Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oki ja się zbieram do pracy. Dzisiaj mój ostatni dzień w robocie. Zastanawiam się co koleżanki wymyślą na pożegnanie. Ale jakoś nie spodziewam się mega pozytywnego pożegnania. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałam, że będę pierwsza 🙂 🙂 Hehe nie udało się 😜 🙂 🙂

Tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 😘 🙂 🙂

Ja dziś wcześniej wstałam jakoś, w nocy brzuch mnie bolał, na dodatek zgagi dostałam po kiełbasce. 😠 😠 Dziwnie mi się dziś spało 🤨

Zapraszam na kawkę, ja się dołączam z herbatką 😜 🙂 🙂 Jeszcze śniadanko jakieś trzeba wykombinować, bo Oli chyba głodny, tak puka od samego rana 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja dzidzia straszliwie ruchliwa była, wczoraj szalała straszliwie, a dziś cisza i nie wiem czy się obróciła prawidłowo w końcu czy może śpi, zawsze od rana mi towarzyszyła a dziś nic i się trochę martwie 🤨 OOO pomogło właśnie dostałam jednego kopniaka, ale dziewczyny działacie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
dawno mnie nie było ale myślami ciągle jestem z Wami 😜
u mnie wszystko ok praca, szkoła rodzenia i remont i tak cały czas dlatego też nie mam siły nawet włączyć w domu kompa 🤢
mam nadzieję że u Was i waszych maleńst wszystko jest ok 🙂
Aniołek Oliwka prześliczna!

W lipcu nadrobie zaległości bo planuje już zrobić sobie wolne 🙂

Miłego dnia mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 😎

Co do lampki nocnej nad łóżeczko. Chyba Inez pytała. To my specjalnej lampki nie kupowaliśmy, bo i miejsca na nia nie mamy. Mamy w sypialni taką lampke -lawa i ona swieci się całą noc. Od strony sypialni mamy same lasy
i w nocy jest w niej naprawdę ciemno. Więc nam taka lampka ułatwia zycie. Nawet teraz jak Majka jest juz większa, możemy zareagowac zanim wypada z łózka hehe 😁 😁 😁

Co do obecności męża przy porodzie. Mój nie wyobraża sobie że mogłoby go tam nie być. Ja w sumie też. Dla mnie był wielką pomocą, a i kimś z kim można było pogadać i odwrócić uwagę od bóli. A dla niego to było bardzo ważne, mógł pierwszy przywitać córkę na świecie 🙂 🙂 🙂 Takie uczucia nie mają swojej ceny.

Aniołek Oliwia śliczna 🙂 A czy wiesz ile teraz waży?


PS. Ja mykam na chwilę do fryzjera 🙂 🙂 🙂 Trzeba włosy podciąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
monika835 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Może jakos inaczej się ulozyła ta moja pannica??? Bo nawet do kibelka juz tak nie latam. 😁


aniolek82 wydaje mi sie ze sie znamy!!!


No mi tez sie tak wydaje 🙂 😉 Jaki ten świat mały 🤪 🤪 🤪 🙂


aniolek82 dokladnie jaki ten swiat maly 🙂 🙂 🙂heheh widze ze nasze dzieci beda z tego samego roczku noi w dodatku dziewczynki !!!Mam nadzieje ze u ciebie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂
Marta jak tylko wróci mężuś z pracy pokażę mu Twojego wczorajszego posta 🙂 Pewno się uśmieje 🙂
Inez ja właśnie zamówiłam do sypialni takąl ampkę stojącą
http://www.aleswiatlo.pl/Papierowa_lampa_stojaca_kilka_kolorow-349.html
właśnie z myślą o maleństwie. Przyszła już i jestem z niej ogromnie zadowolona,ma różowy abażur i daje super światełko tak,że wiem,że super się sprawdzi przy maleństwie, nawet jeżeli będzie się świecić całą noc, bo ja przynajmniej teraz tak sobie to wyobrażam,że będę miała lampkę zapaloną cały czas po o by właśnie widzieć co u maleństwa w łóżeczku sie dzieje.
Aniołek śliczna to Twoja malutka 🙂 A wiesz ile waży?
Divianko moja mała przed wczoraj szalała tak jakby miała ADHD, a wczoraj miała spokojniejszy dzionek. Zauważyłam,że zazwyczaj po takim dniu wygłupów maleństwa, potem ma ono dwa dni odpoczynku.Tak,że spokojnie. Zauważyłam też,że moja maleńka niekiedy odwraca się po prostu pleckami do brzusia i nóżkami do wnętrza mojego brzucha i okopuje moje wnętrzności i dlatego nie zawsze czuję jej ruchy...Może Twoje maleństwo też tak ma?
Madalena miłego i szybko mijającego ostatniego dnia w pracy 🙂

Ja już po śniadanku 🙂
Wiecie co coraz ciężej mi znaleźć pozycję do spania, wiercę się kręcę staram się spać na tym lewym boku co się ułożę i przysnę, to dzwoni przypomnienie o tabletkę żeby wstać i ją wziąć i potem znów się rozbudzam zanim znajdę dogodną pozycję to zchodzi, jak znajdę i przysnę to znów dzwoni przypomnienie o tabletce 😞
Mam nadzieję,że dziś, albo w poniedziałek przyjdzie ta podusia do spania/karmienia i będę z nią lepiej może jakoś spała...Mam zamiar ją zabrać ze sobą do szpitala, nie wiem czy to dobry pomysł, ale mam zamiar tam spać, a nie tłuc się całą noc z boku na bok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
siehankowa no no jaki już masz pokaźnych rozmiarów ten Swój brzuszek 🙂 Nic dziwnego, bo synek pokaźnych rozmiarów, więc masz co w nim nosić heh 🙂

madalena, duży, duży, i wciąż rośnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Zapraszam na kawkę, ja się dołączam z herbatką 😜 🙂 🙂 Jeszcze śniadanko jakieś trzeba wykombinować, bo Oli chyba głodny, tak puka od samego rana 🙂 🙂 🙂

to i ja dołaczam się z herbatką - żurawinową z miodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
a tu moja Oliwka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/dsc00586ee.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9061/dsc00586ee.jpg[/IMG][/URL]

Słodziutkie maleństwo mamusi 😘 😁 😁 😁

słodziutka Olivka 🙂 i jak smacznie śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuchy 🙂

Aniołek śliczna dzidzia 🙂
Inez ja teraz kupiłam karuzelę która ma tez funkcję lampki. Lampka jak najbardziej jest potrzebna bo w nocy trzeba dzidzie nakarmić no i w sumie co karmienie to przebieranie kupki 😜
Pati ja tez dzisiaj jakoś nie bardzo spałam, tez się kręcę, nie mogę pozycji znaleźć a najlepsze jest to że z jednej strony mojej głowy śpi córa a z drugiej kot 😮 więc miejsca mam tez mało. No i co chwile siku latałam 🤢 🤢 🤢

Powodzenia mamuśki na wizytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień Dobry Brzucholki 🙂
My dzisiaj tak wczesnie bo na wyniki jedziemy, ale kto wymyslił wyniki na czczo i to jeszcze u ciężarnej jak ja juz głodna jestem 🤪 🤪 🤪 🤪
Dziewczynki, nie wiem właśnie ile moja niunia waży bo ostatnio sie nie zapytałam ale we wtorek ma dokladniejsza wizyte to na pewno będe wszystko wiedzieć 😉
monika835 U mnie wszytsko dobrze, Oliwka zdrowiutko sobie rośnie 🙂 A u ciebie mam nadzieje, że też wszystko oiki??? Powodzenia na dzisiejszej wizycie 😉 Daj znać potem co u twojej niuni 🙂
Jesli chodzi o lampke dla dzidzi to ja myslałam, żeby kupic taki ladny kinkiecik na scianę i powiesić za łużeczkiem, zeby jednak tak całkiem ciemno nie bylo 🙂
http://allegro.pl/kinkiet-ksiezniczki-super-prezent-wysylka-gratis-i1642794845.html
Kurde, Siehankowa wstawiłas tego posta o liczeniu ruchów i ja juz całkiem się pogubilam. ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lampek nocnych, to myślę, że przydanta rzecz 🙂 i gdyby nie to, że my w sypialni mamy halogeny, podzielone tak, że różnie mozna je włączyć, to napewno zakupilibyśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzucholki!

Na wstępie - rano lukam na stópki i juz są w lepszej formie - widzę zarysy kostek 😆 😆, więc chyba wczorajsze leżenie się na coś przydało 🙂.
Poza tym rano zaczęłam odczuwac ruchy z lewej strony 😮 (mały buszował do tej pory z prawej)...wiercił się ..wstałam patrzę, a tu brzuszek ma inny kształt niż wczoraj - taki bardziej zaokrąglony i czuje już chyba 2 nóżki pod żebrami. Czyzby mały przybrał już ostateczną pozycję? 🤪 🤪
Zaraz mykam robic kawkę...któraś chętna również? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko ja dopiero wstałam ☺️ ☺️ ☺️ ale moje dziecko zrobiło mi pobudkę o 3:12 😮
dzień dobry brzuszki 😎
agapurka jakk jeszcze zdążę to dołączam do kawki 😜
aniołek Oliwcia jak malowana i jaka pucata 😁 śliczna dziewczynka
mamusiom na wizytach powodzenia
a my uciekamy do koleżanki
miłego dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):

Wiecie co coraz ciężej mi znaleźć pozycję do spania, wiercę się kręcę staram się spać na tym lewym boku co się ułożę i przysnę, to dzwoni przypomnienie o tabletkę żeby wstać i ją wziąć i potem znów się rozbudzam zanim znajdę dogodną pozycję to zchodzi, jak znajdę i przysnę to znów dzwoni przypomnienie o tabletce 😞
Mam nadzieję,że dziś, albo w poniedziałek przyjdzie ta podusia do spania/karmienia i będę z nią lepiej może jakoś spała...Mam zamiar ją zabrać ze sobą do szpitala, nie wiem czy to dobry pomysł, ale mam zamiar tam spać, a nie tłuc się całą noc z boku na bok 😞


Dzień dobry,[color=purple][/color]
ja tez mam te przypomnienia o tabletkach 😁 i cały dzień sprawdzam czy wszystko wziełam
a rogala to ja do szpitala wzięłam i to był świetny sposób na w miarę przespane noce( a w szpitalu co chwilę zapalają swiatla na jakies badania czy tabletki i człowiek się rozbudza) i wygodne dnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadam tylko się przywitać i pożegnać- znów weekend u rodziców 🙂
Aniołek- Oliwia przesłodka. Ja cały czas nie mogę się napatrzeć na te wszystkie fotki 3dczy 4d. Niesamowite jak to wszystko pięknie widać. Swoją niunię noszę w notesie i cały czas podglądam 🙂
Co do porodu mój mąż też chce być ze mną- na początku się wahał, ale(już o tym pisałam) powiedziałam mu nie ma sprawy pójdzie ze mną mama albo przyjaciółka- tylko wiesz one zobaczą twoje dziecko pierwsze. Od tamtej pory nie ma opcji żeby ktoś szedł za niego heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...