Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mapa kochana nie załamuj się, bo to jeszcze nic nie przesądzone jest. Moja znajoma przez całą ciążę była straszona przez lekarzy, że synek urodzi się chory doszukiwali się różnych chorób genetycznych ze względu na to, że mąż znajomej miał raka prostaty i przechodził długie leczenie i w niedługim czasie po chemioterapii postarali się o dziecko. Tyle ile ona przeszła badań w ciąży i ile wypłakała to trudno zliczyć. A synek urodził się cały i zdrowy. Do chwili obecnej rozwija się prawidłowo a ma już skończony roczek. Tak więc widzisz, że wszystko jest możliwe.
Mam nadzieje, że u Ciebie też wszystko będzie dobrze. Trzymaj się kochana!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Foga napisał(a):
Nie no MILLIUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaka drabina????? Kobieto...., 😠 😠 😠 😠

Aluminiowa.


wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🤪
dopiero wszystko doczytałam hihi 🙃
aasia,aniołek w domku - super,cieszę się i dalej trzymam kciuki 😜
czyli ze szpitalnych mam została tylko agniesia - przesyłam buziaki
mapa nie stresuj się na zapas,wielu lekarzy wystawia błędne opinie na podstawie USG,
wszystkim powizytowym mamusiom - gratuluję 🤪
ja miałam wczoraj znowu akcję skurczową...chyba mała się pakuje w kanał rodny,bo ucisk przy tym nieziemski,ale nad ranem przeszło i zasnęłam 😁 i mam nadzieję że jeszcze trochę wytrzymam hihi - chociaż stresa mam
milium nie bój się cesarki - nie jest najgorzej,ja miałam pełną narkozę a już po tygodniu na zakupy śmigałam 🙃 a teraz po znieczuleniu podpajęczynówkowym jeszcze w tym samym dniu jak masz siłę to dzidziulkę dostajesz
wszystkim brzuszkom życzę miłego dnia 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga co do zdjęć to nie wiem czy umiem ładnie to wyjaśnić trzeba takie zdjęcie załadowac na jakiś hosting który Ci wygeneruje kod forum. Ja korzystam z tego
http://imageshack.us/
Ładujesz tam zdjęcie robisz prześlij teraz i pojawiają Ci się różne linki do tego zdjęcia w tym kod forum, kopiujesz ten kod i jak piszesz normalną wiadomość na forum to jest na górze w opcjach obok pogrubiania literek i kursywy taki obrazeczek klikasz na niego wyskakuje Ci okienko w które wklejasz ten kod forum robisz ok i już wszystkie brzusie powinne widzieć zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa, na pewno będzie dobrze!!! jestesmy z Tobą!
nie zawsze trzeba wierzyć lekarzom... mój kolega miał raka jądra... leczyli go chemioterapią... po długich staraniach udało się, ale lekarze powiedzieli, że nie będzie mógł mieć dzieci... minęło kila lat, a on ma śliczną zdrową córeczkę... tak więc sama widzisz - lekarze często popełniają błędy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa tylko się nie denerwuj i nie stresuj, dobrze ze jedziecie na 4d, wiesz jak to jest ze sprzętami usg i błędem pomiaru, w dodatku jesteś na takim etapie ciąży gdzie dzidziusie bardzo szybko przybierają na wadze. Trzymam kciuki by było dobrze i dziewczyny mają rację nie czytaj nic w internecie bo to nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wściekła jestem!! 😠 😠 😠
W skrócie chodzi o to, że kolega mojego męża jechał do Polski i po drodze na prośbe mojego męża i za drobną opłatą miał zajechac w sobote do mnie po dokumenty i żarełko które przygotowałam mężowi (latałam po ścianach z teściową by zdążyć). Gdy zajechał poprosiłam go by te 2 torby które mu dałam (termoizolacyjne z resztą - specjalnie kupiłam 😠 ) wypakowała z auta i zabrał do domu.
Dziś dowiaduje się od męża ,że ten dupek właśnie wrócił do Niemiec, przekazał mojemu męzowi torby z ekstem,że pewnie się zepsuło bo w aucie torby były a tu upały po 30 stopni były 😮 😮 😠 😠. No na litośc boską!!! Prosiłam!!! Nic w takiej temperaturze i w aucie niczym piekarniku by nie wytrzymało długo!!
Także barszcz, pomidorową, fasolkę po bretońsku, pierogi z mięsem, skrzydełka, kaszankę - szlag jasny trafił. 😠 😠
Do tego jeszcze kolega z pokoju męza z tekstem wyleciał - że ja te dania w słoikach to zagotowac powinnam to by sie nie popsuły!! No tak, przecież ja głupia jestem i zapewne dlatego się to wszystko zepsuło. - oczywiście,że zagotowałam te słoiki!!!
Przezyła tylko kiełbaska podsuszana , leki, piwko, kawa, krówki - dobrze,że chociaż te lekarstwa doszły.
Gdybym wiedziała,że ten matoł nie wyjmie tego z auta to nie dawałabym jedzienia, zaoszczedziłabym kase, mężowi smaka nie robiła!!! Normalnie szlag mnie trafi i tak mi cholernie przykro jest,że mąż obszedł się smakiem.

Jedyna dobra iweść na dziś - doszedł mój komplet z Alles stanik i figi i jestem zadowolona - stanik pasuje jak ulał, jest mega wygodny i delikatny.

Ufff... musiałąm sie wygadać..no bo komu jak nie wam? ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
To ja wklejam moją siostrę Juleczkę, ale zdjęcie jak miała koło roku 🙂 http://imageshack.us/photo/my-images/853/juleczka.jpg/


ale słodka dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki ja tylko wpadłam się przywitać i spadam dalej leżeć bo w nocy mieliśmy akcje skurczową i byliśmy o krok do wyjazdu do szpitala ale jak zwykle dodatkowa dawka fenoterolu pomogła. Także dzisiaj lezy my i się nie przemęczamy bo brzuszek twardy jak skała.
Mapa na pewno wszystko będzie dobrze, nie stresuj się, trzymam kciuki : 😘
Do później dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Andzelika napisał(a):
To ja wklejam moją siostrę Juleczkę, ale zdjęcie jak miała koło roku 🙂 http://imageshack.us/photo/my-images/853/juleczka.jpg/


Piękne to zdjęcie takie pocztówkowe 🙂

Hehe sama robiłam 😎 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko coś mój net nawala dzisiaj...
ja na razie sie pożegnam 😉 do później
muszę coś na obiad wymyśleć a mam pustkę w głowie hehe....chyba zrobie na szybko pierogi i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Andzelika napisał(a):
To ja wklejam moją siostrę Juleczkę, ale zdjęcie jak miała koło roku 🙂 http://imageshack.us/photo/my-images/853/juleczka.jpg/


ale słodka dziewczynka 😉

Mi to się jakoś wydaje, że dziewczynki są słodsze od chłopców 🤨 ☺️ ☺️ Dlatego tak bardzo chciałam córeczkę 🙂 No, ale teraz już się cieszę, że będzie chłopiec 🙂 Ważne by był zdrowy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Nadal same dwupaczki 🙂

Mapa ja właśnie odszukałam wydruk z ostatniego usg i zerknęłam na normy w pomiarach i one w przypadku obwodu brzuszka wynoszą 6 tygodni!!! A znasz dokładny wymiar w cm?
Ile waży Maciuś?
Moja Liwcia ma zawsze trochę mniejszy brzuszek ale moja lekarka twierdzi, że dzieciaczki w tak zaawansowanej ciąży są ściśnięte i nie da się dokładnie zmierzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...