Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bartolina dziś coś od rana leniwa. Niechciała się ruszać i już zaczynałam myśleć o pojechaniu na KTG. Zjadłam jednak kawałeczek jabłecznika i ... mam co chciałam 😉 kop za kopem 😉
A ja sobie właśnie poryczałam ☺️ Zadzwonili do mnie z pielgrzymki... poczułam klimat i się rozpłynęłam Śmiali się żebym wpadała to obiadów nie zabraknie dla pielgrzymów bo ciężarnej nikt nie odmówi! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie brzusie i mamusie 🙂

Staram się was doczytywać, ale nie zawsze jestem w stanie nadrobić.

Moniczek trzymam kciuki za szybki powrót Tosi do domu.

Agusia mam nadzieję że nie odwołałaś sesji. Co tam rozstepy, Dobry fotograf potrafi temu zaradzić.

Mapa ja jakoś czule czekam na Twój poród 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Lydziaa śliczny synuś. Napisz w którym tygodniu zostało stwierdzone że będzie dziewczynka?? i czy tylko 1lekarz ci to mówił czy jeszcze konsultowałaś?? bo ja miałam płeć stwierdzoną tylko w 20tyg i tak się zastanawiam......... 😁


Daniela myślę że wiele z nas się nad tym zastanawia 🤪 🤪 🤪 🤪 i myśli w jakim stopniu jest kinder niespodzianką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Agusia ja tam na avatarku rozstępów nie widzę śliczny masz brzuszek a w razie czego jest fotoshop 😁
hehe bo zdjęcie słabej jakości, bo to z kamerki internetowej 🙂 Za rok na plaży fotoszop mi nie pomoże 😉 hehe
Sesja na razie nie odwołana 🙂 Zobaczymy 🙂 Teraz się zastanawiamy, czy lepiej studio, czy plener... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i witaj Lydzia w domku 🙂 Jeszcze raz gratuluję 🙂

Co do ruchów maluszka, moja Julka w dniu przed nocą porodu był bardzo mało ruchliwa. Nawet schizowałam Magdzie, że wcale się nie rusza. Nigdy specjalnie ni liczyłam ruchów, nie stosowałam żadnej metody liczenia. Ale w ten dzień zauważyłam ewidentny brak aktywności dziecka. I jak widać Julka oszczędzała siły 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia sliczny chlopczyk 🙂 🙂 😘 😘

wlasnie napisz kiedy i ile razy mialas stwierdzona plec 🙂

ja w 21, 27 i 32 tyg za kazdym razem slyszalam dziewczynka 🙂w tych dwoch ostatnich m. byl swiadkiem 🙃 teraz w 38 tyg lekarz nie mogl okreslic albo mu sie nie chcialo....i mimo ze trzy razy potwierdzono to i tak ziarnko watpliwosci mam ☺️ 😁 😁 chyba uwierze dopiero jak zobacze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana napisał(a):
Agusia ja tam na avatarku rozstępów nie widzę śliczny masz brzuszek a w razie czego jest fotoshop 😁
hehe bo zdjęcie słabej jakości, bo to z kamerki internetowej 🙂 Za rok na plaży fotoszop mi nie pomoże 😉 hehe
Sesja na razie nie odwołana 🙂 Zobaczymy 🙂 Teraz się zastanawiamy, czy lepiej studio, czy plener... 🙂
Ja radzę to i to jeśli jest mozliwość. Potem mace więcej zdjęc do wyboru. Jesli jest pogoda (bo u nas dzis to lipa) to nie odwołujcie pleneru. Plenerowe fotki są naprawdę ładne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk ja tez nie widze rozstepow i nie rezygnowalabym z sesji...przeciez robisz ja dla waszej trojki i to dla Was pamiatka nie musisz jej nikomu pokazywac...

a jesli Cie to pocieszy to ja mam masakre na brzuchu...na szczescie juz zbladly i z poczatkowo sinych zrobily sie jasniutkie i blyszczac4e ale caluski brzuch w nich mam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion nie moge przestac wpatrywac sie w julke! cudenko! ta czuprynka jest rewelacyjna! 🤪 🤪 nie jasnieja albo nie wycieraja jej sie te wloski? 😘 😘

a jesli bobasy na prawde mniej sie ruszaja przed porodem to moja jeszcze baaaardzo dlugo posiedzi...sama siebie dzisiaj przechodzi 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Lydziaa jeszcze raz gratuluję 🙂 Szymek śliczny 🙂

Moniq, Paninka nie wyganiajcie dzieci z brzuszka, one chcą tam jeszcze troszkę posiedzieć 🙂 Gratuluję udanych wizyt 🙂

Jo-aneczka
Hania śliczna 🙂

Moniczek
trzymam kciuki, żeby Tosieńka jak najszybciej wróciła do domku 🙂

Wszystkim "wizytowym" Mamusiom życzę samych dobrych wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Diviana ostatnio w szpitalu mówili mi, że wiek dziecka z USG najbardziej miarodajny
jest ten z pierwszego genetycznego - między 11 a 13 tc
i w ogóle mi w kartę termin porodu wpisali na podstawie tego pierwszego pomiaru USG.
Ewentualnie, ale już ciut mniej liczy się z połówkowego,
a na tym etapie podobno to już w ogóle nie ma znaczenia 😉

coś w tym musi być, bo mi na połówkowym termin wychodził na 28.lipca , z OM na 4.sierpnia, a urodziłam 27. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, mam do Was intymne pytanie- puchną Wam "mariolki", jeśli tak to czy wiąże się to z bólem, ewentualnie uczuciem nacisku i lekkim pieczeniem ?? Przepraszam za takie durne pytanie, ale ja już głupieję ☺️ ☺️ ☺️
Od kilku dni mam jakieś takie dziwne objawy, zastanawiam się czy to normalne czy może przyplątała mi się jakaś infekcja (powiem szczerze, że miałam to szczęście, że nigdy w życiu nie miałam nawet najmniejszej infekcyjki, więc nie potrafię odróżnić)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza ja mam wrazenie ze moja bardzo napuchnieta jest 🥴 ale nie czuje przy tym zadnych boli itp. a infekcje mialam raz w zyciu i to teraz jak w szpitalu bylam...i przy niej tez nie czulam zadnego pieczenia, swedzenia czy bolu...uplawy tylko troche wieksze mialam ale myslalam ze to normalne pod koniec ciazy ☺️ dlatego bardzo sie zdziwilam jak uslyszalam ze to jednak infekcja sie przyplatala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta-lion nie moge przestac wpatrywac sie w julke! cudenko! ta czuprynka jest rewelacyjna! 🤪 🤪 nie jasnieja albo nie wycieraja jej sie te wloski? 😘 😘

Nio na razie nie jaśnieje a nie się nie wycierają 🙂 Ale pewnie zjaśnieją. Majka też była czarnulką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninkadziękuję, odpukać, póki co bez zmian (oprócz atrakcji mariolkowych) .
Miałam się oszczędzać, ale w sobotę wysprzątałam mieszkanko na błysk (łącznie z przesuwaniem mebli:blush 🙂. Na szczęście nic się nie ruszyło i mam nadzieję, że tak zostanie chociaż do 12-13 sierpnia. Ale jeśli Mała postanowi inaczej, trzeba będzie jej decyzję uszanować 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Dziewczynki, mam do Was intymne pytanie- puchną Wam "mariolki", jeśli tak to czy wiąże się to z bólem, ewentualnie uczuciem nacisku i lekkim pieczeniem ?? Przepraszam za takie durne pytanie, ale ja już głupieję ☺️ ☺️ ☺️
Od kilku dni mam jakieś takie dziwne objawy, zastanawiam się czy to normalne czy może przyplątała mi się jakaś infekcja (powiem szczerze, że miałam to szczęście, że nigdy w życiu nie miałam nawet najmniejszej infekcyjki, więc nie potrafię odróżnić)

Eleeza mnie boli krocze i mam uczucie nacisku, ale u mnie nie jest to związane z infekcją, wiem, ponieważ teraz w szpitalu miałam robione wszystkie badania, a po prostu jest to skutkiem tego, ze mała ma już główkę w kanale rodnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...