Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry brzucholki 🙂
słonecznej soboty Wam zyczę 🙂 a tymczasem ja uciekam na Wrocław - mam dzis egzamin na studiach tak więc trzymajcie kciuki 😉
do wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEŃ DOBRY 🙂

Ja tylko się przywitać. Co do pościeli to jo-aneczka ja mam dla Julki takie zestawy jak pisze Paninka (hehe no może nie takie wypasione) i są oki. Są po Majce i wyglądaja dobrze.
Teraz dla Majki szarpnęłam się na kubusiową pościel 🙂

Jola sorki za zamieszanie z pytaniem wczoraj, ale czasem nie doczytam 🙂
Hehe starość nie radość 🤪 🤪 🤪

Siehankowa powodzenia na egzaminie 🙂

Tymczasem miłego dnia 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁


marta-lion, Daniela
Wy macie już tą pościel w domu? Taką jak w linku.
Chodzi mi o to czy to jest taki dobry gatunek bawełny czy raczej ten gorszy.
Bo czasem jest 100% bawełny a w dotyku to taki o jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂
Siehankowa powodzenia na egzaminie!!!
Foga Tobie również życzę przyjemnych i nie męczących wykładów na uczelni .
Martuś pomyśl, że to już ostatni dzień białego tygodnia i będzie już luzik 🙂
Wszystkim życzę miłego, słonecznego dnia 🙂 Bużka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzuszki!
Ja wpadłam życzyć Wam miłego i słonecznego dnia i uciekam na uczelnię....... mam nadzieję, że moja pani promotor w końcu zatwierdzi mi tę ankietę i w końcu będę mogła zakończyć ten nieszczęsny trzeci rozdział pracy, oddać ją i w końcu sie obronić...... bo we wrześniu nie dam rady, więc jedyny normalny dla mnie termin to początek lipca........... Trzymajcie kciuki 🙂
Siehankowa - powodzenia na egzaminie i dużo wytrwałości do końca dnia na uczelni, bo sama wiem ile trzeba sie nasiedzieć 😮
Miłego dzionka dla Wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Zapowiada się piękny dzionek... 🙂
Zaraz ruszam do sklepu po śmietanke 12% bo zapomniałam kupić - mamlenia i nie chce mi sie iść 🤨
Czekam na odpowiedz od koleżanek i wyruszamy w poszukiwaniu porządnego deseru lodowego na dziś 😁
Wpadne potem - tymczasem miłego dzionka życze mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystie mamusie 😘
dziewczyny strasznie mi brakuje pogaduszek z Wami mam nadzieje że w przyszłym tygodniu znajdę czas
pomimo pracy i remntu 🙂
Siehankowa powodzenia na egzaminie 🙂 a reszcie mamusiek życzę udanego weekendu
🤪

Buziaczki dla Was 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC BRZUSZKI!!!

znowu upal sie u nas zapowiada 😉 a ja zrobilam sobie moje mleko z kawka, probuje i sam kwas...mleko zepsute 😠 a termin waznosci jeszcze nie minal i w lodowce stalo...tylko ochoty sobie narobilam 😠

wszystkim uczacym sie mamusiom samych sukcesow a reszcie udanego weekendu i duuuuzooo odpoczynku!!!

a ciekawe co u Agnie-szki, chyba tez dawno sie nie odzywala...czy cos przeoczyłam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczęta 😁 😁 😁
miałam plany na wycieczkę a tymczasem pogoda się zepsuła 😠 😞 😠 i teraz czekam aż przestanie padać coby wynurzyć się z domku ech...
w najgorszym razie wybierzemy się na kawę do mamy hihi....
Wszystkim mamusiom życzę lepszej pogody 😆 i udanego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki ja mam pytanie z innej beczki. Jak to jest z tą "widocznością" ciąży.Zauważyłam, że większość z nas ma już pokaźne brzucholki - w końcu jesteśmy na przełomie 6-7 miesiąca. Natomiast mojej znajomej córka jest w 28/29 tygodniu i jeszcze po niej ciąży nie widać. Trzeba się dobrze przypatrzeć, żeby zauważyć tylko delikatnie uwypuklony brzuszek. Znajoma ile razy mnie widzi jest załamana. Ja wyglądam niemalże jak do porodu a jej córka chodzi w ubraniach sprzed ciąży i we wszystko się mieści. Czy mają się czym martwić, a może cieszyć, że jeszcze nie wygląda jak wieloryb?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli dzidzia normalnie przybiera i ma mase adekwatna do tygodnia ciazy, to tylko sie cieszyc!!!!!!!!

Ja w ciazy przytylam 6 kg, dziecko urodzilo sie 3220g, a jak poszlam do ginekologa w 33tc ( moj byl akurat na wyjezdzie to zaczal szykowac glowice do USG dopochwowego, bo nie wiedzial, ze to tak wysoki tydzien...

no i u mnie brzuszek tez chowal sie pod cyckami 🙂 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

existence napisał(a):
Czy mają się czym martwić, a może cieszyć, że jeszcze nie wygląda jak wieloryb?


existence mi się wydaje, że sam wygląd zewnętrzny to nie jest powód do zmartwienia.
Jeśli jest pod stałą kontrolą lekarza,
jest dowód na USG, że Dzidziuś odpowiednio przybiera na wadze
to moim zdaniem nie ma się czym martwić 🙂
Ważne żeby na siłę nie próbowała tego ukryć ubierając za ciasne ubrania, które ją cisną,
ale jeśli rzeczywiście ma luz dla mnie wszystko jest ok 🙂
Sposób i czas tycia w ciąży to bardzo indywidualna sprawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane Mamuśki 🙂
Już mam internet 🙂 Hurrrrrra 🙂
Na początku serdecznie Wam dziękuję za troskę i wnikliwe i skuteczne wytropienie mnie w szpitalu 🙂 Dziękuję za troskę i smsy, które do mnie pisałyście 🙂
Widzę ,że nie próżnowałyście i dużo się tutaj działo... Posrtaram się co nieco poczytać, z tego co wiem K8online i Karolcia12345 o ile nie pomyliłam miały jakieś trudne chwile, serdecznie współczuję i mam nadzieję,że teraz uważacie na siebie i już się poprawiło?

Co u mnie?
W wielkim skrócie multum obaw, niepokój i bardzo się cieszę,że mam już ten internet bo kiedy mąż idzie do pracy ja się zamartwiam bólami brzucha i każdym zakłóciem, a tak z Wami będzie mi raźniej 🙂 🙂 🙂
Wczoraj cały dzień i dziś w nocy pobolewał mnie brzuch myślałam,że oże coś zjadłam i jakaś niestrawność, ale chyba nie bardzo to to bo wzięłam czopek na przeczyszczenie a ten dziwny ból nie ustąpił... 😞
Jak leże nie jest źle jak chodzę nawet wyprostowaćsę nie mogę, ale może mi przejdzie...
Matko,aż boję się myśleć, że znów coś nie tak przecież dopiero wtyszłam ze szpitala...A skoro badało mnie tak kilku lekarzy i wszyscy stwierdzili,że jest ok to staram się tego trzymać i nie dać się zwariować...

W szpitalu miałam super opiekę, a moje bóle brzucha zostały zdiagnozowane jako moja duża wrażliwość na zmainy w organiźmie, czasami nawet wstydziłam się bez przerwy mówić,że coś mi nie tak...
Po prawie dwóch tygodnich podpięcia pod pompę z fenoterolem lekarze zdecydowali się na tabletki wyciszające skurcze, które biorę co 3 h, po kilku dniach obserwacji nie było żadnych niepokojących objawów. Szew trzyma maleńka rośnie więc uznali,że mogę iść do domku bo wiedzą,że będę leżała i tak już jestem i cieszę się,że będę mgła z Wami znów obcować 🙂
Teraz zabieram się troszkę za zakupy bo mam małe zaległości 🙂
Poza tym mam nie za wiele czasu ponieważ już teraz wiem,że jak wszystko będzie szczęśliwie na cały lipiec lekarz mamnie położyć do szpitala więc zakupy w lipcu odpadają, a nie chcę wszystkiego zrzucać na męża, który i tak przeżywa wszytsko i nie chcę mu jeszcze zakupów dokładać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jak super, ze jesteś z nami 🙂
Właśnie ostatnio wspominałyśmy Twoje bezcenne linki do zakupów 😁

Teraz na pewno będzie już dobrze, ważne, że masz stałą opiekę
a przy nas i wsparcie emocjonalne 😘

Ja właśnie ostatnio dostałam fenoterol, tylko w tabletkach, minimalną dawkę...
strasznie przeżywałam, że muszę to brać 😞
Także tera z będzie mi raźniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa ja biorę pół tabletki co 3 godziny, nie przeżywaj on jest po to, aby skurcze za wcześnie się nie zaczęły czy nasiliły..
Anya jest jedna stronka na której są wyprzedaże z całego netu, właśnie ją przeglądam bo mam spore zaległości 😜
oto i ona 😁
http://www.taktanio.pl/dla_dzieci/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 🙂
U mnie w nocy była straszna burza i nie miałam prądu 😠Teraz też cos się chmurzy i jest duszno.Ale tu dzis spokój,widać ,że sobota 🙂
Foga powodzenia w szkole
Siehankowa powodzenia na egzaminie ,trzymam kciuki 🙂
Pati fajnie,że sie odezwałas,wczoraj o tobie myslałam.Fajnie,że z dzidzia wszystko ok 🙂
ja zabieram sie za prasowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki 🙂 Ja juz ogarnelam to co mialam ogarnac .. i padam na twarz ,, nie mam sily.. teraz niunia pracuje straaasznie bo brzuchol mi faluje.. rece sobie zmasakrowalam roznymi plynami fuuj... czekam az podloga troszke przeschnie i idem cos wpapusiac :P ... Mam nadzieje ze nabiore sil do wieczora bo czeka mnie FESTYYYN 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc brzuchatki ja tylko na chwilkę, po po obiedze wybywamy z M. z domku na łono natury, śliczna pogoda u nas 🙂 🙂
Siehankova powodzenia na egzaminach i wytrwałości wiem co to znaczy cały dzień mieć zajęcia 🥴unsure:
Pati super że wyszłaś już ze szpitala, martwiłyśmy sie tutaj wszysstkie o Ciebie ale najważniejsze że już lepiej a te bóle brzuszka to na pewno nie groźne skoro i tak lekarze puścili Cię do domku.
Miłego dnia Wam brzuszki życzę 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dzień dobry Brzusie 😁


marta-lion, Daniela
Wy macie już tą pościel w domu? Taką jak w linku.
Chodzi mi o to czy to jest taki dobry gatunek bawełny czy raczej ten gorszy.
Bo czasem jest 100% bawełny a w dotyku to taki o jest 🤢

Mapa ja mam kilka kompletów. Bawełna faktycznie na poczatku jest troche sztywna. Ale po kilku praniach jest ok, no taka typowa bawełna. Pierze sie oki nie kulkuje, i nie spiera kolorów zbyt szybko. No bo jednak spiera. Po 2 latach użytkowania jednak widać, ze jest prana kilkukrotnie.
Jedyne co mnie wkurzało w tej poscieli to mi psuły się zamki. Moze miałam pecha. Ale ogolnie jestem zadowolona z niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...