Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Foga może to przez pogode i ciśnienie, nie denerwuj sie tylko odpocznij jeszcze. A Twój pracodawca to faktycznie nie kiepsko sie wobec Ciebie zachował, patrzył tylko co mu będzie lepsze 🤨 i skąd ma człowiek rzeczy księgowościowe wiedzieć jak nie jest księgową 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
UUUUUUU liczyłam, że dziś dostanę kasę z zusu a to zero... nic nie wysłali...cholera... co za typy........ale jakbym to ja nie opłaciła o czasie składki, to dopiero byłby problem.... jeszcze tyle rzeczy muszę kupić a tu cholera nie ma za co... 😠 😠 😠


Foga, jak chcesz to ci pożyczę 😉
Ja dopiero w poniedziałek dostałam zasiłek za... maj i czerwiec 😠 😠 😠
I równie "ciepło" ja ty myślę o paniach z ZUS-u 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny. Melduję, że u mnie bez zmian 🙂
Tak troszkę wczoraj Was poczytałam wieczorkiem i cieszę się z wizyt które miałyście 🙂 Gratuluję Wam dużych dzieciaczków 🙂
Dziś byłam na badaniach, wyniki po 14.00 ale nie wiem czy dam radę je dzisiaj odebrac. Po nocy puchnie mi lewa dłoń i mam wrażenie, że oczy. Czuję się nie za bardzo, jakbym ze 48 godzin pracowała non stop. Jeszcze dziś rano patrzę a ja mam brzuch podrapany, takie krechy czerwone i długie. Sama sobie w nocy taki tatuaż walnęłam przez sen, bo wczoraj zadarł mi się lekko paznokiec i nie chciało mi się już go piłowac, to rano miałam niespodziankę. W ponoedziałek mam wizytę, lepiej żeby się zagoiło., bo fajnie to nie wygląda. No więc się odmeldowałam, życzę każdej z Was zdrowia i uśmiechu i donoszenia bobasków. Ja chyba przeleże cały dzień, taką mam przynajmniej ochotę. Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry!

Witam brzuszki. Melduje ,się po czym uciekam. Mamy wizyte dziś na 13:30 , może lekarz zdobędzie się na wykrzesanie z siebie wiecej niz 2 sów i powie mi na jakim etapie jesteśmy z maleńkim....

Wstałam zła i ogólnie mam wrażenie ,że każda moja komórka aż kipi ze wsciekłości. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest robić sobie teraz kawke ale kto wie - może zadziała uspokajająco.
Bede miała chwilke to postaram sie was doczytać.

Czytałam u dziewczyn pow izytach co nie co i tak mi lżej,że już nie tylko moja kruszyna ma ponad 3kg tylko ciekaweile jeszcze przybrał...

Buziaki i odmledowuje sie... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już po sniadanku 🙂
Kasiu i Arku ogromniaste gratulacje!!!!!
Karolcia jak Ci mija pierwsza doba na chodzie????
Siehankowa ale się uśmiałam z tej Twojej wczorajszej wizyty
Foga ja bym nie oddała jednorazowo takiej kasy to wina księgowej niech sobie zrobi bilans i odciąga Ci po 100zł, albo Ty jej będziesz przesyłać po te 100zł, bo dostajesz kase z ZUSu, powiedz jej że teraz nie masz pieniędzy na takie wydatki jednorazowe, w końcu to jej wina a nie Twoja, na drugi raz sie nauczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i coś jeszcze miałam napisać 🙂
Madalena powodzenia na wizycie i samych dobrych wiadomości
Moniczek co za burak z tego Twojego lekarza, ja też miałam taką lekarkę która sie ciagle tylko uśmiechała i nic konkretnego nie mówiła, i tylko na kazdej wizycie sie pytała czy boje sie porodu i ze nie ma czego i tak w kółko, ale teraz jak zmieniłam lekarza to jestem mega zadowolona, lekarz z powołania mimo ze chodze na NFZ, ale nie traktuje mnie jak sztukę na 10 min i won, ostatnio trzymał mnie 40min mimo ze na korytarzu juz dwie kobietki czekały, ale Ty powinnaś rzeczywiście iść do szpitala i tam powiedzieć o co chodzi po co masz płacic za ten chory system.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milium, też tak już myślałam zrobić... bo w końcu za te pieniądze mogą wiele rzeczy dla dzicka kupić.. a ona dobrze wiedziała, że ide na zwolnienie, bo sama mi kazała, więc od razu mogłą odpowiednią kwotę puścić... Wiesz, niektórzy myślą chyba że 500 zł to nie pieniądz, dla mnie niestety to sporo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli wstanę i pójdę do siostry na kawkę, coś niezbyt się dziś czuję...... Dobre, że wizyta już e wtorek, mam nadzieję, że dr powie, iż wszystko jest w porządku... muszę w końcu jeszcze za tydzień się obronić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
No i wystraszyła się Paloma21 czy my jesteśmy aż takie straszne brrr 🙂 😁 🤪 🤪

nie wystraszyłam się :P tylko zabrałam m i poszliśmy na herbatkę do Karolciakam, a jak wróciliśmy to już nie siadłam do kopma. A straszne też nie jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Chyba powoli wstanę i pójdę do siostry na kawkę, coś niezbyt się dziś czuję...... Dobre, że wizyta już e wtorek, mam nadzieję, że dr powie, iż wszystko jest w porządku... muszę w końcu jeszcze za tydzień się obronić.....

Obronisz sie obronisz 🙂
A z tą kasą to się zastanów, bo Ty jej oddasz ona zaraz zapomni o swoim błędzie, wiadomo teraz pilnuje bo chce miec szybko wszystko na czysto a co z Tobą bedzie to jej nie inetresuje, a Ty bedziesz potem przygryzać paznokcie żeby Ci na wszystko starczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Kasiu i Arku gratuluję i trzymam kciuki byście jak najszybciej
mogli wrócić do domku całą Trójeczką 🙂

I trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mapa czyżby Twój śliczny brzuszek?


Kochana jesteś 😘 tak to mój Brzucholek z wczoraj 😉
Przynajmniej jak siedzę wygląda okazale 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam pytanie do mam spodziewających się chłopczyków- czy macie problem z dodatkowymi włoskami na brodzie??bo mi koleżanka właśnie ostatnio opowiadała, że wyrastało jej kilka nie fajntch włosków, które wyrywała ale po 2 miesiącach od porodu przestały 🙂i tak się zastanawiam może to zak na chłopaka bo właśnie jego urodziła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zrobię... na dwie części to rozłożę, w końcu kokosów też z zusu nie dostanę... ona naliczyłam mi całą wypłatę ze wszystkimi dodatkami i nadgodzinami, natomiast zus, naliczy mi tylko golasa... i tak na tym dużo stracę.... Dobra, koniec gadania o pieniądzach bleee...........
Idę do siostry... kawkę już robi, ale nie wie, że jeszcze będzie mi prostować włosy...bo mi się nie chce samej 🤪 i mi makijaż strzeli - normalnie nie do życia jestem... a ciśnienie... 85 na 60.... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

my po kolejnej nieorzespanej nocy...usnelam dopiero nad ranem a po godzinie obudzila mnie mega zgaga i mdlosci 🥴 🥴 cala noc burza jeszcze byla 🤨

kawki bym sie napila ale boje sie ze ta cholera wroci...pierwszy raz mialam cos takiego 🤢 kilka razy popieklo mnie troche w przelyku ale to wszystko a dzisiaj to jak pilam mleko to mialam wrazenie ze zepsute jest taki niesmak czulam 😮

no nic zobacze co tam naskrobalyscie ciekawego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 ja mam Syneczka w brzuszku
i nie mam żadnych włoskowych niespodzianek, nawet wolniej mi rosną (na nogach) 🙂

Foga powodzenia 😉
A ciśnienie niskie-pewnie stąd tak się czujesz.
Kawka jak nic potrzebna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zgaga omija szerokim łukiem 🙂 🙂 🙂
I nie miałam tej wątpliwej przyjemności zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz. Ciekawe od czego to zależy, że niektóre z was tak bardzo męczy, a u mnie nic 🙂
Podobnie zresztą jak skurcze łydek. Biorąc pod uwagę moje pasje kawowe, a wiadomo - kawa wypłukuje magnez z organizmu - to powinnam z bólu aż się zwijać. A tu taka miła niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...