Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
hej dziewczyny wy się dziś rozpisujecie 🙂
A ja od rana miałam taki dobry humor- no i niestety musieli mi go zepsuć :/ jak ja nie na widzę swojej teściowej wrrrrrr.

lydziaa nie przejmuj sie nie ma co sobie psuc humoru my dzis kupilismy szafke na buty do przedpokoju bo juz mnie wkurzaly buty porozrzucane ciagle, to jak wrocila z pracy i zobaczyla, ze to nie taka ze za duza i takie tam.... a sama kupuje juz chyba z rok i nie moze kupic. jak pojechala raz z zamiarem kupna to byla dla niej za droga o 50zl i nie kupila normalnie nienormalna, wiecej na paliwo wydala hehe


te kochane teściowe:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzucholki. A u Nas bez zmian. Dalej tak podle sie czujemy a wieczorkiem znowu Nam krew z noska leciała, tak mi jakos słabo i zawroty głowy że az sie boje w autko wsiadać ale może jutro juz bedzie lepiej. 🙂 Laseczki, czy któraś z was tez ma ten problem z noskiem??????
Anochi dziekuje za ciuszki, dzisiaj widzialam ta stertę ubranek dla mojej Oliwki 🤪 🤪 🤪. 😁 😁 😁 Chociaz na chwilke nam sie humor poprawił. 😁 Buziaczki dla Alusi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim
Aniołek ja mam tak, że niby mi krew z nosa nie leci ale już od ponad miesiąca jak smarkam się rano to własnie krwią, mówiłam o tym ginekolożce i stwierdziła ze to zupełnie normalne, to że mi się kręci w głowie to też zupełnie normalne, więc nie wiem czy można jej wierzyć dla niej wszystko chyba jest zupełnie normalne 😠 Ale po tym omdleniu wczorajszym zastanawiam się czy nie iść jutro do jakiegoś ginekologa i podpytać, bo może jakiś odpoczynek chociaż 3 dniowy by się mi przydał od pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki 🙂

U nas dzisiaj pięknie wiosennie, ma być 17 stopni 😎 😎 😎
Od wczoraj Julcia prawie się nie ruszała, ale dziś rano daje nieśmiałe znaki, to chyba znaczy że wszystko ok. Trochę się już martwiłam 😞

Coś ta karolciakam się nie odzywa. Może zostawili ją w tym szpitalu. Mam nadzieję, ze wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana nie zastanawiaj się tylko idź. Spadek formy w ciąży jest normalny, ale konsultacja z innym ginekologiem ci nie zaszkodzi.

PS. Diviana ty wogóle bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu 🙂 🙂 🙂 Jak gwiazda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

My dzisiaj nawet w miarę spaliśmy i nos nam się aż tak nie zatykał
Co do krwi z nosa to ja mam non stop a teraz przy jest chorobie to wogóle smarkam krwią 🤢

U nas widzę też słonko ale ja postaram się nie wychodnic jeszcze dzisiaj. Bo ta choroba coś słabo mi odpuszcza.... 😞

Kurde juz 19tydz sie zacząl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Diviana nie zastanawiaj się tylko idź. Spadek formy w ciąży jest normalny, ale konsultacja z innym ginekologiem ci nie zaszkodzi.

PS. Diviana ty wogóle bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu 🙂 🙂 🙂 Jak gwiazda 🙂


O jej dziękuję 🙂
A faktycznie chyba jutro lub pojutrze się wybiorę do lekarza, bo tak mnie dziś kręgosłup boli że nie wiem jak wysiedze w pracy a w dodatku zaczęłam kaszleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Diviana nie zastanawiaj się tylko idź. Spadek formy w ciąży jest normalny, ale konsultacja z innym ginekologiem ci nie zaszkodzi.

PS. Diviana ty wogóle bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu 🙂 🙂 🙂 Jak gwiazda 🙂


O jej dziękuję 🙂
A faktycznie chyba jutro lub pojutrze się wybiorę do lekarza, bo tak mnie dziś kręgosłup boli że nie wiem jak wysiedze w pracy a w dodatku zaczęłam kaszleć 😞


Jestem tego samego zdania co marta organizm domaga się odpoczynku do tego kaszel lepiej zabobiegać niż się leczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Diviana nie zastanawiaj się tylko idź. Spadek formy w ciąży jest normalny, ale konsultacja z innym ginekologiem ci nie zaszkodzi.

PS. Diviana ty wogóle bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu 🙂 🙂 🙂 Jak gwiazda 🙂


O jej dziękuję 🙂
A faktycznie chyba jutro lub pojutrze się wybiorę do lekarza, bo tak mnie dziś kręgosłup boli że nie wiem jak wysiedze w pracy a w dodatku zaczęłam kaszleć 😞
A nie możesz dzisiaj 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 no ja tez sie ciesze ze juz po wszystkim a przede wszystkim po tych okropnych bolach bylo ciezko ale jakos przezylam teraz mam nadzieje ze bede sie cieszyc leepsza ciaza bo ostatnio raz w miesiacu bylam w szpitalu i nawet tam wszyscy mnie juz znaja hhehheeh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika835 napisał(a):
tak mapa urodzilam na szczesie mial prawie 1 cm dlugosci i byl bardzo cieniutki slyszalam ze kamienie na nerkach w ciazy to normalka ale teraz mam nadzieje ze juz nic gorszego mnie sie nie moze przydarzyc !!!

a ja słyszałam, żebym im zapobiec trzeba dużo pić zwłaszcza po zjedzeniu słodyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Monika835 dobrze że już jest lepiej 🙂 Cieszę się.


no ja tez teraz ciesze sie na piatek bo bede miec usg i moze w koncu sie dowiem co bedziemy mieli bo w szpitalu tez robili ale pytalam i nie powiedzieli 😞 😞 😞 no a w sobote jedziemy do polski na dlugie 10 dni lub moze wiecej!!!
marta-lion a co u ciebie jak sprawy z ta pepowina???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
monika835 napisał(a):
tak mapa urodzilam na szczesie mial prawie 1 cm dlugosci i byl bardzo cieniutki slyszalam ze kamienie na nerkach w ciazy to normalka ale teraz mam nadzieje ze juz nic gorszego mnie sie nie moze przydarzyc !!!

a ja słyszałam, żebym im zapobiec trzeba dużo pić zwłaszcza po zjedzeniu słodyczy 🙂


moniq1984 dokladnie trzeba pic duzo wody a przede wszystkim nie gazowanej ktorej ja nie nawidze a czy po slodzyczach to niewiem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ostatnio miałam luz w pracy to mogłam być z wami na bieżąco a teraz to mam tyle roboty że starcza mi sił tylko na nadrabianie zaległości 🤢
poźniej postaram się na chwilkę do was zaglądnąć 🙂

chorym mamusiom życzę szybkiebo powrotu do zdrowia 🙂
planującym zakupy udanych zakupów 🙂
pracującym mamuśkom życzęm by dzień szybko zleciał i by nie był zbyt męczący 🙂
odpoczywającym polecam relax na łonie natury i byczenie się na maxa 🙂

miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Diviana nie zastanawiaj się tylko idź. Spadek formy w ciąży jest normalny, ale konsultacja z innym ginekologiem ci nie zaszkodzi.

PS. Diviana ty wogóle bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu 🙂 🙂 🙂 Jak gwiazda 🙂


O jej dziękuję 🙂
A faktycznie chyba jutro lub pojutrze się wybiorę do lekarza, bo tak mnie dziś kręgosłup boli że nie wiem jak wysiedze w pracy a w dodatku zaczęłam kaszleć 😞
A nie możesz dzisiaj 😠 😠 😠


No właśnie nie bardzo, bo w pracy mamy dyżury i jak tak od razu ktoś zniknie to potem jest problem 🤨 a że teraz czas chorobowy to i tak mamy pomniejszony skład, ale mam nadzieję że uda mi się na jutro umówić ale i tak jutro pracuję do 19.00 bo prowadzę superwizję i nikt mnie nie może zastąpić bo tylko ja się tym zajmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika835 dziękuję, ze pytasz. No na razie wszystko po staremu. Za tydzień w czwartek mam te specjalistyczne badania dopiero. Mała kopie więc chyba jest oki. Jestem dobrej mysli, choć nie ukrywam że sie martwię 😞

Diviana ty mnie ni denerwuj 😠 😠 😠 Jak się rozchorujesz na maska, to będziesz wtedy zła sama na siebie. Jutro do 19:00 😮 😮 😮 No masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...