Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Witam wszystkie mamusie! Na początek najlepsze życzenia dla wszystkich mam! Oby Wasze dzieci były najukochańszymi i najgrzeczniejszymi pociechami pod słońcem!
Jagódka wiem co to znaczy. Na szczęście moi sąsiedzi co potrafili grać muze na full do 5 rano sie wyprowadzili i teraz mamy spokój, bo nic nie pomagało: wizyty, policja, nic.
A poza tym moje dziecko zrobiło mi dzis prezent i spało do 7.50. Szkoda tylko ze ja wczoraj poszłam późno spać;/



moje sypia ostatnio do 6.00 i ni jak je potem przydusić z powrotem do spania 😠


Katpio wiem co to znaczy, bo Piotrus normalnie sie budzi miedzy 5 a 6, tylko dzis jak sie obudził w nocy na karmienie to go wzięłam do nas do łóżka i spał do 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał(a):
i ja też życzę nam samych najwspanialszych chwil z naszymi maluszkami, i duużżoo cierpliwości 😉

agab kupiłam też to krzesełko 🙂


miejmy nadzieję, że krzesełka na długo posłużą 😁,
ale w razie czego, to na fotkach się ładnie prezentują i nie będziemy miały problemu ze sprzedaniem na Allegro 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuski! Wszystkiego Dobregoo z Okazji Naszego Świeta!! moja śpi ostatnio cały czas do 9.00 😜 nie liczac tego że wstaje w nocy dzis wstała chyba 3.00 pozniej jakos 5.30 pozniej 8.00 zjadla i u mnie w wyrku pospała jeszcze godzinke 🙂 🙂 Kochane dziecko teraz bawi siee nowa pszczoła w łóżeczku heeh 😉 a ja lece sie ogarnac trzeba pranie powiesić. Wczoraj zrobiłam wieczorem mega sprzatanie! ze na dzis to tylko mi odkurzanie i obiad zostało suuper hehe a potem ide na długi spacer! Dzis tez super bo mężus konczy o 15,30 prace ahh jak sie ciesze 🙂: 🙂 🙂 i narazie mamy słonko 🙂 🙂

Justynkaa i co ma wolne czy nie 🙂 🙂?? kurde niech idzie do pracy 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
katpio napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Witam wszystkie mamusie! Na początek najlepsze życzenia dla wszystkich mam! Oby Wasze dzieci były najukochańszymi i najgrzeczniejszymi pociechami pod słońcem!
Jagódka wiem co to znaczy. Na szczęście moi sąsiedzi co potrafili grać muze na full do 5 rano sie wyprowadzili i teraz mamy spokój, bo nic nie pomagało: wizyty, policja, nic.
A poza tym moje dziecko zrobiło mi dzis prezent i spało do 7.50. Szkoda tylko ze ja wczoraj poszłam późno spać;/



moje sypia ostatnio do 6.00 i ni jak je potem przydusić z powrotem do spania 😠


Katpio wiem co to znaczy, bo Piotrus normalnie sie budzi miedzy 5 a 6, tylko dzis jak sie obudził w nocy na karmienie to go wzięłam do nas do łóżka i spał do 8 🙂


taki prezent ci serduszko zrobił z okazji twojego święta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
A ja muszę się pochwalic że dostałam od dziecka tulipanki i własnoręcznie podpisaną karteczke: [URL=http://img241.imageshack.us/i/p1010075f.jpg/][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9207/p1010075f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


jak miło na serduchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie


i ja zycze wszystkim mamom wszystkiego najlepszego - wiekszosc z nas obchodzi to swieto poraz pierwszy 🤪
ciekawa jestem BARDZO czy maz sie domysli ze poza jego mamą ja rowniez obchodze dzis swieto...zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATPIO I JUSTYNKA - wy kiedys pisalyscie o liszajach i krostach na buziach dzieci - moj dzis sie obudzil sie w brzydkich plackowatych krostach na buzi - na policzku jeden, na brodzie i wokol ust kilka 🤢 Mlody caly czas ma sline na twarzy i caly czas łapy w paszczy. Myje mu raczki ale nie da sie utrzymac ich w czystosci bo musialabym je myc co minute! czym to smarujecie???
potówki poki co nam schodza po krochmalu ale znowu to cos wyskoczylo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KATPIO I JUSTYNKA - wy kiedys pisalyscie o liszajach i krostach na buziach dzieci - moj dzis sie obudzil sie w brzydkich plackowatych krostach na buzi - na policzku jeden, na brodzie i wokol ust kilka 🤢 Mlody caly czas ma sline na twarzy i caly czas łapy w paszczy. Myje mu raczki ale nie da sie utrzymac ich w czystosci bo musialabym je myc co minute! czym to smarujecie???
potówki poki co nam schodza po krochmalu ale znowu to cos wyskoczylo..


smaruje te plamki dużą ilością oliatum soft, ale te które znikną w ich miejsce są nowe, dokładnie tak jak piszesz nie daje rady wycierać buźki ze śliny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY KOCHANE!
DZIŚ MIJA ROK JAK DOSTAŁAM JEDEN Z PIĘKNIEJSZYCH PREZENTÓW NA DZIEŃ MATKI - ZROBIŁAM TEST CIĄŻOWY I BYŁY DWIE KRESECZKI A DZIŚ TE DWIE KRESECZKI SIEDZĄ KOŁO MNIE W LEŻACZKU I ROZSYŁAJĄ UŚMIECHY!
dziś moje mniejsze słonko wstawało co 3h na mniam mniam w nocy, co sie jej poprzestawiało 🙃 ?a starsze słoneczko poszło z mamą po zakupy i wybrało konwalie, mama zapłaciła 😉
wiecie co majka mnie zaskakuje...dziś przy śniadaniu ona siedziała w leżaczku i nagle złapała się za nogawkę piżamki i zaczęła się podnosić! ma tyle siły slubana że do polowy się podniosła!!!boję się że będzie odwrotnością Agaty i nie będzie gaduła a małym KASKADEREM!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dowiedziałam się o ciąży 20 maja, 21 pobiegłam ją potwierdzić u gina i wtedy oświadczyłam mężowi. gin zrobił mi usg i wydrukował pierwszą focie, gdzie dla mnie nic nie było widoczne. tą fotkę oraz kwiaty daliśmy mamie na dzień matki rok temu. były łzy szczęścia, o było. tym bardziej że prawie co niedzielny obiad padały pytania czy nad czymś pracujemy. Dziś idziemy do niej na obiad o poproszę o pokazanie tej naszej kropeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynka no ślicznie mój zięciu już się za pisanie bierze 🙂 taki syn to skarb!!


A co Ty myslisz ze ja Majeczce byle kogo bede wciskac 🙂 🙃 😁


taka teściowa to jak 6 w totolotka 🙂
to konwalijki od Majeczki dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio czekamy na zdjęcie w nowej fryzurce 🙂
ja do mojej mamy i teściowej zadzwoniłam po zrobieniu testu ciążowego i powiedziałam że mam dla nich prezent tylko dostarczenie będzie dopiero na dzień babci - bo termin miałam na 21.01 🙂
teściowa początkowo nie zrozumiała....skumała dopiero jak się do słuchawki rozryczałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie w ten piękny dla nas dzień: a oto wierszyk pewnie od naszych dzieci:*
Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otworzyłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twą miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.

Ja co roku o tej samej porze jestem rok starsza niezła niespodzainka wyskoczyła mojej mamie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...