Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobra... ja juz wymyta, wymalowana i jadę do pracy...... wcale mi sie nie chce ale muszę to podpisać bo od tego misiąca ponoć zus będzie mi płacił wypłatę.. mam nadzieję, ze do 12stego przeleją, bo wtedy bank pobiera rate za mieszkanie..... tylko znając zus, to mogę czekać do końca miesiąca i się nie doczekam.......
Do wieczorka mamusie 🙂
A może i ja dziś zahaczę o lumpa.. ponoć otworzyli u nas nowy z angielska odzieżą, więc może coś dla Małej wyszukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasolkę też bym zjadła z resztą kalafior też - głodna jestem 😞
Foga A co musisz podpisać , ja nic nie podpisywałam a już od stycznia mi ZUS płaci i to zawsze terminowo, tak jak wypłata wpływała, więc terminem wypłaty bym sie nie martwiła, ale nic nie podpisywałam tylko L4 dostarczałam i przez grudzień firma płaciła a później ZUS od razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie kupię kalafiorka bo sobie na lato obrzydzę 🙂 ale czuję smak takiego kalafiorka pod beszamelem ymmmmmm mniam. Nic będę lecieć, włoski umyte, zaraz teściu przyjdzie, żurku im przygotuję i uciekam na jakiś mały spacerek bo pogoda u nas bajeczna, wczoraj było słonecznie ale chłodno i sweterek trzeba było ubrać ale dziś jest znowu super pogoda 🙂 🙂 🙂 Od razu mi się humor poprawia jak patrzę za okno 🙂 🙂 do wieczorka brzuszki i maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Nie doczytałam Was jeszcze bo w pracy siedzę, byłam na tej glukozie sama w sobie nie aż taka tragiczna, jak się jest takim łasuchem jak ja. Ale po niej było mi słabo i niedobrze 😮 ale jakoś wysiedziałam, były jeszcze 2 ciążóweczki wiec siedziałyśmy razem 🙂
Zastanawiałam sie też bo jak mi pielegniarka dała to słabo było rozmieszane więc rozmieszałam całkowicie i wypiłam a dziewczyny nie i im zostało sporo tej białej glukozy na dnie jak wypiły nie wiem więc jak to z tymi wynikami pewnie nieporównywalne są zupełnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana na pewno są jakieś odchylenia ale to niedobrze, że sobie nie rozmieszały w ten sposób badanie będzie sfałszowane a lepiej jest jak wyjdzie na jaw ta cukrzyca bo przynajmniej można potem leczyć i dzidzia jest bezpieczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
Karolcia też bym chciała już malować ale przed nami najpierw ściąganie tapet, gładz i dopiero malowanie 🤢 nie wiem czy wyrobimy się do sierpnia 😉 a i jeszcze chcemy panele położyć 🤢


Wyrobicie się, mój m. w 1 dzień 46m kw paneli położył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Diviana na pewno są jakieś odchylenia ale to niedobrze, że sobie nie rozmieszały w ten sposób badanie będzie sfałszowane a lepiej jest jak wyjdzie na jaw ta cukrzyca bo przynajmniej można potem leczyć i dzidzia jest bezpieczna.


Tez tak pomyślałam dlatego wypiłam wszystko do końca i całkowicie rozmieszałam, bo jakby co to przecież na diecie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, jakos wczoraj nie miałam kiedy was podczytać i dzisiaj mam duuuzo do nadrobienia. Mój m pojechał na siłownie ja gotuję zupke fasolową 🙂 no i zaraz szybciutko jade do naszej ulubionej cukierni zamówić torcik bo moje szczęście ma we wtorek urodzinki i chce mu zrobic niespodziankę 🙂.
Dziewczynki trzymajcie kciuki bo dzisiaj ide do gina i dowiem sie co to za złe wyniki mi wyszły ehhh 🥴 mam nadzieje że będzie wszystko ok. Buziaki i do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia jesteśmy z Tobą!!! Na pewno wszystko dobrze się skończy. Nie martw się tak mocno bo dzidzia to czuje 😞 trzymaj się.pa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki.
Ja juz po fryzjerze, zaraz idę sie wykapać. Fotka będzie wieczorem 🙂 🙂 🙂

A Crazzzyyy nie pisała widzę 🙂

Co do picia płynów. Moje zdanie jest takie pijmy tyle na ile mamy ochotę. Nasz organizm sam wie ile potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek dziekuje za rade napewno wyprobuje. Cera mi poszarzala bardzo ale moj dekolt i plecy...masakra 😞 mam nadzieje ze do subu sie poprawi bo jak ja bede wygladac 😮
marta-lion czekamy na fotke 🙂 co do golenia..ciezzzzko. 🤢j ak przyjdzie porod to nie bede wiedziala jak sie za to zabrac 😁 dzisiaj mam lenia strasznego,nic kompletnie mi sie nie chce. Tylko pranie zrobilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane mamusie 🙂
Dziś przesadziłam ze spaniem (do 13 😲 ) i teraz muszę wszystko robić w biegu.
Później nadrobię to co napisałyście 🙂
Chciałam tylko wpaść na chwilkę i napisać do Aaasi że trzymam kciuki za wyniki badań. Będzie dobrze kochana, musi być, bo nam sierpnióweczkom się wszystko udaje. Przesyłam pozytywne myśli i będę wieczorem.

Miłego dnia wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz po spacerku 🙂 a Bartek teraz śpi - cisza i spokój hihi
aasia lekarz na pewno wszystko wyjaśni - trzymam kciuki
pochwalę się ciachem heheh - w środę zrobiłam niespodziankę urodzinową mężowi - zrobiłam dwudaniowy obiadek i na deser tort chałwowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
my juz po spacerku 🙂 a Bartek teraz śpi - cisza i spokój hihi
aasia lekarz na pewno wszystko wyjaśni - trzymam kciuki
pochwalę się ciachem heheh - w środę zrobiłam niespodziankę urodzinową mężowi - zrobiłam dwudaniowy obiadek i na deser tort chałwowy


Twój mąż to szczęściarz taki pychowy tort ummm ale mi smaka narobiłaś, a ja w pracy i nic słodkiego nie mam (a poranna glukoza już chyba wyparowała z mego organizmu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Nadrobiłam zaległości w czytaniu.U mnie pogoda juz się poprawiła,swieci słoneczko i nawet sie zaczęło ciepło robic 🙂
Własnie kurier przywiózł mi przewijak 🙂
Foga jak tam twoja zgaga??Ja na noc objadłam sie migdałami i jakos nocke przespałam.
Co do L4,to ki płaci teraz ZUS,i pieniązki mam przelewane jak wypłata,w takim samym terminie.
marta-lion czekamy za fotka,mam nadzieję że wizyta sie udała.Ja ide za tydzień,ale tylko do podcięcia.Nie wiem jak wam,ale mi strasznie szybko rosna włosy.
Co do golenia,to ja mam tez juz problem.Przed ciążą stosowałam kremy,a teraz gole się maszynką.Ostatnio goliłam sie z lusterkiem i jeszcze sie po zacinałam 😞
aasia trzymam kciuki za wizyte


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bym zapomniała:
magdalena obwód mojego brzuszka to 97 cm w 26 tygodniu 🙂
andzelika dobrze,że z twoim tata wszystko ok
diviana brzucholek bardzo ładniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...