Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Eleeza napisał(a):
Pati123 napisał(a):
A ja po zakupach buszuje na allegro 🙂 Na razie nic nie wybrałam ale body snalazłam takie co mnie ujęły 🙂
http://allegro.pl/body-z-zyrafka-mix-kolorow-r-80-56-62-74-86-i1553460991.html


Fajne, ale chyba są strasznie ciasne przy szyjce i chyba zapinane tylko na jedną napkę...przynajmniej tak to wygląda na zdjęciu, a jeśli tak to mogą być problematyczne przy zakładaniu.
Dlatego wolę komplet kaftanik, śpioszki 🙂 🙂 🙂
Zobacz na to http://all....3-czesciowy-zestaw-wyprawka-z-misiem-rozmiar-62, hehe i taki z żyrafką też mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Pati123 napisał(a):
A ja po zakupach buszuje na allegro 🙂 Na razie nic nie wybrałam ale body snalazłam takie co mnie ujęły 🙂
http://allegro.pl/body-z-zyrafka-mix-kolorow-r-80-56-62-74-86-i1553460991.html


Fajne, ale chyba są strasznie ciasne przy szyjce i chyba zapinane tylko na jedną napkę...przynajmniej tak to wygląda na zdjęciu, a jeśli tak to mogą być problematyczne przy zakładaniu.
Dlatego wolę komplet kaftanik, śpioszki 🙂 🙂 🙂
Zobacz na to http://all....3-czesciowy-zestaw-wyprawka-z-misiem-rozmiar-62, hehe i taki z żyrafką też mają 🙂


Faktycznie fajny komplecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Pati123 napisał(a):
A ja po zakupach buszuje na allegro 🙂 Na razie nic nie wybrałam ale body snalazłam takie co mnie ujęły 🙂
http://allegro.pl/body-z-zyrafka-mix-kolorow-r-80-56-62-74-86-i1553460991.html


Fajne, ale chyba są strasznie ciasne przy szyjce i chyba zapinane tylko na jedną napkę...przynajmniej tak to wygląda na zdjęciu, a jeśli tak to mogą być problematyczne przy zakładaniu.
Dlatego wolę komplet kaftanik, śpioszki 🙂 🙂 🙂
Zobacz na to http://all....3-czesciowy-zestaw-wyprawka-z-misiem-rozmiar-62, hehe i taki z żyrafką też mają 🙂


Faktycznie fajny komplecik 🙂


Też go uwzględniłam 🙂Podoba mi się, 🙂
Ewelina wizytę mam tak jak Ty w ten zwartek, ale raczej nie liczę ,że poznam płeć mój lekarz bardzo strożny jest w prognozowaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak moja siostra urodzila synka pod koniec lipca to bylo tak goraco ze polozne za 2 dni kazaly jej wychodzic na dwor z dzidzia ubrana w body z krotkim rekawkiem. Ten 3 czesciowy chyba bardziej funkcjonlany. Ja narazie kulpilam 2 pary body i nie kupuje bo mnostwo rzeczy dostane od ciotecznej siostry jej mala ma 3 miesiace wiec juz mi wszytko odklada kupie lozko wanienke wozek i wyprawke do szpitala jakis rozek. Ale boje sie jeszcez zapeszyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam tych wyprawek od rodzin, znajomych 🙂
Ze mnie jakaś pionierka i będziemy raczej musieli wszystko sami kupować 😞

A dziś znów mam fazę jedzeniową...
Jejku mój apetyt zaczyna mnie przerażać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza, obejrzałam wózek który wybrałaś. Bardzo ładny. Na stronce jest info o fotelikach, które pasują do tego wózka. Wśród nich jest m.in. Maxi Cosi, który pasuje również do Buzza.
I właśnie dlatego zastananwiam się czy nie mogłabym do buzza zamontować innej gondoli.
Bo skoro fotelik Maxi Cosi, który pasuje do wózków różnych firm jest montowany na buzza bez konieczności dokupywania specjalnych adapterów, to może również gondola będzie pasować.
Przy najbliższej okazji dopytam w sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojej czwartkowej wizycie, będąc u położnej sobie snułam, że chciałabym już wiedzieć jaka jest ta płeć dziecka. Ona twierdząc, że się jeszcze nie dowiem (miała racje) się pyta co mi się tak spieszy, na to jej odparłam, że już ciuszku kupuje z przeczuciem, że to chłopczyk. Spojrzała na mnie jak na jakąś niepoczytalną i powiedziała NIE ZA WCZEŚNIE? 😠 😠. A teraz tak sobie czytam i czytam, to wcale nie za wcześnie, więc nie wiem o co kobitce chodziło. 😜 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część wszystkim "starym" i nowym sierpnioweczką 🙂 Nie bylo mnie kilka dni i chyba pobilam rekord bomusialam nadrobic ponad 100 stron. Aż mnie głowa rozbolała od tego czytania - od nadmiaru nie od treści ihihiihihi 😉

Pati, Evelina też mam połówkowe w czwartek. I mam nadzieję, że poznam w końcu płeć. Już sie doczekać nie mogę.

Co do szkoły rodzenia to jesteśmy zapisani do przyszpitalnej m.in żeby móc zobaczyc porodówkę, poznać szpital przed porodem, poznać położne. Pierwsze zajęcia mamy 9 maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamonik napisał(a):
Mam też do Was pytanie. Czy któraś z Was ma też problemy z opryszczką na ustach?? Ja dziś rano obudziłam się z tym paskudztwem na górnej wardze. Domyślam się, że nie mogę stosować żadnych maści. czy to może zagrozić dziecku??


opryszczka może być groźna jeśli przeniesie się na okolice intymne.
Kup sobie plasterki na opryszczkę Compeed, można je bezpiecznie stosować w ciąży bo nie zawierają substancji przeciwwirusowych i zabezpieczają przed przypadkowym rozniesieniem się pęcherzyków. Mi bardzo pomagają 🙂 Można też stosować maść cynkową do zasuszenia, ale moim zdaniem plasterki lepiej się sprawdzają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamonik napisał(a):
Mam też do Was pytanie. Czy któraś z Was ma też problemy z opryszczką na ustach?? Ja dziś rano obudziłam się z tym paskudztwem na górnej wardze. Domyślam się, że nie mogę stosować żadnych maści. czy to może zagrozić dziecku??


Opryszczka na ustach nie zagraża dziecku. 🙂 😆 Zagrożenie może stwarzać jedynie taka w miejscach intymnych. Nie ma się co martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamonik napisał(a):
Mam też do Was pytanie. Czy któraś z Was ma też problemy z opryszczką na ustach?? Ja dziś rano obudziłam się z tym paskudztwem na górnej wardze. Domyślam się, że nie mogę stosować żadnych maści. czy to może zagrozić dziecku??


Mi wlasnie opryszczka schodzi. Zrobily mi sie trzy.Smarowalam mascia vratizolin. Taka opryszczka podobno nie jest grozna. Bardzo czseto muj rece nawet z przesada zeby Ci sie nie przeniosla na dol. Bo ta 2 typu jest grozna dla dziecka. I nie sprzedaj wirusa mezowi bo potem nawzajem bedzicie sie zarazac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki
Ale miałam zaległości,ok 50 stron od wczoraj 🙂
Dziekuje za opinie na temat wózka tako 🙂
Witam nowe sierpniowe mamusie 🙂
Melstap pytałaś o wage,ja jak miałam robione USG 4d to maluszek wazył 539 g,a miał 21 tydzień 6 dzień.
magdalena20 postaram jutro rano podesłac zdjęcia brzuszka,chyba,że uda mi sie samej dzis zrobić 🙂
Jezeli chodzi o mleko z piersi,to mi sie pierwszy raz pojawiło z tydzień temu,ale był taki przezroczysty,a dzis jak sobie nacisnęłam brodawke to z jednej pojawia sie taki biały 😆
A mój maluszek dzis wariuję w brzuszku.Wczoraj wwieczorkiem tez dwał kopniaki.
Jęzli chodzi o poród to ja też sie boje,ale co ma byc to będzie,nie pierwsza rodziłam i nie ostania. Z reszta leżałam juz w szpitalu.Raz miałam operacje-krwiaka na jajniku,i sześc lat temu miałam wycinanany woreczek.Więc jakoś to przezyłam ,wiec mysle ze tu dam też rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza, Andżelika dzieki za info. Wybiore sie do apteki po te plastry chyba, bo nie cierpie tego uczucia na ustach. Muszę teraz bardzo uważać przy higienie żeby wirus nie przedostal się na okolice intymne. na szcescie z tym nigdy nie mialam problemow 🙂 🙂 🙂 🙂

Magdalena czy ja załapie sie również na Twoją niespodziankę?? 🙂 Jak się zaczęła cała akcja to byłam na forum dosyć często ale od kilku dni mnie nie była a z tego zauważyłam to był akurat szczyt Twoich przygotowań 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamonik napisał(a):
Mam też do Was pytanie. Czy któraś z Was ma też problemy z opryszczką na ustach?? Ja dziś rano obudziłam się z tym paskudztwem na górnej wardze. Domyślam się, że nie mogę stosować żadnych maści. czy to może zagrozić dziecku??


kamonikspróbuj maść cynkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...