Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heh a ja np jak po schodach chodze ostatnio bylam z mezem na spacerze 3godziny chodzilismy pare razy pod gore trzeba bylo isc po schodach tez tak sapalam jak stara baba heh a w drodze powrotnej w aucie odrazu zasnelam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze... kicha z tym goleniem... jak sobie pomyślę jak to później będzie swędziało jak zacznie odrastać to już mnie trafia...
może się już wcześniej zacząć golić to męzowi później będzie łatwiej.... ? tylko mi tak jakoś głupio będzie do lekarza biegać z takim gołym ciałkiem 😉 mam jakieś opory przed tym... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze nowe mieszkanie mamy na 4 pietrze około 98 schodków i brak windy... jak dochodzę teraz na górę to odpływam.. a co będzie później? jak z dzieckiem trzeba będzie schodzić po parę razy dziennie a to na zakupy a to na spacerek.. bede miała figurkę jak nic ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha kwestia upodobania,ja do lekarza (a chodze do faceta) bez ogolonej "Pani" nie pójde hehe.

Ja dzisiaj robie naleśniki z miesęm. Tzn. robi sie ciasto jak do naleśników i wrzuca sie pokrojone w kawałki mięsko z piersi z kurczaka,smarzy sie na patelni jak naleśniki podaje z sosem jasnym pieczeniowym,sałatka z kapusty pekińskiej do tego i gotowe. Niebo w gebie !! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nasze nowe mieszkanie mamy na 4 pietrze około 98 schodków i brak windy... jak dochodzę teraz na górę to odpływam.. a co będzie później? jak z dzieckiem trzeba będzie schodzić po parę razy dziennie a to na zakupy a to na spacerek.. bede miała figurkę jak nic ^
wiesz jaki jest tego jedyny plus? poród. koleżanka do 9 miesiąca dreptała na 4 pietro do póki sie nie wyprowadziła,te "ćwiczenia" pomogły jej w szybkim porodzie. dostała bóli,doszło do rozwarcia..15 minut i dziecko było na świecie. Ale gorzej później dreptać taka obolała na sama góre,tuż po wyjściu ze szpitala i póxniej z dzieckiem. Nic fajnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny ale się zmachałam.
Najpierw moja dzidzia domagała się chyba jedzenia bo tak mi w brzuchu burczało że hoho,a Franek w tym czasie pukał mi w brzuch.Więc napchałam się ile wlezie,najpierw zjadłam jabłko,potem obiad ;wątróbkę z ziemniaczkami i marchewką,a potem popiłam wszystko szklanka gazowanej wody,jeszcze dobrze nie zdążyłam się położyć,żeby odpocząć po jedzeniu a tak mnie popędziło do toalety że ledwo zdążyłam majtki zciągnąć 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale dałam radę i jakoś dobiegłam do toalety.Masakra ,Franek najpierw się domagał,a potem chyba mu nie zasmakowało i wpędził mnie w kłopoty.hihi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Oj dziewczyny ale się zmachałam.
Najpierw moja dzidzia domagała się chyba jedzenia bo tak mi w brzuchu burczało że hoho,a Franek w tym czasie pukał mi w brzuch.Więc napchałam się ile wlezie,najpierw zjadłam jabłko,potem obiad ;wątróbkę z ziemniaczkami i marchewką,a potem popiłam wszystko szklanka gazowanej wody,jeszcze dobrze nie zdążyłam się położyć,żeby odpocząć po jedzeniu a tak mnie popędziło do toalety że ledwo zdążyłam majtki zciągnąć 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale dałam radę i jakoś dobiegłam do toalety.Masakra ,Franek najpierw się domagał,a potem chyba mu nie zasmakowało i wpędził mnie w kłopoty.hihi 😁 😁 😁 😁


hehe no ładnie sobie z Tobą pogrywa mały spryciula :P ja też mam tak ostatnio że czuję juz jak dzidzia domaga sie jedzonka bo szaleje niemiłosiernie 😉. a co do wody gazowanej i wątróbki mam zakazane przez lekarza. i tak nie lubie hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...