Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
A ja sobie uświadomiłam właśnie że już dwa lata przebywam w domku i czuję się z tym świetnie 🙃 😉 🙃


ale ci dobrze 🙂 ja bym się bała że się zanudzę ale przy takiej gromadce cudnych dzieci to rraczej wątpię byś miała problemy z nudą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamusie i Maluchy 🙂

U nas dziś piękne słoneczko i ciepło 🙂

Marta-lion- nieustannie, niezmiennie i nieprzerwanie trzymam kciuki za Ciebie i za Juleczkę i czekam na dobre wieści 🙂

Diviana- powodzenia na wizycie i daj koniecznie znać 🙂

Pati- we wszystkich trzech kalendarzach wychodzi....dziewczynka 🙂 Coś mi się zdaję, że właśnie na taką odpowiedź czekałaś 😁 😁 😁

Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 2, do 12 vtygodnia brałam Femibion Natal 1.

Witam nową Mamusię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya uwierz mi przy trójce nie można się nudzić haha 🤪
Ja do tej pory byłam niepoprawnym procoholikiem ☺️ i jak sie zdecydowaliśmy na trzecie dziecko to nie było mi łatwo usiedzieć na dupsku....ale po pewnym czasie bardzo mi sie to spodobało...codziennie obiady domowe - mogę rozkręcać się w eksperymentach kulinarnych 😜 i wszystko jak trzeba ogarnięte...tak mi sie spodobało że postanowiliśmy że Bartkowi przyda się rodzeństwo mniej więcej w jego wieku - bo starsza dwójka to już stare konie hehe 😆
Tak więc odkryłam uroki bycia gospodynią domową heh...co nie znaczy że czasami mam dość ☺️ i wtedy zostawiam wszystko i wszystkich i wychodzę gdzieś na kawę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):


kurcze powiedziałam lekarce że biorę DHA a ona że powinnam brać dodatkowo jeszcze jakieś witaminy dokładnie nie określiła jakie tylko dodała że prenatal albo cos (tego niepamiętam ☺️ ) więc spytałam Was 😎 zauważyłam że kamonik bierze DHA i prenatal clasic więc może zdecyduję się na to bo przynajmniej się nic nie zdubluje pod warunkiem że kamonik polecił to lekarz... 🙂



Ja brałam na początku tez tylko Prenatal DHA czyli kwasy Omega a jakis czas temu lekarz zalecil tez ogolne witami ale nie sprecyzowal jakich powiedzial tylko ze wszystko jedno. Wiec zdecydowalam się na Prenatal Classic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia 1984 - witam!!!!
Moniczek
.... Ja właśnie od poniedziałku doceniam bycie w domu, choć teraz jestem sama, bo mój M wyjechał za miedzę.... Gdyby nie telefony z pracy co chwila, to stwierdziłabym, że jest super.. wszystko ogarnięte, obiadek ugotowany, porządek itp..... Podejrzewam, że gdybym dłużej tak była w domu i zdecydowałbym się na więcej dzieci, to podobnie jak Ty pokochałbym życie tzw. Kury domowej 🙂 Ale niestety... takie czasy w tym naszym durnym kraju, że polityka prorodzinna staje się polityka coraz bardziej antyprorodzinną i kasy z jednej wypłaty na pewno nam nie wystarczy, więc po macierzyńskim będę musiała wrócić do pracy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie i Maluchy 🙂

U nas dziś piękne słoneczko i ciepło 🙂

Marta-lion- nieustannie, niezmiennie i nieprzerwanie trzymam kciuki za Ciebie i za Juleczkę i czekam na dobre wieści 🙂

Diviana- powodzenia na wizycie i daj koniecznie znać 🙂

Pati- we wszystkich trzech kalendarzach wychodzi....dziewczynka 🙂 Coś mi się zdaję, że właśnie na taką odpowiedź czekałaś 😁 😁 😁

Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 2, do 12 vtygodnia brałam Femibion Natal 1.

Witam nową Mamusię



Moja mama mówi,że też dziewczynka ja oglądam wsio różowiutkie, ale z mężem mówimy "mały" 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja chcę, aby bobasek był zdrowiutki a płeć przy pierwszym bobasku nie ma dla mnie większego znaczenia 🙂 Zresztą mama z obrączki też mi wywróżyła dziewczynkę 🙂
W sumie nie chciałam znać płci, a teraz to już tak się nakręciłam,że w sumie chciałabym ją znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam pytanie - bo nie pamiętam, co pisałyście.... jak to jest z rozjaśnianiem włosów w ciąży, bo mam już widoczne odrosty i muszę iść do fryzjerki a nie wiem, czy to zdrowe dla malucha.. Moja fryzjerka mówi, ze nie ma przeciwwskazań, a wam jak mówili lekarze, bo ja swojego zapomniałam spytać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Pati- ja też do wczoraj cały czas mówiłam on 🙂 Nawet po wizycie, a mama tak patrzy na mnie chyba juz nie on 🙂 Muszę się teraz przestawić 🙂


Wczoraj w domu rozlałam wodę z butelki, bo jak zwykle nie dokręciłam korka...a mój mąż mówi, że niemożliwe, aby jedna kobieta tyle bałaganiła 🙂 po czym dodał " nie zapewne dwie muszą być 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Dziewczyny, mam pytanie - bo nie pamiętam, co pisałyście.... jak to jest z rozjaśnianiem włosów w ciąży, bo mam już widoczne odrosty i muszę iść do fryzjerki a nie wiem, czy to zdrowe dla malucha.. Moja fryzjerka mówi, ze nie ma przeciwwskazań, a wam jak mówili lekarze, bo ja swojego zapomniałam spytać 😮


Foga co lekarz to i inna opinia...jeśli Ci tylko zapach farby nie przeszkadza to farbuj w końcu mama w ciąży też ma prawo być ładna i czuć sie dobrze 😉....ja uważam że farba nie przenika przecież do krwioobiegu więc nie może zaszkodzić maluszkowi - ja farbuję włosy cały czas i w ciążach również 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki
kasia1984 witamy.

Ja nie biore witamin juz ponad miesiac, chodz na poczatku bralam feminatal N, a potem lekarz przepisal mi Tardyferon Fol to tylko zelazo i folik a witamin powiedzial zebym juz nie brala nie wiem czemu 😞 wyniki w sumie mam dobre dobrze sie czuje. Ale wlosy mi sie wogole nie porrawily. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Pati- ja też do wczoraj cały czas mówiłam on 🙂 Nawet po wizycie, a mama tak patrzy na mnie chyba juz nie on 🙂 Muszę się teraz przestawić 🙂


Wczoraj w domu rozlałam wodę z butelki, bo jak zwykle nie dokręciłam korka...a mój mąż mówi, że niemożliwe, aby jedna kobieta tyle bałaganiła 🙂 po czym dodał " nie zapewne dwie muszą być 🙂"

Pati musze to wykorzystac mi sie zdaza czasem czegos nie sprzatnac... wiec bede miala wytlumaczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki, w takim razie dzwonię umówić się na balejaż.. trzeba w końcu coś z sobą zrobić 🤪 Na razie uciekam... Musze iść do mamy po wzory do wyszywania obrazków, ponoć ma jakieś ładne aniołki. Będą jak znalazł na obrazki do powieszenia nad łóżeczko 🙂 Teraz jak jestem w domku, będę miała czas na wyszywanie 😁 😁 😁
Marta, Diviana - trzymam kciuki za wizyty i czekam na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam u fryzjera na przełomie 2 i 3 miesiąca ciąży i farbowałam włosy, ale balsamem koloryzującym a nie farbą, ale nie ze względu na ciążę- od 2 lat tym preparatem farbujemy mi włosy. Byłam też w poniedziałek na farbowaniu 🙂 Myślę, że nie ma co przesadzać z jakimiś drastycznymi zmianami, bo w ciąży efekt może być inny od oczekiwanego (hormony), ale z tego co wiem farba nie przenika do krwiobiegu, jedynie może przeszkadzać jej zapach lub ewentualnie może podrażnić skórę głowy.
Znam osoby, które uważają, że nie powinno się farbować włosów, robić make-upu i malować paznokci, bo można dziecku zaszkodzić- dla mnie to bzdura!!!! Zadbana i seksowna Mamuśka to szczęśliwa Mamuśka 🙂 A wiadomo- jak Mama szczęśliwa to i Maluch szczęśliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati mój mąż twierdzi że ja jestem mistrzynią bałaganu i jak tylko przyjdę to z niczego balagan potrafię zrobić, nawet jak na urlopie byliśmy to się śmiał że zrobiłam podręczny barłożek by było jak w domu 🙂
Co do dzidziusia to też mówimy on, bąbel albo bubuś, choć nasza wróżka z forum wywróżyła dziewczynkę, wszyscy wokoło też mówią że dziewczynka bo mam pryszczole straszne i puchnę no i ten apetyt na słodycze 🙂 a co do ciuszków to raz mnie nachodzi i oglądam chłopięce takie w marynarskim stylu mi się bardzo podobają a raz dziewczęce różowe falbaneczki 🙂
Foga co do farbowania włosów to Ci nie pomogę bo ja nie farbuję ale o ile pamiętam z tego co dziewczyny pisały to można tylko najlepiej jakimiś słabszymi szamponami koloryzującymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dzięki Dziewczynki, w takim razie dzwonię umówić się na balejaż.. trzeba w końcu coś z sobą zrobić 🤪 Na razie uciekam... Musze iść do mamy po wzory do wyszywania obrazków, ponoć ma jakieś ładne aniołki. Będą jak znalazł na obrazki do powieszenia nad łóżeczko 🙂 Teraz jak jestem w domku, będę miała czas na wyszywanie 😁 😁 😁
Marta, Diviana - trzymam kciuki za wizyty i czekam na wieści 🙂


hafty krzyżykowe? Czy inne wyszywanko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Pati mój mąż twierdzi że ja jestem mistrzynią bałaganu i jak tylko przyjdę to z niczego balagan potrafię zrobić, nawet jak na urlopie byliśmy to się śmiał że zrobiłam podręczny barłożek by było jak w domu 🙂
Co do dzidziusia to też mówimy on, bąbel albo bubuś, choć nasza wróżka z forum wywróżyła dziewczynkę, wszyscy wokoło też mówią że dziewczynka bo mam pryszczole straszne i puchnę no i ten apetyt na słodycze 🙂 a co do ciuszków to raz mnie nachodzi i oglądam chłopięce takie w marynarskim stylu mi się bardzo podobają a raz dziewczęce różowe falbaneczki 🙂
Foga co do farbowania włosów to Ci nie pomogę bo ja nie farbuję ale o ile pamiętam z tego co dziewczyny pisały to można tylko najlepiej jakimiś słabszymi szamponami koloryzującymi



Diviana Masz jakieś fajne stronki z ubrankami? Jeżeli oglądasz na necie bardzo proszę o linki 🙂 Ja po sklepach nie chodzę i raczej z zalecenia lekarza chodzić nie będę więc net mi tylko zostaje 🙂

Foga ja farbowałam chyba w 15 tygodniu. Zawsze miałam balejaż w odcieniach blond, ale ze względu na dodatkowe kilogramy i nieco okrąglejszą buzie teraz dodałam więcej brązu, i fryzjerka nałożyła mi też nieco farby blond czy tam jakiegoś specyfiku, ale bez amoniaku bo mówiła,że tak bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta a prowadzi, ktoś może listę na której jesteśmy wszystkie wymienione? Bo wydaje mi się,że przybywa nas jak grzybków po deszczu 🙂 Zimowe listopadowe i grudniowe, długie wieczorki kiełkują 🤪 🤪 🤪 🤪 i mamusiek z bobaskami przybywa 🙂 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...