Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana a tu masz też te panele tylko że boczne bez firany http://allegro.pl/serduszka-panele-ekrany-firanki-dla-dzieci50x250-i1717068648.html


Widziałam, ale bez firany to już nie to samo 🙂 Póki co i tak mam zakaz kupowania nadany przez samą siebie, muszę przystopować mój zakupoholizm. Na oknach już coś wisi więc stwierdziłam ze kolejne zakupy dopiero na zimę, no chyba że coś mnie natchnie i znajdę superpromocję 🙂
Ja przejrzałam ostatnio swoje szafy i mam tyle ubrań które nie noszę, musze je komuś oddać bo tak to tylko sobie leżą, a na wsi u nas pojemnika pck nie ma na odzież używaną, choć ja mam tego tyle że cały pojemnik by się zapakował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka proszę bardzo 🙂
Wiecie ostatnio tak sobie pomyślałam, że może nie potrzebnie tak śpieszno mi do rozpakowania, bo jak urodzę to już nie będę miała z Wami wspólnych tematów i już nie będzie tego oczekiwania. ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Czy wam tez brakuję na sierpnióweczkach dwustu stron? Wczoraj jak kładłam się spać byłam na stronie 5362, a teraz na 5125. Dziwne...



Rzeczywiście 😉 Może przerosłyśmy możliwości forum i admin "co nieco" wyciął żeby zwolnić miejsce 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Witajcie Kobietki!
U nas w nocy była burza, a właściwie dwie burze i pioruny tak waliły że się budziłam. Jednak mimo dyskoteki w pokoju szybko udawało mi się zasnąć 😉
Jolajola co Ty na spotkanie?

agapurka co do KTG, wysiadającego łożyska i wywoływania porodu. Jak leżałam w maju w szpitalu to była dziewczyna u której podejrzewali że coś nie tak z łożyskiem. Robili jej wtedy test oksytocynowy. Podawali jej niewielkie dawki oksytocyny by sprawdzić jak akcja skurczowa a przede wszystkim jaka reakcja dzidziusia (tętno). W ten sposób sprawdzali jak działa łożysko. Jedna z dziewczyn poszła na ten test i jak dostała oksy to w pół godziny urodziła zdrowego synka 😉 inne wracały i wiedziały co z ich łożyskiem!

Miłego Dnia 😉
Ja się biorę za garderobę bo czas zrobić miejscówkę na rzeczy Bartolinki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂
Widze że wszystkie nadal w dwupaku, chociaż porody zbliżają sie już wielkimi krokami szczególnie dla madaleny i moniczek, a ja ciągle myśle że to jeszcze tyle czasu, w weekend byłam na działeczce i wyplewiłam ogródek bo potem już nie bede miała na to czasu wiec pewnie zrobiłam to ostatni raz przed porodem, oczywiście potem nie mogłam chodzic ale cóż, wczoraj mój m montował framugi drewniane a ja je malowałam, ale kupiliśmy jakis dziwny kolor, i potem wymienilismy na ozech ale w sumie teraz to wygląda jak ławki w kościele, ale juz nie mam siły tego przemalowywać, jeszcze zostały nam dwie, zaraz sie biore za prasowanie firanek do pokoju małego i za mycie okienek. Daniela zapisałam sobie tą stronkę z firankami bo rzeczywiście sa niedrogie i kupie sobie do dużego pokoju jakies makarony ciekawe jak bedzie to wyglądało bo jeszcze nigdy nie miałam takich firanek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
ann5353 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Czy wam tez brakuję na sierpnióweczkach dwustu stron? Wczoraj jak kładłam się spać byłam na stronie 5362, a teraz na 5125. Dziwne...


Rzeczywiście 😉 Może przerosłyśmy możliwości forum i admin "co nieco" wyciął żeby zwolnić miejsce 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Witajcie Kobietki!
U nas w nocy była burza, a właściwie dwie burze i pioruny tak waliły że się budziłam. Jednak mimo dyskoteki w pokoju szybko udawało mi się zasnąć 😉
Jolajola co Ty na spotkanie?

agapurka co do KTG, wysiadającego łożyska i wywoływania porodu. Jak leżałam w maju w szpitalu to była dziewczyna u której podejrzewali że coś nie tak z łożyskiem. Robili jej wtedy test oksytocynowy. Podawali jej niewielkie dawki oksytocyny by sprawdzić jak akcja skurczowa a przede wszystkim jaka reakcja dzidziusia (tętno). W ten sposób sprawdzali jak działa łożysko. Jedna z dziewczyn poszła na ten test i jak dostała oksy to w pół godziny urodziła zdrowego synka 😉 inne wracały i wiedziały co z ich łożyskiem!

Miłego Dnia 😉
Ja się biorę za garderobę bo czas zrobić miejscówkę na rzeczy Bartolinki 😉


Robię porządki w bazie danych. Nic nie usuwam, tylko przenoszę działy do osobnych baz danych, żeby forum działało szybciej. Kiedyś Wasz dział był w dyskusji ogólne - "o wszystkim"j i dlatego pewnie tam gdzieś jest te 200 stron. Będę to sprawdzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
milium a Ty nie przesadzasz troszke...malowanie framug porzadki w ogrodku mycie okien na tym etapie? 😮

Wiesz Paninka nie wiem w jakim bede stanie po tej cesarce która mam miec na 90%, każdy mi mówi ze bede nie do życia, wec sie przeraziłam i wzięłam w garsc zeby miec wszystko zrobione przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Bardzo dziękuję za gratulacje po wizycie, ale po tych słowach gina o chorobach neurologicznych i psych.jakoś mi niefajnie na duchu... bałwan niepotrzebnie o tym gadał... cały czas mam nadzieje, ze będzie dobrze ale jakiś niepokój został....

ja dziś mam postanowienie uczyć się cały dzień...... zobaczymy co z tego wyjdzie..

Daniela, diviana - firanki fajne.. ja ostatnio na targu wyszperałam w koszach u babek szyjących firany gotowce za 25 zł 🤪 jakieś końcówki serii... jak uda mi sie zrobić jakieś normalne foto (tylko telefonem, bo aparat pożyczyłam siostrze) to wrzucę wam ( o ile powiecie mi jak to zrobić)....

Tymczasem życzę miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Uciekam na miasto . Do później papapa

Diviana a może pobaw się w sprzedaż na Allegro jak masz tyle ciuchów 🙂 jeszcze jakiś grosz wpadnie 😉


Wystawiłam nawet jakąś megapakę ale że mam to wygniecione a prasowanie sobie daruje to nie było zainteresowania, ale jakby któraś chciała mnie odwiedzić i czegoś sobie poszukać to zapraszam bo mam chyba z 6 worków tego co nie nosze a niektóre rzeczy założone raz czy dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Milium ja słyszałam że to zależy i że wcale nie musi być tak źle, że każda kobieta przechodzi to inaczej i niektóre prawie tak jak przy porodzie naturalnym więc życzę Ci by tak u Ciebie było 🙂


i pamietaj ze lepiej miec brudne okno czy chwasty w ogrodku niz przesadzic z wysilkiem i zaszkodzic sobie! i tez mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie po cc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja przejrzałam ostatnio swoje szafy i mam tyle ubrań które nie noszę, musze je komuś oddać bo tak to tylko sobie leżą, a na wsi u nas pojemnika pck nie ma na odzież używaną, choć ja mam tego tyle że cały pojemnik by się zapakował.

Diviana, a ja polecam strone szafa (dla dorosłych) i szafka (dla dzieci i ciężarnych) ... mozna nie tylko sprzedawać ale i wymieniać się 😉
szafa
szafka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divinana, na razie jeszcze się do nauki nie zabrałam...... powiedzcie jak wstawić
foto, to pokażę wam te firany z targu... Tylko tak jak mówiłam jakość zdjęć nieciekawa bo z telefonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuszki, a pamiętacie , która z dziewczyn podawała kiedys przepis na ciasteczka "jeżyki" czy jakoś tak? jezeli tak to poprosze o przepis raz jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...u nas dziś trudny dzień.
Miałam nie pisać żeby Was nie stresować,
ale Wasze Dzidziusie są duże także taki problem Wam nie grozi.
Byliśmy rano na USG i nie wszystko jest w porządku.
Dzidziuś nie rozwija się prawidłowo, waży wciąż niewiele
a obwód brzuszka jest zdecydowanie poniżej normy (o całe 5 tyg).
Wieczorem mamy dokładne USG 4D żeby sprawdzić dokładniej co się dzieje...a potem zobaczymy...
Boję się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem wiem dziewczyny, ale instynkt wicia gniazda chyba mi sie załączył 😮, dziękuję za słowa otuchy co do porodu cc, a już tyle teorii słyszałam ze juz mi sie odechciewa, łącznie z taką ze nie bede miała cc tylko beda mi na siłe dziecko przekrecac w brzuchu przed porodem i to ponoć tak boli ze masakra, to juz w ogóle sie przeraziłam.
Foga gratuluje dobrze podjętej decyzji odnośnie oddania kasy księgowej która miała zaćme na oczach przy wypłatach.
Oki lece prasować te firanki, ale chyba najpierw przejde sie do garazu po drabine, bo na krzesle nie dam rady jej juz zawiesić, to miłego popołudnia dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa... nie martw się, na pewno jest dobrze a 4d dokładnie to sprawdzi... i czasami nic nie czytaj na ten temat w necie, bo tylko niepotrzebnie się zestresujesz........
Trzymam za Was kciuki, będzie dobrze, musi być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa, a może gin źle mierzył na tym usg.. mi wczoraj też jak raz zmierzył główkę to była na 34 tydzień a zaraz potem wyszło mu 26 tydz........ więc też spanikowałam... później spawdził jeszcze parę razy i znowu był ten 34 tydz., a może usg się psuje????

Milium dzięki... musiałam tak zrobić, bo trochę przez te zusowskie zasiłki mam dołek finansowy... dzięki za wsparcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dzień dobry...u nas dziś trudny dzień.
Miałam nie pisać żeby Was nie stresować,
ale Wasze Dzidziusie są duże także taki problem Wam nie grozi.
Byliśmy rano na USG i nie wszystko jest w porządku.
Dzidziuś nie rozwija się prawidłowo, waży wciąż niewiele
a obwód brzuszka jest zdecydowanie poniżej normy (o całe 5 tyg).
Wieczorem mamy dokładne USG 4D żeby sprawdzić dokładniej co się dzieje...a potem zobaczymy...
Boję się...

Mapa nie martw sie, siostra mojego m miała robione usg w 8 miesiacu i jej powiedzieli ze mała ma hipertrofie, i mieli jej robic natychmiast cc zeby ja podkarmic w inkubatorze, a potem za tydzien sie okazało ze mała zaczyna znowu przybywać na wadze i obwód brzuszka jej sie zwiększa, urodziła sie o czasie z waga 2900,i wcale nie wyglądała na wychudzoną, a teraz ma 9 miesiecy i w życiu by nikt nie powiedział ze miała takie podejrzenia jest dużutka i pulchniutka. Ale dobrze ze idziesz na dokładniejsze usg bo te zwykłe to też wiesz są niezbyt dokładne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...