Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześc Kochane 🙂

Leer, ciesze się że jestes zadowolona ze zmiany lekarza 🙂 w sumie to wierciłam Ci o to dziure w brzuchu 😜 i bardzo dobrze ze zostałas dokładnie przebadana i dzidziuś też.
Ja dopochwolo jestem badana co wizyte, sprawdza mi szyjke macicy. Co do zgjęcia, to częste, ja też mam tyłozdjęcie ale to w niczym nie przeszkadza 🙂 tak się po prostu macica ułozyła.

Poczytam Was jeszcze wstecz, i zaraz wracam do robienia porządków w rzeczach akwarystycznych M 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobry 🙃 ja po wczorajszej wizycie,usg dr mi nie robił tylko badał "ręcznie",ciąża rozwija się prawidłowo tylko dbać o siebie i sie cieszyć 🙂 poskarżyłam mu się o ból brzucha który mnie coraz częściej odwiedza,pocieszył, że to norma 😉 A tak poza tym czuje się świetnie,wiosna na zewnątrz,wiosna w sercu 🙃 kolejna wizyta za miesiąc.


legins ale suuuuuper brzuszek brawo!


jak bym widziała swój brzuszek 😁 😁 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
malstep napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny ja sie przyzwyczajam dziś mierzyłam brzuszek na wysokości pępka i sie wystraszyłam mam już 100 cm i jest taki twardy szok i odstaje .. 😁. ludzie sie dziwnie gapia , jak już byłam na wakacjach to mnie niekiedy wzrok krępował innych ...
A wy ile już macie w brzucholkach????

mój brzucholek ma 101 cm 😁 😁 😁

a u mnie "tylko" 89 cm... a myślałam, że jest mnie duuuuużo 😉 też chcę już mieć duuuuży brzuszek!!!- nie mogę się doczekać...



ło jeje! az tyle w obwodzie? :O ja pamiętam miałam 107 cm jakos po 33 tc :P
teraz się nie mierzyłam bo nie mam miarki, ale wezme od teściowej to Wam napiszę 🙂

a co do dużego brzuszka, oj, lepiej nie miec takiego dużego - im wiekszy tym bardziej nie wygodnie - ale nie mamy na to wpyływu, kazdej rośnie inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale z Was ranne ptaszki !
Ledwo człowiek się obudzi a tu już ma tyle do nadrobienia... ehh... 🙂 Najchętniej to spałabym do południa ... Na początku ciąży też tak miałąm, później mi przeszło a teraz znowu ciągle jestem zmęczona i zaspana :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój brzusio, już sama nie wiem, czy coś mi rośnie czy nie, z obwodu wynika, że tak 😜 No i przytyłam od początku jakieś 3 kg.

[URL=http://img860.imageshack.us/i/brzusio3.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/6108/brzusio3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Wow, Leginsik, to życzę Ci nieupalnego dnia ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam w pępku mierzone.Ale dziewczyny to różnie jest.Wczoraj mierzyłam wieczorem po całym dniu przejedzenia,a dziś na pewno mam mniej,tak mi się zdaje 😁 😁 😁
Ale w sumie zaczynam dzis 18 tc wiec mogę miec wiecej niz niektóre z was,bo wasze dzidziusie są troszkę młodsze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
A to mój brzusio, już sama nie wiem, czy coś mi rośnie czy nie, z obwodu wynika, że tak 😜 No i przytyłam od początku jakieś 3 kg.

[URL=http://img843.imageshack.us/i/brzusio3.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6108/brzusio3.jpg[/IMG][/URL]
Wow, Leginsik, to życzę Ci nieupalnego dnia ślubu 🙂


chudzielec z ciebie,ja w 12 juz miałam wiekszy 😜 ale ładnie Ci rośanie,bedziesz miała mała piłeczke..chyba ze nadrobisz w 6/7 miesiącu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
A to mój brzusio, już sama nie wiem, czy coś mi rośnie czy nie, z obwodu wynika, że tak 😜 No i przytyłam od początku jakieś 3 kg.

[URL=http://img843.imageshack.us/i/brzusio3.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6108/brzusio3.jpg[/IMG][/URL]
Wow, Leginsik, to życzę Ci nieupalnego dnia ślubu 🙂

kochana ty to jestes ogolnie kruszynka widzę dlatego tego brzusia jeszcze tak bardzo nie widać.Ile Ty ważylaś przed ciąża?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chudzielec, po prostu bardziej rozrastam się na boki 😜 😁
Ważyłam 65 kg przy 175 cm wzrostu i na pewno nie wyglądałam jak szczapa 😁
No właśnie, tego się obawiam, że w końcu nadrobię ponad miarę... Ale nie to jest przecież najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczynki ja tez pospałam trochę dziś , bo wczoraj wieczorem nie mogłam usnąc serducho mi jakoś waliło i nie wiem czemu tak...
Dzis rana tyle czytanka ale fajnie ... ze Wam też brzuszki rosną , bo juz sie martwiłam że moje 100 cm to owiele za wiele heee
Dzis kolejny słoneczny dzionek , ja uciekam na bazarek po warzywka , i obiadek gotowac... miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
ja tez mam w pępku mierzone.Ale dziewczyny to różnie jest.Wczoraj mierzyłam wieczorem po całym dniu przejedzenia,a dziś na pewno mam mniej,tak mi się zdaje 😁 😁 😁
Ale w sumie zaczynam dzis 18 tc wiec mogę miec wiecej niz niektóre z was,bo wasze dzidziusie są troszkę młodsze 🙂 🙂 🙂


No właśnie, ja się mierzę i ważę zawsze rano, żeby się wieczorem niepotrzebnie nie przerażać 😁 Ogólnie to ja często jem w ciągu dnia i po całym dniu mam plus 1-2 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep
alez masz fajowy brzuszek- do gory Ci bardzo poszedl 🤪

kahlanik
slodziuchny, malusi masz brzusio 🤪

dziewczyny
kurcze nie nadanzam juz Was nadrabiac w czytaniu, wiec chyba juz nie bede na biezaco.
a od 31 marca to juz wogole mnie praktycznie tu nie bedzie- powrot do pracy, powrot do kraka i brak stalego lacza....ale suma sumarum wole tamte mieszkanie 🙂 i juz nie moge sie doczekac powrotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
malstep
alez masz fajowy brzuszek- do gory Ci bardzo poszedl 🤪

kahlanik
slodziuchny, malusi masz brzusio 🤪

kurcze nie nadnzam juz Was nadrabiac w czytaniu, wiec chyba juz nie bede na biezaco.
a od 31 marca to jzu wogole mnie praktycznie tu nioe bedzie 😞- powrot do pracy,

dziewczyny u nas na forum to jest nic w porównaniu z sierpniówkami,jestem tam też na forum,i tam już zapisałyśmy 1020 stron,u nas dopiero ponad 300 😁 😁 😁
tam nie ma mnie cały dzień to mam do nadrobienia 40 stron,masakra 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny u nas na forum to jest nic w porównaniu z sierpniówkami,jestem tam też na forum,i tam już zapisałyśmy 1020 stron,u nas dopiero ponad 300 😁 😁 😁
tam nie ma mnie cały dzień to mam do nadrobienia 40 stron,masakra 😮 😮 😮
o matko ! 🤪 maja bardzo duzo czasu,albo faktycznie tyle mam sierpniowych 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...