Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Rapsberry... Tak mi przykro.... Bardzo Ci współczuję! Straszna wiadomość - nie wiem, co powiedzieć... Szok... 😞 😞 😞 😞 😞
Trzymajcie się mocno i wspierajcie wzajemnie! Życzę Wam wszystkiego dobrego, a ten malutki, śliczny Aniołek na pewno będzie nad Wami teraz mocno czuwał! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raspberry, współczuję ci ogromnie. Nie ma słów, żeby wyrazić jak bardzo mi przykro.
Aż mi łzy poleciały jak przeczytałam co was spotkało.
Bądź dzielna kochana, słońce znów rano wzejdzie, nawet jeśli teraz wydaje się to niemożliwe.
😘 😘 😘
Boże, jakie to niesprawiedliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Ja też idę się przygotować do wizyty u lekarza,zajrzę może wieczorem po powrocie, choć powiem,że jakoś odeszły mi wszystkie siły i ochota na wszystko. Najchętniej to poszłabym spać i zapomniała o takich złych wydarzeniach.


Pati, powodzenia, daj znać co ci lekarz powiedział.
Ja też oniemiałam po tej strasznej wiadomości.
Rozłączam się, muszę odreagować. Jakie to przygnębiające. Aż serce się ściska z żalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boze... nadrobiłam zaległosci w czytaniu, miałam tyle do napisania, ale w głowie pozostała mi tylko wiadomosc Raspbery 😞
trzymaj sie kochana i bądz dzielna ... nie wiem co Ci jeszcze powiedzieć, brak mi słów, a łzy same lecą po policzku............................ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo ja swój brzuszek kocham na inne części ciała staram się nie patrzeć i im nie przyglądać. Patrzę tylko czy rozstępy się pojawiają (zawsze miałam do nich skłonność), a celulit.....żyje własnym życiem. Próbowałam go masować ale jakoś zapał minął. Po porodzie tak jak pisały dziewczyny będziemy się wspierać w odchudzaniu i doprowadzaniu do stanu sprzed ciąży 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdobry brzucholki! W sumie nie wiem czy taki dobry...
Już chciałam wam pisac,że ja to nie mam problemów z brzuszkiem - nic mnie nie pobolewa, nie mam jakichś wielkich skurczy...a wiadomość raspberry uświadomiła mi ,że w każdej chwili może się coś stać. Raspberry współczuje ci serduszko i trzymam kciuki byś wytrwała 😘 😘
Przestroga dla nas - zwracajmy uwage na wszystkie objawy - niczego nie można lekceważyć. Wiadomość do maleństw w brzuszkach : "Macie fikać ile wlezie - nie słuchajcie naszych narzekań! Dokazujcie ile sie da bysmy wiedziały że wszystko ok"!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raspberry bardzo Wam współczuję, trzymaj się dzielnie. Jak przeczytałam Twoją wiadomość to aż się popłakałam. Trzymam kciuki żeby się wszystko poukładało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka jeżeli maleństwo się rusza to jest ok.
Jo aneczka jak wrócę napiszę, chyba,że mnie skieruje na usg jutroto dopiero jutro napiszę. Liczę się też z tym ,że mogę wylądować w szpitalu, ale zobaczymy ....

A propo to nie łatwe zapomnieć i trząsnąć się gdy słyszy sę takie wieści 😞 ja też mam dzień stracony 😞 Nie mogę o niczym innym myśłeć.
Swoją drogą co za dziwny tydzień, poród Ani z zakoku, i dziś wiadomość od Malwiny...
Niech ten tydzień już się kończy...

Ja już spadam jadę po wyniki wymazu, posiewu i tarczycy do szpitala, a potem na wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś się nie mogę pozbierać... dzisiaj cały dzień jakiś taki smutny... 😞
Na szczęście Szymuś buszuje w brzuszku - i niech buszuje, jak najwięcej, nawet jeśli będzie mi się chciało siku co 5 minut i żebra będą bolały!
Też miałam poodpisywać, ale już nie mam do tego głowy... także do jutra, Brzuszki!
I wszystkiego dobrego dla wszystkich Mamuś i Maluszków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże jakie to życie jest niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mogę sie otrząsnąć po wiadomości raspberry. Kochana trzymaj się, tak bardzo chciałabym aby można było cofnąć czas.
Malwinko Twój Aniołek już jest w niebie i pomoże Ci przejść przez ten bardzo trudny okres w Twoim życiu.
Nawet nie wiem co jeszcze mogłabym Ci napisać. Tego żalu nie opiszą żadne słowa. 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...