmi 🙂
Dziękuję wszystkim za miłe słowa 😘
Malstep Ty to twarda jesteś 😁
monika dobrze, że już Ci lepiej, ach te chłopy...
aniolek82 jak się dzisiaj czujesz? Ja też sie kiedyś panicznie bałam burzy, ale przeszło samo. Teraz to lubię nawet popatrzec, ale tylko przez okno.
Anya mnie od kilku dni też bolą plecy. Myślałam, że zle spałam, ale tak raz i drugi i nie przechodzi więc się domyśliłam, że to ze względu na nasz stan. Poza tym, wstaję jakaś ciężka i obolała.
Daniela życzę udanej wizyty a ,,mariolką'' się nie przejmuj. Ja się pocieszam, że jeszcze tylko trzy razy, w najoptymistyczniejszej wersji, i po kłopocie 🙂 Zaglądniemy sobie z łatwością wszędzie, gdzie będzie trzeba 🙂
Marta powiedz lepiej o co chodzi z tą kiecką bo wszystkie w głowę zachodzimy co się stało.
U mnie pogoda do kitu 😞 Dobrze, że chociaż przestało padac, ale podejście do pracy to mam seksualne 😆






























Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzieciaczki równo co 5,5 roku. Synkowie też są za sobą. Norbert Igorowi krzywdy nie da zrobić. Tylko on może 😁 Tobie Moniczek gratuluję takich super parek 😆 A jak układ pomiędzy dwójka starszych, a najmłodszym synkiem?
U mnie płeć potwierdzona co prawda przez jednego gina, ale trzy razy. Mam nadzieję, że się nie myli, bo też mam już trochę różowości 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka brzucholki 😜 🙂 🙂
Coś tu jest nie w porządku hehehe, taki komunikat mi wyskakuje 😁 😁

A te materace to ja nie wiem czy one się różnią 🤔 🤔 😁 😁

U mnie dziś się pogoda troszkę spieprzyła, a chciałam poopalać moje nogi 😁 😁 No cóż... 😠

Na razie wcinam śniadanko 😜

I wiadomość dla Madzi uaktualnienie na stronkę, że nie będzie Filipek tylko Oliwier, bo Kuba ma jakieś skojarzenia co do Filipa i jedyne porozumienie jakie znaleźliśmy to właśnie Oli 🙂 🙂

Dołączam się z herbatką bo po kawie mi nie dobrze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja to się tylko zastanawiam u której z nas ginekolodzy się pomylili i wyjdzie inna płeć 🤪

Byle nie u mnie 😁 😁 Teściowa chciała dziewczynkę, bo ma 3 synów i się załamała, aczkolwiek stwierdziła że nic nie jest jeszcze przesadzone 😠 😠 😠 Ja tam wolę mojego siusiaczka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Przepraszam, że dopiero teraz, ale jakaś masakra. Czasu brak na wszystko.
Co do kiecki, dziękują wam, ale i tak nie zdąży do niedzieli nic do mnie dojść. Musze coś wymyślić.
A z moja no cóż wsadziłam ją do płukania, żeby była miękka i się nie elektryzowała. I pralka mi ją tak pozaciągała, że na całej są takie małe niteczki jakby była prana przynajmniej 20 razy.
Wczoraj goliłam ją taka golarką do ubrań, no jakoś to bedzie (chyba).

Przepraszam, ale nie doczytałam was. Więc życze tylko miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Kornelka,
a to mnie zaciekawiłaś - co znaczy seksualne podejście do pracy.
Że ci się niby tak bardzo chce???


Hahaha ja nie mogę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka,
a to mnie zaciekawiłaś - co znaczy seksualne podejście do pracy.
Że ci się niby tak bardzo chce???


Hahaha ja nie mogę 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Kobitki, wręcz odwrotnie 😁 To brzydkie słowo 😉 Pi..... ją 🙂 Nie ucieknie przecież 🙂 Oj się uśmiałam, az mnie brzuch rozbolał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka,
a to mnie zaciekawiłaś - co znaczy seksualne podejście do pracy.
Że ci się niby tak bardzo chce???


Hahaha ja nie mogę 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Kobitki, wręcz odwrotnie 😁 To brzydkie słowo 😉 Pi..... ją 🙂 Nie ucieknie przecież 🙂 Oj się uśmiałam, az mnie brzuch rozbolał 😁 😁

Kornelka Ty jesteś tak pozytywna, że dostaniesz oklaska hehehe 😁 😁 😁 Ja też się uśmiałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka,
a to mnie zaciekawiłaś - co znaczy seksualne podejście do pracy.
Że ci się niby tak bardzo chce???


Hahaha ja nie mogę 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Kobitki, wręcz odwrotnie 😁 To brzydkie słowo 😉 Pi..... ją 🙂 Nie ucieknie przecież 🙂 Oj się uśmiałam, az mnie brzuch rozbolał 😁 😁

Kornelka Ty jesteś tak pozytywna, że dostaniesz oklaska hehehe 😁 😁 😁 Ja też się uśmiałam 😁 😁 😁


Kornelka wymiatasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...