Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Brzuszki.
Inez gratuluje dobrych wiesci 🙂
Pati jak ja bylam w piatek na usg to mi lekarz powiedzial, ze teraz to dzidzius sie kreci i mam zapisane położenie dowolne.
My w weekend pojechalismy do rodziny ok 150km juz na koniec mnie plecy bolaly, mi tez dzidzius w weekend malo sie ruszal, a jak wrocilam do domu juz okolo 20 to zaczal mi pukac 🙂 smiesznie tak, ale bylam tak zmeczona ze szybko poszlam spac i spalam do 9 z minutami.
Mam caly karton ubranek 🙂 musze tylko teraz kupic jakas szafke, bo mi sie nigdzie nie zmiesci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamusie-

Ja też moją Malutką czuję coraz częściej i intensywniej 🙂 Ja nie czułam przelewania ani bulgotek, tylko od razu takie puknięcia od środka i leciutkie kopniaczki 🙂
Wczoraj był u nas kuzyn męża z żoną i dzieciakami i jak im powiedzieliśmy o ciąży i że to 21 tydzień przez cały wieczór przyglądali mi się podejrzliwie 😁 aż w końcu nie wytrzymali i zaczęli dotykać mojego brzuszka w poszukiwaniu ciążowych wypukłości 😁 😁 😁 Myśleli, że ich wkręcamy 😉

Ehhh, nie wiem jak Wy ale ja kiepsko ostatnio sypiam, a dzisiejsza noc była straszna 😞
Chyba śmignę sobie do miasta na małe zakupy 🙂

Udanego dnia Dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie opróżniłam jedna szafkę 🙂A w sobote to cały dzień jadałam i ciagle byłam głodna,tez skusiłam się na chipsy,wiem ,że to nie zdrowe,ale n ie mogłam się powstrzymać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 😁 😁 😁
Przez tą zmianę czasu dopiero zwlokłam się z łóżka 🤪 🤪 🤪
Anya ja swoja Oliwke czuje w różnych miejscach. Wczoraj to nawet miałam takie dziwne wrażenie jakby najpierw walnęła mnie piąstka a potem sprzedała kopniaka. Raz poczułam z lewej strony a za chwilke z prawej. 😁 😁 😁 Oczywiscie w niewielkiej odleglości od siebie bo to przeciez jeszcze malutkie stworzonko. 😁 😁 😁
Pati moja córcia tez jest póki co ułożona pośladkowo, przynajmniej była na ostatniej wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
ja wpadam tylko na chwilkę życzyć miłego tygodnia. 🙂 🙂 🙂
w weekend malo tu zagladałam bo rodzinka przyjechała i jest do teraz więc nawet nie mam jak z wami tu posiedzieć.Obym dużo do nadrabiania nie miała 😁 😁 😁
Co do ruchów to u mni nadal tylku takie pulsowanie,delikatne puk,puk na wysokosci pępka po lewej stronie,no może trochę niżej,czy mozliwe że to dzidzia?
Jakoś z samopoczuciem mi się pomieszało?Jak u was?Do tej pory silnie optymistycznie myslałam.A teraz myślę o problemach ,wyolbrzymiam je,mysle że nie poradzimy sobie,ze kasy nam nie starczy na wszysto co chcemy,a jeszcze jak sie urodzi dzidzia to juz w ogóle, itp itd. Nie wiem dlaczego tak mi sie pozmieniał,mam nadzieje ze to przez hormony,bo chyba za duzo biorę na siebie.Nie wiem jakas taka nie pewna jestem.Dziwne uczucie 🥴 🥴
Pozdrawiam mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Nie wiem czemu ale wylogowało mnie z dwóch kompów. Przez 15min próbowałam się zalogować i nie mogłam 😞 ciągle że nazwa nie ta, hasło nie to ale w końcu się udało 🙂

Ja dzisiaj spałam źle, pojechałam do lekarza i się okazało że ful ludzi i nie kazała już nikogo rejestrować. Drugi lekarz powiedział, że mnie nie przyjmie bo skoro jest mój to on "obcych" nie przyjmuje 😮 🤢 Paranoja jakaś
Kupiłam w aptece Prenalen i syrop prawośl, do tego będę sobie robiła inhal z soli i zobaczę może przejdzie. Bez sił jestem, nic mi się nie chce.... jeju no masakra...
Do tego jakoś oczy mnie bolą, głowa i mi niedobrze 😞
Wszystkie siły ze mnie uleciały. A tu pranie trzeba zrobić, obiad. W pracy też mam trochę roboty sama nie wiem co tu robić.

Trzymajcie się brzusiaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jola nie nie zjadłam całej paczki,tylko troszkę 😆


A ja wczoraj zjadłam loda zagryzłam całą wielką paczką chipsów i popiłam pepsi ☺️


Och wy niedobre dziewczynki jestescie no no 😠


To nasze dzidzie sie domagaja takiego jedzonka,prawda Diviana??Ja w piatek tez skussiłam się na pepsi,bo juz chyba od tygodnia mi się chciało.
A dzis bardzo zdrowo sie odżywiam,przed chwilką zjadłam kanapke z szyneczką ,sałata i pomidorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Witajcie

Nie wiem czemu ale wylogowało mnie z dwóch kompów. Przez 15min próbowałam się zalogować i nie mogłam 😞 ciągle że nazwa nie ta, hasło nie to ale w końcu się udało 🙂

Ja dzisiaj spałam źle, pojechałam do lekarza i się okazało że ful ludzi i nie kazała już nikogo rejestrować. Drugi lekarz powiedział, że mnie nie przyjmie bo skoro jest mój to on "obcych" nie przyjmuje 😮 🤢 Paranoja jakaś

Daniela,idz sie połóz i wypoczywaj
Kupiłam w aptece Prenalen i syrop prawośl, do tego będę sobie robiła inhal z soli i zobaczę może przejdzie. Bez sił jestem, nic mi się nie chce.... jeju no masakra...
Do tego jakoś oczy mnie bolą, głowa i mi niedobrze 😞
Wszystkie siły ze mnie uleciały. A tu pranie trzeba zrobić, obiad. W pracy też mam trochę roboty sama nie wiem co tu robić.

Trzymajcie się brzusiaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny- wiosna idzie i widzę, że dzieciaczki zrobiły się bardziej aktywne 🙂
Ja jakoś ostatnio na nic czasu nie mam jestem ciągle w biegu-m niby nic konkretnego nie robię, ale na brak zajęć nie narzekam 🙂
Marta ty cegły i pustaki załatwiasz, a ja kable, ziemię itd. liczniki osobne w domu montujemy 🙂 a potem małe malowanko 🙂
Powiedzcie mi czy miałyście do czynienia z wózkiem x-lander xa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie!!

Wiem, że to denerwujące.. ale razem z synkiem baardzo prosimy o głosy!!

jeszcze 4 dni 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny- wiosna idzie i widzę, że dzieciaczki zrobiły się bardziej aktywne 🙂
Ja jakoś ostatnio na nic czasu nie mam jestem ciągle w biegu-m niby nic konkretnego nie robię, ale na brak zajęć nie narzekam 🙂
Marta ty cegły i pustaki załatwiasz, a ja kable, ziemię itd. liczniki osobne w domu montujemy 🙂 a potem małe malowanko 🙂
Powiedzcie mi czy miałyście do czynienia z wózkiem x-lander xa?


Mi się ten wózek bardzo podoba w sumie to go pobieżnie w sklepie oglądałam i kawałek się przejechałam. Zwinny jest i nie jest ciężki. Z tego co wyczytałam na forum to nie do zajeżdżenia 🙂
Ja rozglądam się za używanym bo nowy to wydatek rzędu 2tys zł a to trochę dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
Ja wlasnie od lekarza wrocilam, tak sie balam co z ta morfologia. powiedzial mi ze nie mam co sie przejmowac ta legenda bo ona jest dla wszystkich a u kobiety w ciazy parametry sie zmieniaja i moje sa jak najbardziej ok!!!! tak sie ucieszylam!!! przepisal mi tylko zelazo i dal skierowanie na ta glukoze 🤢 🤢 🤢

a jesli chodzi o ruchu to ja od jakis 3 tyg tylko kopniaczki dostawalam, a tu dzisiaj w nocy poczulam pierwszy raz te wspaniale rybki i laskotki. z godzine maluszek dokazywal, tak pieknego uczucia nie da sie opisac 🤪 🤪 ale wiem po kim maluszek charakterek odziedziczyl. tatus tez wszystko odwrotnie najchetniej by robil 😁 😁 😁
za chwile bede dzwonic na usg polowkowe sie umawaic!!!!
BUZIACZKI MAMUSIE I DZIDZIUSIE 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi a ja zamówiłam dzisiaj cement, piasek, wapno, cegły, pustaki. Odebrałam i zapłaciłam za drzewo na dach. Normalnie Bob Budowniczy 🙂 🙂 🙂

Ja 7.04. mam te badania w związku z pępowiną, jak tylko pomyślę to ogarnia mnie stres 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jola nie nie zjadłam całej paczki,tylko troszkę 😆


A ja wczoraj zjadłam loda zagryzłam całą wielką paczką chipsów i popiłam pepsi ☺️


Och wy niedobre dziewczynki jestescie no no 😠


To nasze dzidzie sie domagaja takiego jedzonka,prawda Diviana??Ja w piatek tez skussiłam się na pepsi,bo juz chyba od tygodnia mi się chciało.
A dzis bardzo zdrowo sie odżywiam,przed chwilką zjadłam kanapke z szyneczką ,sałata i pomidorkiem 🙂


Ja jak na facebooku napisałam co zjadłam to moja koleżanka która ma 2 synów odpisała że w pierwszej ciąży jadła sałateczki i bardzo dbała by wszystko było zdrowo, w drugiej za to jadła frytki i niezdrowe rzeczy i popijała colą i powiedziała że 2 syn urodził się większy silniejszy i zdrowszy po tych frytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hihi a ja zamówiłam dzisiaj cement, piasek, wapno, cegły, pustaki. Odebrałam i zapłaciłam za drzewo na dach. Normalnie Bob Budowniczy 🙂 🙂 🙂

Ja 7.04. mam te badania w związku z pępowiną, jak tylko pomyślę to ogarnia mnie stres 😞


Marta dobrze,że masz tyle zajęcia to chociaż nie myślisz cały czas i się nie denerwujesz.
Pamiętaj co ma być to będzie, a lekarze są po to by pomagać więc głowa do góry, wiesz dobrze,że dodatkoe stersy nie pomagają maluszkom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...