Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Franek bardzo ładnie, u mnie też było jeszcze parę opcji np.Sebastian, Daniel, Damian, Dawid (prawie same na D), ale mąż się sprzeciwiał, zaczeliśmy porównywać losy i charaktery ludzi,których znamy i ich imiona i niestety duuuużo męskich imion odpadło. Tak samo robiliśmy z żeńskimi, też mi się podobało imię Ania (ale każda którą znam ma strasznie problemowe życie, dochodzą daleko ale całe życie wyboiste) Agnieszki (żadna nie może sobie ułożyć życia i wszystkie znajome Agi są samotne(niezależnie odwieku)). Wiadomo że to tak nie jest w całej Polsce, ale jednak trochę nas to ruszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki. 🙂 Od rana 16 stron!!!!! 🤪 🤪 🤪
Martusia Brzuszek juz lepiej choc momentami jeszcze pobolewa ale to chyba nic złego. 🙂 jesli chodzi o ruchy to od paru dni czuje takie smyranie od środka, wieczorami się nasila. czasami leżymy z moim Krzysiem, a ja zaczynam sie smiac sama do siebie bo mnie w brzuszku smyra a on w tym momencie patrzy sie na mnie jak na kretynkę. 😜 😜 😜 😜 Jak myslicie laseczki, to moze byc dzidzia?????
Nie wiecie jak tam Pati????

A jesli chodzi o płec to u Nas ma byc dziewczynka. 🙂 Krzysiu chce Oliwkę, ale ja skutecznie pracuje na zmiana przez niego decyzji. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek no właśnie Pati się nie odzywa. Też się już o nią martwię 😞

Co do smyrania w brzuszku, ja tak nigdy nie miałam. Jak już kiedyś pisałam u mnie trudno było się pomylić. Ale myślę, że to o czym piszesz to na pewno twój dzidziuś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam do sprzedania megaśliczne ubranka w rozmiarze 56
moja córcia urodziła się 56cm długa a one wystarczyły na aż 6 tygodni wiec uważam że i tak długo
ubranek miałam bardzo bardzo dużo wiec sprzedaję je w dwóch zestawach

http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/426540.xhtml
http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/426551.xhtml

cena to 180zł za zestaw już z przesyłką
dla osoby zdecydowanej ale bojącej się kupić bez "legalizacji" chętnie wystawie ogłoszenie na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś w tym jest z tymi charakterami a imionami. Moja kuzynka Ania jest przeszcęśliwa, zaradna pracowita i ma kochającego męża,który zarabia krocie i ona nawet nie musi pracować, ale z racji że nie potrafi wysiedzieć w domu znalazła parce na 1/2etatu, a przy okazji ma ubezpieczenia i na emeryturkę sie już zbiera.Dawid chodził do mojej kalsy i był niski i mało sympatyczny, Damian tez keidyś ze mną pracował ale zbyt cwaniaczył. Agnieszki znam wszytkie fajne, ale jedno ma poważne problemy ze zdrowiem i problemy z utrzymaniem ciąży. i tak to skojarzenia zawsze biorą górę, i dlatego m.in myślę o Ani, ale chyba chłopaka znów będę miała, i to zbytnio mnie nie martwi bo w domu mam 2 młodszych braci i do chłopaków jetsem przyzwyczajona, choć jak każda mama marzą mi sie sukienusie i kiteczki, ale jakby maiła odzidziczyć mój charakterek to by po drzewach skakała i sukienka lub spódnic atylko za krę by włożyła. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frucade napisał(a):
ja cały etat, od poniedziałku do piątku od 7-15 i to wstawanie poranne mnie dobija, codziennie jak słyszę budzić to sobie obiecuję że pójde po zwolnienie, ale jak sie rozkręcę to już mi mija, ale ok14 mam taki kryzys żebym położyła sie na biurku i spała.


Frucade skąd ja to znam??? Mam dokładnie tak samo około 14 taki kryzys że chętnie poszłabym po klucz do pokoju pierwszej pomocy i się walnęła na pół godzinki na kozetkę która tam jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja mimo, że nie pracuję też mam takie kryzysy ze spaniem. Czasem tylko o tym marzę, ale moja Majeczka zawsze wtedy jest innego zdania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może te nasze nastroje zależą od ciśnienia itp.?? juz sama nie wiem, przy pierwszej ciąży tak niemiałam, byłam pełna energii ciągle spacerowała i była w ruchu. ale to chyba wiek, praca i dziecko w domu tak na mnie działąją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati żyjesz????
Może faktycznie lekarz ją położył do szpitala odrazu. Pisała, że może ją położyć na parę dni. Trzymam kciuki za Pati i za bobaska. Szkoda że w szpitalach nie mają internetu na salach 🙂 🙂 Może ich telepatycznie wspomorzemy żeby wszystko grało.

Nam te skojarzenia bardzo przeszkodziły w wyborze imion, bo to albo alkoholicy, albo nieucy albo za bardzo lubiący kobiety, tym samym zdradzający żony 😞 no i tyle ładnych imon poszło się bujać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez jest podobnie zawsze jakies imie kojarzylo nam sie z osoba.. jak imie fajne to znajomy nie jest zbyt fajny. A juz najlepsze bylo to ze brat mojego meza kupil psa i dzieci jego go nazwaly aleks a przeciez to takie ladne imie, ale ze zwierzeciem kojarzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha miałam się Was zapytać jak Wasze ciśnienie krwi ?? U mnie niestety wysokie, może to było spowodowane tym że się dowiedziałam że mamy syna, ale zawsze miałam baaardzo niskie ok.100/50 a teraz skoczyło do 140/80, lekarka kazała mi badać ciśnienie jak będę przechodzić koło jakiejś przychodni, bo mój sprzęt trochę zawodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma psa Zuzkę, na początku myślałam że woła wnuczkę z podwórka a psiaka wołał hehehe a Zuzanna (zuzia też śliczne imię) ale na jednym podwórku dwie Zuzki w tym jedna jest pieskiem to chyba za dużo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My kiedys mielismy psa kubus sie nazywal, ale musielismy go oddac a po paru latach to imie bylo bardzo modne jakub i tak nazwala dziecko moja sasiadka 🙂 a teraz mamy podobna sytuacje mamy dwa male pieski w moim rodzinnym domu drugi jest od roku kazdy go nazywal inaczej, bo inne imie mu sie podobalo jak ja wyjechalam to moj brat nazwal go zuzia i tak zostalo, a sasiadka w sumie jego kolezanka dobra nazwala tak wlasnie swoje dziecko. Smiesznie troche, bo jak on go wola to sie troche sasiedzi dziwnie patrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia moje ciśnienie ok. Nawet niskie. Na wizytach mam 100/60. W domu podobnie. Ale ja ogólnie mam niskie ciśnienie.
A ty swoje kontroluj i się nie martw. Może to były tylko emocje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frucade napisał(a):
Może te nasze nastroje zależą od ciśnienia itp.?? juz sama nie wiem, przy pierwszej ciąży tak niemiałam, byłam pełna energii ciągle spacerowała i była w ruchu. ale to chyba wiek, praca i dziecko w domu tak na mnie działąją.

e tam taka stara chyba nie jesteś?hihi
ja mam 25 lat,nie pracuję-bo L4 od początku,co prawda dziecka nie mam.Ale też ciągle zmęczona jestem jakbym biegała 50km dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to emocje, strasznie się zdziwiłam, bo od kiedy pamiętam to się wszyscy dziwili że jeszcze żyję z takim niskim ciśnieniem 😁, a czasami nawet po 5 razy mi mierzyły bo wogóle nie wykazywało pomiaru. Czas się pooszczędzać i niczym nie denerwować. Nawet nie wiem jak zbijać ciśnienie 😞 może jakieś ograniczenia co do jedzenia, bo póki co to jem co chcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko zaczynam się stresować, czemu mam takie wysokie jak też miałam bardzo niskie wcześniej? Ale chyba lekarz by mnie wysłał do szpitala jakby nam coś groziło prawda?Nie, nie mogę się przejmować,jak będę blisko przychodni to wejdę zmierzyć. Idę się wyciszyć i pooddychać świeżym powietrzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd pamiętam mam niskie ciśnienie takie 90/60 90/50 i w ciąży dalej mam niskie.... a teraz spać mi się chce okrutnie a tu zaraz po Gabi trzeba jechać do przedszkola, obiad dać ech co ja bym dała za błogie lenistwo.....
I na dodatek mdli mnie od rana 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo niskie ciśnienie od małego mam. A z tym spaniem to najczęściej mi się chce jak jestem w robocie. No a dzisiaj na 15 ide do pracy i do 19 mnie nie ma 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Mamusie 🙂
Baaardzo prosimy o Wasze głosy na Mateuszka! 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961 🙂 🙂

DZIĘKUJEMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...