Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tez już nic nie wiem........ Myślałam, że wszystko jest ok a tu takie coś...... mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko uszkodzenie mechaniczne było podczas badania... Nie chciałabym już więcej tego brązowego śluzu zobaczyć.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja doskonale wiem co czujesz. Ja w 9 tygodniu ciąży obudziłam się o 5 rano w kałuży krwi. Poprostu tonęłam. A że już kiedys poroniłam jechałam do szpitala tylko z jedna myslą.

Ale lekarz miał racje jeśli nie było krwi to mogło byc po pobraniu cytologi. My mamy teraz wszystko tam w środku wrażliwsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, szkoda gadać... mam nadzieję, że teraz już tylko będzie dobrze..... Jeszcze raz dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Chyba idę spać.. bo coś słaba jestem po tym wydarzeniu.... Dobranoc dziewczynki, do jutra..... Marta - ta droga do lekarza to była najdłuższa droga na świecie, ale jak zobaczyłam bijące serduszko malucha to oczy miałam mokre 🙂 Dobranoc Kochane papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
malstep napisał(a):
Paninka to spróbuj jutro,moja siostra na serio jest zachwycona,ustawiła się w kolejce koło informacji ,poczekała na swoją kolej i wszystko było oki 🙂Ja w sumie mam niedaleko tam, A skąd jesteś? może ze Zgierza?

ja jestem z galkowka 😁 😁 moze Ci nic to nie mowi...ale to jak sie na koluszki albo brzeziny przez andrespol jedzie!!! a ze chwilowo auta nie mamy to najpierw godz w autobusie potem pol w tramwaju, ale na jutro juz sie z moim tata umowilam wiec mam nadzieje ze zdaze 😁 😁 ale niestety jutro m. juz pewnie ze mna nie pojedzie 🤨 a nie wiesz czy jest mozliwosc nagrania tego badania na plyte??

nie wiem niestety czy nagrywają płytkę,nie dopytałam 🥴
no to przyjedź jutro ,na pewno będzie lepiej niż dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny....
Foga bidulko wiem jak się czujesz ja w 15 tygodniu przezyłam to samo...tylko u mnie nie plamienie a krwotok był...najgorsze przeżycie w życiu 😞 Wtedy myślałam o najgorszym, ale lekarze wszyscy mnie uspokajali że póki nie jest to żywo-czerwona krew nie ma sie co martwić bo brązowa oznacza coś starszego i że po prostu się tam oczyszcza..Powody sa różne ...czasami krwiaczek pod tworzącym sie łożyskiem...czasami polip lub po prostu pozostałości po cyklach przed ciążą...Pamiętam że ja po cytologii zawsze plamiłam więc u Ciebie to na bank to było to! Nie bój się ..napewno się nie powtórzy a najgorsza rzecz to się niepokoić 🙂także glowa do góry 🙂
Marta Daniela prześlicze brzuszki!!
Co do płci to ja jeszcze nie znam...w ogóle tu Irlandczycy mi odradzją sie dowiedzieć...U nich w 70% nie chcą znać płci...chcą mieć niespodziankę i wierzą ze to dar od Boga i nie ma co w to ingerowac...Jedna pani nawet powiedziała że dzięki ciekawości co to bedzie -urodziła szybciej i bezproblemowo ..sma nie wiem ile w tym prawdy... 🙂 Ja jednak bede starała się dowiedzieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki!

my juz sie wyspalysmy, niedlugo zaczynamy sie szykowac zeby jechac kolejny raz na to 4d.
Malstep mam nadzieje ze dzisiaj uda sie nam dostac 😁 😁
Crazzzzyyy - ja na poczatku tez myslalam ze nie chce znac plci ale z czasem ciekawosc byla coraz wieksza. przeciez usg na ktorym CCi mowia czy bedziesz miala coreczke czy synka to juz jest wielka niespodzianka...mozna lepiej sie przygotowac i wogole. a pojawienie sie dzieciatka na swiecie to i tak jest cud i ogromne przezycie niezaleznie czy mamuski wiedza o plci czy nie. takie jest moje zdanie i kazda ciezarowka powinna sama decydowac czy chce ja poznac...
Foga jak sie dzisiaj czujesz? mam nadzieje ze juz lepiej i sie uspokajasz?Pamietaj ze wszystko MUSI byc dobrze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Dziewczyny!!!!
Wczoraj cały dzień mnie nie było, bo od siedzenia przy komputerze bolał mnie już kręgosłup i brzuszek ciągle twardniał. Do tego musiałam iść na 4 godziny do roboty a tam też praca przy biurku. Dlatego sobie odpuściłam. Daniela dzięki za troskę 🙂 Mam nadzieje, że Twoja Gabrysia już dużo lepiej się czuje!!! Myślę, że tak długo teraz śpi bo jej organizm, regeneruje siły po chorobie.

Foga jak czytałam twój post to miałam wielkiego stracha. Ale na szczęście z dzidziusiem jest wszystko Dobrze!!!! Ufff ja tak się z Wami związałam dziewczyny, że bym nie przeżyła jakiegoś nieszczęścia. Ale przecież mamy siebie i wielkie wsparcie. Dlatego nic nam nie grozi.
A Wasze brzuszki co raz większe!!!! Super!!!! dzidziusie rosną 🙂 🤪 🤪
Crazzzyyy jak tylko dowiesz się o płci to daj mi znać. Uzupełnię moją niespodziankę. Mam nadzieje, że nie długo będę mogła się nią pochwalić. Ale tak jak pisałam wcześniej nie chcę którejś z Was ominąć dlatego cierpliwie czekajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Mamusie!
Ja dziś pierwsze co zrobiłam po wstaniu z łóżka, to oczywiście patrzyłam czy plamień nie ma, a więc nie ma 🙂 Odpuściłam sobie poranny wykłąd ale na ćwiczenia musze już iśc, bo dziś mamy koło zaliczeniowe i nie chcę później za wykładowcą biegać po całej uczelni i tłumaczyć mu dlaczego nie byłam. mam nadzieję, ze będzie ok. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie słowa otuchy - To najlepsza sprawa, ze mogę na Wasze wsparcie zawsze liczyć..... Muszę tylko wytrzymać do 14.00 a później będę tylko leżeć .. Oj nie chce już tego przeżywać.
Miłego dnia dziewczyny i do później.......
A mam pytanie do Pati, bo ona często leży.. jak sobie radzisz z laptopem.. gdzie go kładziesz, żeby brzuszka nie uciskał... bo ja kombinuję, majstruję i nijak nie mogę go sobie wygodnie ułożyć..........Zazwyczaj rezygnuję i siedzę przy biurku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga to dobrze, że już jest lepiej, na forum wiele dziewczyn miało plamienia i stracha wielkiego a zobacz że ze wszystkimi dzidziusiami jest wszystko w porządku 🙂
Co do szkoły to ja wiem jak trudno jest wysiedzieć, więc się nie przemęczaj, rozumiem, że nie chcesz mieć zaległości jednak Twoje zdrówko jest ważniejsze.
Co do laptopa to ja też przeważnie siedzę przy biurku jednak czasem kładę się na boku i laptopa mam przed sobą, niewygodnie pisać ale cóż.
Miłego dnia brzuszki, my dziś znów jedziemy wykańczać domek, zawieszamy kinkiety i montujemy szybę pod prysznicem 🙂 zaczyna to przypominać dom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂

Gabrysia spała całe 13godz 🤪 obudziła się o 7. Ja w nocy wstawałam na siusiu i z bólem głowy się obudziłam a później ciężko mi było zasnąć 😞
My już po śniadanku, leżymy i bajki oglądamy.
Dzisiaj chyba zamiast obiadu grilla sobie zrobimy. Mąż już poleciał na budowę bo czas ucieka a tam wszystko w miejscu stoi 🤨 🤨

Foga super że już lepiej jest 🙂

Miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie od kilku dni łapią skurcze łydek!!! Wrrr straszliwy ból. Nie znoszę tego uczucia jak rano np. przeciągam się po spaniu a tu łapie ten straszliwy skurcz. Muszę bardziej systematycznie łykać magnez to może pomoże. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki.

Mapa a czy ty pamiętasz jakie tabletki dostał twój mąż do łyknięcia? Bo to chyba ty mi pisałaś o tych tabletkach. Mi po jednej globulce już lepiej 🙂

Foga to dobrze że czujesz się lepiej. Nie martw się. Najgorzej jest się denerwować.

Madalena gdzieś ty była?

Crazzzyyy wiesz Irlandczycy mają dziwne przekonania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...