Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha jestem później niż Aniołek 😉 😜
Właśnie was doczytałam... my niedawno wróciliśmy.
Najpierw prawie 4godziny byłam z Gabi na tym przedszkolnym festynie-dniu dziecka. Taki skwar że szok! A do tego jeszcze ognisko i pieczenie kiełbasek...myślałam że ducha wyzionę 🤨

Po tym festynie szybki prysznic i pojechaliśmy na koncert lokalnych zespołów, plecy i łydki odmówiły mi już posłuszeństwa....

Kornelka dobrze że u Ciebie wszystko w porządku 🙂
Pati ten leżaczek co pokazałam jest do 18kg także posłuży długo

Co do paciorkowca byłam dziś na wizycie i pytałam doktor o te badanie i wiecie co?? Państwowo nie robią 😮 😮 😮 jak chcę to prywatnie muszę sobie iść.....no kurcze masakra jakaś!

Już pewnie nikogo nie ma więc DOBRANOC MAMUSIE-BRZUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem, ja jestem ale już chyba jako ostatnia. Coś nie moge dzisiaj spać 🤨
Nie wiedziałam że badania na paciorkowca robią tylko prywatnie, bez sensu poco my płacimy te składki zdrowotne jak i tak za wszystko trzeba płacić, paranoja!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Ja jestem, ja jestem ale już chyba jako ostatnia. Coś nie moge dzisiaj spać 🤨
Nie wiedziałam że badania na paciorkowca robią tylko prywatnie, bez sensu poco my płacimy te składki zdrowotne jak i tak za wszystko trzeba płacić, paranoja!!!!!


No właśnie Aasia składki się płaci a przychodzi co do czego to i tak kasę trzeba szykować na prywatne badania............nie mogę tego pojąć. Teraz już na serio zwiewam, jeszcze moją farmę musiałam oporządzić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry
Kuba w nocy lepiej spał, praktycznie przespał ją całą z małymi przerwami. Temperatura w nocy nie rosła, rano ma 37,7. Więc jakoś dajemy rade. Najgorsze to ma te oczka czerwone i ledwo widoczne. No i ciągle ropieją 😞 😞 😞
Jeszcze raz Wam serdecznie dziękuję za Wsparcie i dodawania nam otuchy. Będziemy walczyć z tym paskudnym choróbskiem !!!!

Życzę Wam udanej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzusie 🤪
Madziu a może oczka Kubusia reaguję alergicznie na topolę ?? u nas fruwa niemiłosiernie i mnie oczy pieka strasznie....dobrze że nocke przespał - nabrał sil troszkę 🙂 . Dużo zdrówka dla niego 😘
Aasia test na paciorkowca można kupić w aptece i wykonać samemu w domu - taniej i szybciej niż w laboratorium...a o służbie zdrowia to szkoda mówić 😠
Już wstawilam pranie i teraz zaczynam prasować ciuszki 🤪 ... zacznę teraz póki chłodny ranek bo potem tobym ducha wyzionęła nad żelazkiem hihi....
Czekają mnie jeszcze zakupy i pichcenie więc pewno nie zajrze zbyt często ☺️
życzę wszystkim miłego dnia
http://www.youtube.com/watch?v=YmrPyxZ80ec&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂 Udanego dnia brzusie 😎 😎 😎

Madalena a może to zapalenie spojówek? lub jak Moniczek mówi reakcja alergiczna. Zdrówka. Trzymajcie się 🙂

O Moniczek "nowy" brzusio w avatarze 🙂 jaki już duży 🤪 śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Witajcie 🙂 Udanego dnia brzusie 😎 😎 😎

Madalena a może to zapalenie spojówek? lub jak Moniczek mówi reakcja alergiczna. Zdrówka. Trzymajcie się 🙂

O Moniczek "nowy" brzusio w avatarze 🙂 jaki już duży 🤪 śliczny 🙂


Wiecie ja już kiedyś podejrzewałam, że on może alergik jest i co prawda w czwartek chodziłam z nim po parku w którym pyliło jakieś drzewo, taki biały puch wszędzie latał. Ale nie pomyślałam o tym, dopiero wy dałyście mi do myślenia. Chyba jednak poproszę pediatrę o skierowanie do alergologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE!!!
My już po śniadanku były truskawki ze śmietaną 🙂 i mąż już mi kompot truskawkowy ugotował 🙂

Aniołek mnie też tak czasami zakuwa, wydaje mi się,że to maleństwo, ale też jak zdarza się to często w ciągu dnia to mam schiza 😞
Madalena spróbuj zrobić okłady, lub przemywać oczka Kubusiowi rumiankiem, a jak nie masz to herbatą. Może to jakieś alergiczne paskudztwo???
Daniela wiem właśnie,że do 16 kg ten fotelik tak,że właśnie poważnie go rozważam 🙂Dziękuję 🙂
Divana Ty pracocholiku!!! Weekend zamiast odpoczywasz to Ty do pracy, niemożliwa jesteś kobieto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki

witam się z wami i też informuję że mam truskaweczki w domu od rana. zaraz sobie zjem
Madalena to rzeczywiście może być alergia, czytałam że może się objawiać infekcją gardła i kaszlem. tylko nie wiem co z tą gorączką, na pewno, organizm twojego szkraba walczy z infekcją.

a u nas nieprzespana nocka, 3 razy siusiu wstawałam, i znowu czuję kopniaki w dolnej części brzuszka 🤨 a może się łokciami rozpycha, hmmm
szkoda że nie mamy w domu takiego ekranu, za którym się stoi i widać naszego bąbla w brzuszku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ja też już na ,,nogach" 🙂
aasia z tym paciorkowcem to miałaś przeżycia, ale w sumie to dobrze, że lekarz to wykrył. Ja też się zastanawiam czy aby mi się nie przyplątał. Skoro jest test do kupienia w aptece jak pisze moniczek, to ja go kupię i nie będe czekała aż mi lekarz zrobi, bo może nie zrobi. Zobaczę jeszcze co mi w czwartek powie na usg, ale na normwlną wizytę kazał już tylko wyniki moczu przynieśc czyli na 20 czerwca.

Miłego dzionka wszystkim życzę[color=green][/color] 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam wczoraj u lekarza wszystko jest ok, kazał mi zrobić usg za 3 tyg i badanie hbs to na żółtaczke.

Poza tym spytałam o te paznokcie do porodu 🙂 powiedział, że nie ma problemu, że tyle dziewczyn przyjeżdza do porodu ze szponami.....hehe śmiał się, że już tyle widział, ale lepiej mieć naturalne i nie przejmować się tym jak by miało się umalowane. A jeśli chodzi o stopy to i tak każdy patrzy na ręce powiedział.
Wiec możemy sobie robić żel i malować na kolorowo. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁

jolajola81 napisał(a):

Moj pojechał na bazarek, ale nie wziął telefonu wiec nie wiem czy kupi to co chcialam 😉 napewno zapomni 😠


Jola mój Mąż pojechał z długą listą wypisaną wczoraj 😁

A "Przyjaciół" my mamy wszystkich na płytkach ☺️
Także ostatnio oglądamy nałogowo 🙃

No i super, że dobre wieści po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁jolajola81 zapraszam...tylko musialam druga zrobic bo po poprzednim poscie zrobilam pierwsza i ja...przewrocilam i wylalam 😁ja swojego to nie wysylam po zakupy bo on nie kupi...ziemniakow burakow cebuli jajek papieru toaletowego itp. do miesnego tez nie wejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam się do kawki 🙂

A mój Dzidek jakoś się inaczej rusza od wczoraj...
Tak jakby delikatnie podskakiwał ale to nie czkawka bo nieregularnie.
Nie wypina się i nie sadzi takich porządnych kuksańców jak wcześniej-hmm 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...