Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Paninka ja ci współczuję twojej teściowej naprawdę, mnie też moja irytuję one chyba wogóle nie lubia jak odpoczywamy 🙂


O to !!! Święta prawda.ja mam wrażenie, że kiedy sobie leże to moja znieść tego nie może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nie..wy tu się powoli wszystkie "odkorkowujecie" a u mnie nic...tylko twardniejący brzuszek... ☺️ 🤨
Może moje Fifilątko wzięło sobie do serca prośbę taty by przyjść na świat w sierpniu? 🙂
Ja mam pytanie - czy wam lekarz ten Fenoterol przepisał na "twardniejący" brzuszek?

Mąż humorek mi poprawił bo stresuje sie jutrzejszym KTG.
Rozmawialiśmy na skypie.. skończyliśmy niedawno.
Jakieś 10 min po tym zadzwonił i powiedział: "Zapomniałem Ci coś powiedzieć." - "Kocham Cię" ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ I jak tu się nie uśmiechnąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa daj znać po wizycie co i jak a my tu wszystkie będziemy trzymać kciuki
moniczek coś mi się wydaje że to już za chwile 🤪
Agapurka dzidziuś grzeczny i słucha się tatusia 🙂
Ja się właśnie rozprawiłam z mariolką, jakby mój ginekolog umarł ze śmiechu to wiecie czyja to wina, już kompletnie nic tam nie widze choćbym się wyginała we wszystkie strony. Co do rozstępw to ja mam mały przy pępku, ale moja koleżanka też tak miała że jej dopiero po porodzie wyszły i to na dodatek fioletowe 😮 strasznie to wyglądalo 🤨 Ja za to mam piękny cellulit wychodowany wszędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
ojej przepisik na słodkości a mi niedobrze bleee....właśnie odeszła mi kolejna porcja czopa tym razem już podbarwiony krwią....rany,rany,rany jakże jestem zdenerwowana 🙃

Moniczek, ale ty powinnaś jeszcze posiedziec w całości. Zawsze to lepiej dla Tosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek popatrzyłam na kiedy masz termin i trochę się zaniepokoiłam bo raptem masz dzień wcześniej ode mnie 🙂 a ja mojej żabce ciągle powtarzam żeby chociaż do 1 sierpnia posiedział u mamusi 🙂 🙂zwłaszcza, że mamusia 30 lipca na imprezkę się szykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga firana śliczna 🙂
Diviana wózeczek super 🙂
Moniczek to już?? a na kiedy z om miałaś termin??

A u nas przeprowadzka się przeciąga....mam już tego dosyć kurde no 😠 😠 😠 wszystko w rozsypce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq jeśli chodzi o witaminy po porodzie to takie jak i przed bo to są witaminy dla kobiet w ciązy i karmiących piersią. Ja jem Prenatal
Jeśli chodzi o antykoncepcję to jeszcze nie rozmyślałam. Aniołek pisała o spirali ale ja się trochę naczytałam w necie i nie jestem przekonana. Nie wiem może tabletki?? Muszę z lekarzem pogadać ale chyba po porodzie dopiero 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela no ja się właśnie zastanawiam na tabletkami ale kurczę boję się trochę po 1 słyszałam, że są drogie po 2 boję się że zamiast schudnąć po ciąży to przez nie jeszcze przytyję 😞zażywałam swego czasu właśnie tabletki anty i niestety mam nie miłe wspomnienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas byla wielka burza z piorunami grznmotami i ogromna ulewa ale po 5 minutach przeszla 🙃 i ja sie po niej juz lepiej czuje 😁 😁 😁 a jesli chodzi o witaminy ( ja biore magnaz z potasem zelazo i kwas) to pytalam lekarza i powiedzial ze po porodzie mam brac te same...i pewnie bede chciala jakies bezpieczne anty...przed ciaza bralam przez 3 latai bylo ok...
moniq i jak bedziesz miala silna motywacje i checi to tabletki nie przeszkodza Ci schudnac...ja caly czas bralam i sie zawzielam i 19 kg spadlo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq, co do antykoncepcji, to ja przez parę lat stosowałam Tabletki Cilest, nie były drogie, a ja po nich nie przytyłam a schudłam z 8 kg.... Dobrze się po nich również czułam... ale zobaczymy jak będzie z karmieniem....
Póki co po porodzie tak szybko brykać tez nie będę więc później o tym pomyślę..
A na razie sex może dla mnie nie istnieć... taka na te sprawy oziębła jestem, że aż mi m szkoda, jak m próbuje coś działać a ja go spławiam....ale nie poradzę nic na to, że bardzo mi się nie chce.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq ja domyslam sie ze teraz bedzie jeszcze trudniej zgubic mi nadbagaz ( ze wzgledu na nowe obowiazki i na to ze nie bede mogla sobie pozwolic na kilka godzin cwiczen dziennie przez brak czasu) ale wierze ze sie uda 🙃 🙃

a co do rozstepow to tez bardzo dlugo nie mialam, potem pojawily sie po 3 malutkie blade z kazdej strony pepka...a teraz caly dol brzucha mam w sinych ogromnych bliznach... 🥴 ale jak tylko patrze na nie i zaczynam sie dolowac to mala mnie kopnie albo wystawi nozke i od razu o nich zapominam bo to ona jest najwazniejsza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 ja 19 kg schudlam w 4 miesiace potem przez kolejny rok coraz wiecej cwiczylam zeby to utrzymac bo po tyg bez tych cwiczen juz mi wskakiwaly kg...mam w domu rowerek stacjonarny, laweczke do brzuszkow hula-hop i ciezarki...do tego l-karnityna i dieta i nie ma mozliwosci ze waga nie spadnie 🙂 🙂 🙃

i mam nadzieje ze mala z waga to sie do tatusia wrodzi..on moze jesc na okraglo czasem to mnie zadziwia gdzie to wszystko miesci a przy 170cm nigdy nie wazyl wiecej niz 60 kg byk jeden 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...