Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agusiakowalczyk- ja mam się spytać na wizycie czy nie ma przeciwwskazań i zacząć. Mi się to wydaje trudne technicznie do wykonania, ale coś trzeba będzie wykombinować- fajnie by było uniknąć nacinania. Co do pewniści podobno nigdy takiej nie ma wszystko zależy od budowy kobiety, a wychodzi to dopiero w trakcie porodu :/

Ja też się piszę na te lody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😆doczytałam że ktoś zaproponował lody!!! ja też się na nie piszę, nie martwiąc się o ten cholerny cellulit!
Laski, u mnie w Pleszewie są tylko lody włoskie i w kulkach. a nie ma tych pysznych świderków amerykańskich!!! całe miasto przeszłam i nigdzie nie ma! nawet się smieję, że jak miałabym maszynę do tych lodów, stanęłabym na rynku i byłby interes jak się patrzy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raspberry86 napisał(a):
😆doczytałam że ktoś zaproponował lody!!! ja też się na nie piszę, nie martwiąc się o ten cholerny cellulit!
Laski, u mnie w Pleszewie są tylko lody włoskie i w kulkach. a nie ma tych pysznych świderków amerykańskich!!! całe miasto przeszłam i nigdzie nie ma! nawet się smieję, że jak miałabym maszynę do tych lodów, stanęłabym na rynku i byłby interes jak się patrzy 😁 😁


Ja też uwielbiam świderki i też nie mam ich w pobliżu:/
A co do cellulitu to za rok mamy spotkanie nad morzem alkoholowo- antycelulitowe więc się go razem pozbędziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masaż krocza też chcciałabym zacząć wykonywać, i pytanko, czy mogę robić go zwykłą oliwką bambino?
a co do mięśni kegla, czytałam że powinno się trzymać 10 sekund! i pomału puszczać tak często jak się nam przypomni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
😆doczytałam że ktoś zaproponował lody!!! ja też się na nie piszę, nie martwiąc się o ten cholerny cellulit!
Laski, u mnie w Pleszewie są tylko lody włoskie i w kulkach. a nie ma tych pysznych świderków amerykańskich!!! całe miasto przeszłam i nigdzie nie ma! nawet się smieję, że jak miałabym maszynę do tych lodów, stanęłabym na rynku i byłby interes jak się patrzy 😁 😁


Ja też uwielbiam świderki i też nie mam ich w pobliżu:/
A co do cellulitu to za rok mamy spotkanie nad morzem alkoholowo- antycelulitowe więc się go razem pozbędziemy 😉

hahaha spotkanie alkoholowo-antycelulitowe, a kto z naszymi roczniakami zostanie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela jak dobrze pamiętam Ty wylicytowałaś jakąś karuzelkę do łóżeczka. Przyszła Ci już? jak możesz wklej linka bo ja znalazłam taką:
http://allegro.pl/karuzela-wyspa-marzen-tiny-love-gratisy-wys10-zl-i1635007256.html
jednak nie bardzo jestem przekonana ...
Kupowałyście może karuzelki, c o tej myślicie cena jest taka sobie najtańsza na pewno nie, ale wydaje się być konkretna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
😆doczytałam że ktoś zaproponował lody!!! ja też się na nie piszę, nie martwiąc się o ten cholerny cellulit!
Laski, u mnie w Pleszewie są tylko lody włoskie i w kulkach. a nie ma tych pysznych świderków amerykańskich!!! całe miasto przeszłam i nigdzie nie ma! nawet się smieję, że jak miałabym maszynę do tych lodów, stanęłabym na rynku i byłby interes jak się patrzy 😁 😁


Ja też uwielbiam świderki i też nie mam ich w pobliżu:/
A co do cellulitu to za rok mamy spotkanie nad morzem alkoholowo- antycelulitowe więc się go razem pozbędziemy 😉

świderki - mniaaammm... 🤪 niestety u mnie też ich nie ma 😠 najbliżej to Wrocław 😮 ale przeciez nie bede jechała ponad 50 km specjalnie żeby zjeść loda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
😆doczytałam że ktoś zaproponował lody!!! ja też się na nie piszę, nie martwiąc się o ten cholerny cellulit!
Laski, u mnie w Pleszewie są tylko lody włoskie i w kulkach. a nie ma tych pysznych świderków amerykańskich!!! całe miasto przeszłam i nigdzie nie ma! nawet się smieję, że jak miałabym maszynę do tych lodów, stanęłabym na rynku i byłby interes jak się patrzy 😁 😁


Ja też uwielbiam świderki i też nie mam ich w pobliżu:/
A co do cellulitu to za rok mamy spotkanie nad morzem alkoholowo- antycelulitowe więc się go razem pozbędziemy 😉

hahaha spotkanie alkoholowo-antycelulitowe, a kto z naszymi roczniakami zostanie?!

jak to kto - tatusie 😁 ja tam mojemu już powiedziałam, że po porodzie co dziennie godz. mam tylko dla siebie - na siłownie, basen itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Daniela jak dobrze pamiętam Ty wylicytowałaś jakąś karuzelkę do łóżeczka. Przyszła Ci już? jak możesz wklej linka bo ja znalazłam taką:
http://allegro.pl/karuzela-wyspa-marzen-tiny-love-gratisy-wys10-zl-i1635007256.html
jednak nie bardzo jestem przekonana ...
Kupowałyście może karuzelki, c o tej myślicie cena jest taka sobie najtańsza na pewno nie, ale wydaje się być konkretna...

Pati, pozytywka świetna, ale cena troszke przerażająca... ja rozglądam się na all za używanymi - czasem mozna cos trafić w rozsądnej cenie... bo zależy mi na takiej pozytywce, żeby leciała muzyka klasyczna a nie taka standardowa pozytywkowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):

Diviana ja to nawet jutro mogę 🙂

Ja jutro mam lekarza na 14.15 ale po wizycie moge jak najbardziej, tak na 15.00 bym dotarła na Willeński

Diviana nie musimy sie spieczyc moze być czwartek 🙂
To ja odpadam w tym tyg 😞 praca do 17 przy pl.zawiszy... A później to jutro moja mama wraca z sanatorium, więc chciałabym do niej podjechać, w czw umówiłam się z koleżanką, a w pt pewnie już będziemy jechać na wieś, bo w sb mam ten ślub... A w pn i wt z kolei znowu szkoła rodzenia, więc dopiero przyszła środa... 😞

A na ten ślub w końcu sobie nic nie kupiłam! Widziałam jedną super sukienkę, ale była za krótka 😞 na codzień to bym mogła chodzić, ale na weselu, żeby moja babcia przeżywała, że taka krótka - to sobie darowałam 😜
Także założę taką 'starą' szarą. Może ona mało weselna, ale taka bardziej 'wyjściowa', więc może być... Jak mój tata mnie w niej zobaczył, to zaniemówił - tylko, że nie z wrażenia 🙂 ...ale dlatego, że taka wielka jestem 😜 hehehe i się ze mnie śmiał - ale on to tak sympatycznie i życzliwie 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Daniela jak dobrze pamiętam Ty wylicytowałaś jakąś karuzelkę do łóżeczka. Przyszła Ci już? jak możesz wklej linka bo ja znalazłam taką:
http://allegro.pl/karuzela-wyspa-marzen-tiny-love-gratisy-wys10-zl-i1635007256.html
jednak nie bardzo jestem przekonana ...
Kupowałyście może karuzelki, c o tej myślicie cena jest taka sobie najtańsza na pewno nie, ale wydaje się być konkretna...

Pati, pozytywka świetna, ale cena troszke przerażająca... ja rozglądam się na all za używanymi - czasem mozna cos trafić w rozsądnej cenie... bo zależy mi na takiej pozytywce, żeby leciała muzyka klasyczna a nie taka standardowa pozytywkowa 😉


właśnie tu są dwie klasyczne i dwie takie z naturą niby...Pamiętam,że Daniela jakąś taką wylicytowała chyba o ile nie pomyliłam 🥴
A co do ceny wiem,że najtańsza niestety nie jest 😞 Ale ma pilota, nie trzeba co chwila podchodzić i nakręcać ma lampkę na noc i ta muzyka wydaje się sensowna. Oglądałam prezentację tej pozytywki jednak jakoś coś mi nie gra na 100%.
Na początku myślałam o jakiejś tańszej, ale teraz już zgłupiałam totalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):A na ten ślub w końcu sobie nic nie kupiłam! Także założę taką 'starą' szarą. Jak mój tata mnie w niej zobaczył, to zaniemówił - tylko, że nie z wrażenia 🙂 ...ale dlatego, że taka wielka jestem 😜 hehehe i się ze mnie śmiał - ale on to tak sympatycznie i życzliwie 🙂 🙃

agusia, z której Ty strony wielka jesteś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 to daj znać, co powiedziała Ci Twoja lekarz. Ja gdzieś wyczytałam, ze można od 34 tygodnia, ale może można wcześniej? Ja mam wizytę dopiero 01.07, więc jeszcze dużo czasu... a na ostatniej zapomniałam o to spytać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzusie me 🙂 Ja oczywiscie padam z moich spuchnietych nog prosto na tył glowy bo na przod niebezpiecznie .. 🙂 malutka sie wierci hih az milo 🙂 .. nie dam rady was nadrobic wybaczcie, ale ledwo co na oczy widze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, a ja uważam, że pilot wcale nie jest tak bardzo potrzebny do pozytywki... wydaje mi się, że wcale aż tak często nie puszcza się melodyjek, ale może się mylę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
lydziaa84 to daj znać, co powiedziała Ci Twoja lekarz. Ja gdzieś wyczytałam, ze można od 34 tygodnia, ale może można wcześniej? Ja mam wizytę dopiero 01.07, więc jeszcze dużo czasu... a na ostatniej zapomniałam o to spytać...[/quote

tylko położna powiedziała, że dopiero po konsultacji z dr można zacząć, bo trzeba sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati, a ja uważam, że pilot wcale nie jest tak bardzo potrzebny do pozytywki... wydaje mi się, że wcale aż tak często nie puszcza się melodyjek, ale może się mylę 😉


No to ja już totalnie zwariowałam 😞 Niedawno, któraś z doświadczonych mamusi pisała,ze dostawała furii od ciągłego chodzenia i nakręcania i że ta karuzela zwykła brzęczy i dlatego tak się zasugerowałam......
Doświadczone mamusie POMOCY!!!! Pomożecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):

Diviana ja to nawet jutro mogę 🙂

Ja jutro mam lekarza na 14.15 ale po wizycie moge jak najbardziej, tak na 15.00 bym dotarła na Willeński

Diviana nie musimy sie spieczyc moze być czwartek 🙂
To ja odpadam w tym tyg 😞 praca do 17 przy pl.zawiszy... A później to jutro moja mama wraca z sanatorium, więc chciałabym do niej podjechać, w czw umówiłam się z koleżanką, a w pt pewnie już będziemy jechać na wieś, bo w sb mam ten ślub... A w pn i wt z kolei znowu szkoła rodzenia, więc dopiero przyszła środa... 😞

A na ten ślub w końcu sobie nic nie kupiłam! Widziałam jedną super sukienkę, ale była za krótka 😞 na codzień to bym mogła chodzić, ale na weselu, żeby moja babcia przeżywała, że taka krótka - to sobie darowałam 😜
Także założę taką 'starą' szarą. Może ona mało weselna, ale taka bardziej 'wyjściowa', więc może być... Jak mój tata mnie w niej zobaczył, to zaniemówił - tylko, że nie z wrażenia 🙂 ...ale dlatego, że taka wielka jestem 😜 hehehe i się ze mnie śmiał - ale on to tak sympatycznie i życzliwie 🙂 🙃


Szkoda, to może w następnym tygodniu? Ciekawe jak karolciakam może. Co do sukienek to ostatnio w szmateksie widziałam całkiem fajną weselną i brzuszek mieszczącą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia właśnie zauważyłam że mamy termin na tego samego 😉
kurcze, my jeszcze będziemy z brzucholkami, a co niektóre z mamuśiek które mają terminy na początku sierpnia już będą miały swoje dzidzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Pati, a ja uważam, że pilot wcale nie jest tak bardzo potrzebny do pozytywki... wydaje mi się, że wcale aż tak często nie puszcza się melodyjek, ale może się mylę 😉


No to ja już totalnie zwariowałam 😞 Niedawno, któraś z doświadczonych mamusi pisała,ze dostawała furii od ciągłego chodzenia i nakręcania i że ta karuzela zwykła brzęczy i dlatego tak się zasugerowałam......
Doświadczone mamusie POMOCY!!!! Pomożecie???

zgadzam się z tym, że zwykłe brzęczą, dlatego tez wolałabym taką z muzyką klasyczną... a co do pilota, to tak jak napisałam - wydaje mi się że to dodatowy gadżet - ale to moja pierwsza dzidzia, więc niech sie wypowiedzą doswiadczone mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana a ty byłaś gdzieś prywatnie na usg?


Nie byłam, tzn. mój mąż z pracy ma prywatną opiekę medyczną i ja w związku z tym też w dantex medzie ale to jest masówka totalna, mam czasem poczucie że bardzo podobnie to wygląda jak państwowo, na USG się 2 tyg czeka bo tyle ciężarnych teraz. Nie mam robionego USG na wizycie bo do tego oddzielny pokój no i oczywiście kasę z pracy od Grześka pobiorą 2 razy raz za wizytę u gina a 2 za usg, więc tak to wygląda. Kiedyś chodziłam do fajnego lekarza prywatnie no ale niestety tyle to kosztuje że mnie nie stać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...