Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
powiedzcie mi kochane co sądzicie na temat monitorów oddechu?kupujecie?kupowałyście?zdania są podzielone i nie mogę jakoś się określić

nie mam zdania ,bo nie uzywalam,a zamku nie posiadam ,mam nie duze mieszkanko,zreszta dzidzia bedzie spala naszym pokoju z nami pewnie 🤪

Moi znajomi przekonali mnie do niani z monitorem oddechu i taki właśnie kupię http://allegro.pl/angelcare-monitor-oddechu-z-niania-i1632438807.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
powiedzcie mi kochane co sądzicie na temat monitorów oddechu?kupujecie?kupowałyście?zdania są podzielone i nie mogę jakoś się określić

nie mam zdania ,bo nie uzywalam,a zamku nie posiadam ,mam nie duze mieszkanko,zreszta dzidzia bedzie spala naszym pokoju z nami pewnie 🤪

Moi znajomi przekonali mnie do niani z monitorem oddechu i taki właśnie kupię http://allegro.pl/angelcare-monitor-oddechu-z-niania-i1632438807.html



ja mam tylko dwa pokoje więc raczej niania nie będzie mi potrzebna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
powiedzcie mi kochane co sądzicie na temat monitorów oddechu?kupujecie?kupowałyście?zdania są podzielone i nie mogę jakoś się określić

nie mam zdania ,bo nie uzywalam,a zamku nie posiadam ,mam nie duze mieszkanko,zreszta dzidzia bedzie spala naszym pokoju z nami pewnie 🤪

Moi znajomi przekonali mnie do niani z monitorem oddechu i taki właśnie kupię http://allegro.pl/angelcare-monitor-oddechu-z-niania-i1632438807.html



ja mam tylko dwa pokoje więc raczej niania nie będzie mi potrzebna


ja mam domek z ogrodem, więc się przyda 🙂 Przyjaciółka ma mieszkanie 3pokojowe i jak jej mały spał w sypialni a ona była w kuchni to ciągle biegała do pokoju, bo wydawało jej się że mały się obudził kiedy spał w najlepsze. Namawiałam ją na zwykłą nianię (wtedy nie wiedziała że są takie cuda) ale nie chciała się skusić, więc ganiała po mieszkaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wonka nie przejmuj się mi też lekarz zalecił niskosodowa i bogatobialkowa, normalka zeby woda się nie gromadziła i miesnie nie łupaly, a przybrałam 5,5kg od poczatku. Ja ma swój sposóbna upuszczenie wody-kompot z rabarbaru i sikam jak szalona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Wonka nie przejmuj się mi też lekarz zalecił niskosodowa i bogatobialkowa, normalka zeby woda się nie gromadziła i miesnie nie łupaly, a przybrałam 5,5kg od poczatku. Ja ma swój sposóbna upuszczenie wody-kompot z rabarbaru i sikam jak szalona 😮
A ja tam pierdziele diete zeby sikac bo i tak biegam do kibla jak potluczona, przytylam 11,5 i nic moj lekarz nie powiedzial, sama sie przerzuciłam na mniej kalorycznie bo juz mi ciężko sie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
izarybka napisał(a):
Wonka nie przejmuj się mi też lekarz zalecił niskosodowa i bogatobialkowa, normalka zeby woda się nie gromadziła i miesnie nie łupaly, a przybrałam 5,5kg od poczatku. Ja ma swój sposóbna upuszczenie wody-kompot z rabarbaru i sikam jak szalona 😮
A ja tam pierdziele diete zeby sikac bo i tak biegam do kibla jak potluczona, przytylam 11,5 i nic moj lekarz nie powiedzial, sama sie przerzuciłam na mniej kalorycznie bo juz mi ciężko sie robi

No ale jak sobie odmówić karkóweczki czy kiełbaski z grilla?? Mi na razie nie jest ciężko, pewnie jak poczuję kilogramy to wszystko odstawię 🙂
Nie przejmuję się gadaniem lekarza na temat mojej wagi, bo wyszłam z założenia, że przecież nie mogę się głodzić i że organizm sam sobie reguluje czego mu potrzeba. Koleżanka mi opowiadała o swojej koleżance która w czasie ciąży odchudzała się, urodziła dziecko o wadze 1,2 kg no i zmarło, więc ja będę normalnie jeść - oczywiści bez przegięć - a najwyżej po porodzie będę się martwić. Z resztą po porodzie wskakuję na rower, więc szybko mi waga spadnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
achm napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
powiedzcie mi kochane co sądzicie na temat monitorów oddechu?kupujecie?kupowałyście?zdania są podzielone i nie mogę jakoś się określić

nie mam zdania ,bo nie uzywalam,a zamku nie posiadam ,mam nie duze mieszkanko,zreszta dzidzia bedzie spala naszym pokoju z nami pewnie 🤪

Moi znajomi przekonali mnie do niani z monitorem oddechu i taki właśnie kupię http://allegro.pl/angelcare-monitor-oddechu-z-niania-i1632438807.html



ja mam tylko dwa pokoje więc raczej niania nie będzie mi potrzebna


ja mam domek z ogrodem, więc się przyda 🙂 Przyjaciółka ma mieszkanie 3pokojowe i jak jej mały spał w sypialni a ona była w kuchni to ciągle biegała do pokoju, bo wydawało jej się że mały się obudził kiedy spał w najlepsze. Namawiałam ją na zwykłą nianię (wtedy nie wiedziała że są takie cuda) ale nie chciała się skusić, więc ganiała po mieszkaniu 🙂


może ktoś mi zrobi niespodziankę i będzie problem z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem , kupiłam szczotkę do butelek, 2 smoczki, 2 paczki tych wacików, szczoteczkę i grzebyczek do włosków...no i OGÓRKI MAŁOSOLNE- kupiłam 10 sztuk, 5 wrąbałam już w samochodzie ( tzn 4, bo 1 w kolejce do kasy ☺️ ☺️ )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

A na obiad robię szparagi z masełkiem i bułą tartą, ziemniaczki i jajo sadzone 🙂
A co do monitorów oddechu i niani to mieszkamy w kawalerce, więc ja nie kupuję na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Oj widzę że jestem z dyskusja strasznie do tyłu... Nie mam kiedy Was nadrobić...
Byłam wczoraj u dźina, kazał mi iść do laryngologa z tym moim krwotokiem. Wszystko jest ok, ale oczywiście muszę przestrzegać diety 😞 Tylko jak kiedy wkoło tyle pokus??
Wieczorkiem mąż odpalił grilla, przyjechał kolega którego nie widziałam pół roku i moja malutka już dostała pierwszy prezent - sukienusię z żeglarskim kołnierzem 🙂
Pochmurno za oknem, mam iść dzisiaj do lekarza ogólnego, ale chyba się nie uda, bo za oknem paskudnie i śpiąco...
Miłego dnia Wam życzę, spróbuję troszkę nadgonić...

letka zapisujesz sie do szkoly rodzenia? ja zapisalam sie do tej w szpitalu 170 zł , 9 zajęć po 2 godziny, zaczyna sie w połowie lipca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Oj widzę że jestem z dyskusja strasznie do tyłu... Nie mam kiedy Was nadrobić...
Byłam wczoraj u dźina, kazał mi iść do laryngologa z tym moim krwotokiem. Wszystko jest ok, ale oczywiście muszę przestrzegać diety 😞 Tylko jak kiedy wkoło tyle pokus??
Wieczorkiem mąż odpalił grilla, przyjechał kolega którego nie widziałam pół roku i moja malutka już dostała pierwszy prezent - sukienusię z żeglarskim kołnierzem 🙂
Pochmurno za oknem, mam iść dzisiaj do lekarza ogólnego, ale chyba się nie uda, bo za oknem paskudnie i śpiąco...
Miłego dnia Wam życzę, spróbuję troszkę nadgonić...

letka zapisujesz sie do szkoly rodzenia? ja zapisalam sie do tej w szpitalu 170 zł , 9 zajęć po 2 godziny, zaczyna sie w połowie lipca

ooo dzięki Mila za wieści!! Ciągle się zbierałam i coś się nie zebrałam do tej pory... Słyszałam, że od lipca miała ruszyć jakaś darmowa szkoła rodzenia w Lcy w szpitalu ---> http://www.otolegnica.com/news.php?id=61524 A powiedz mi czy na te wszystkie zajęcia muszą chodzić tatuśkowie? Masz już wyznaczoną godzinę spotkań? Pytam, bo mój M. ułożył by sobie grafik pod szkołę.
Ja się ciągle zastanawiam nad szpitalem: Lubin czy Legnica...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem 😉 zrezygnowałam dziś z glukozy 🤪 🤪 🤪 pojadę jakoś w następnym tygodniu 😁 😁 😁 nie chciałam sobię paprać humoru i do tego jest mega upał u nas 😮 dobrze że wiaterek wieje bo coś chłodzi delikatnie 🙂
Ja mam dziś zupkę pieczarkową na obiad 🙂 właśnie mi pyrka na gazie 🙃
A co do niani elektronicznej to mam obiecaną 😁 mieszkam w domu więc mi się przyda na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
No i jestem , kupiłam szczotkę do butelek, 2 smoczki, 2 paczki tych wacików, szczoteczkę i grzebyczek do włosków...no i OGÓRKI MAŁOSOLNE- kupiłam 10 sztuk, 5 wrąbałam już w samochodzie ( tzn 4, bo 1 w kolejce do kasy ☺️ ☺️ )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

A na obiad robię szparagi z masełkiem i bułą tartą, ziemniaczki i jajo sadzone 🙂
A co do monitorów oddechu i niani to mieszkamy w kawalerce, więc ja nie kupuję na pewno 🙂


Zakupy udane jak widzę 🙂 fajniutkie te rzeczy mają teraz w ofercie 🙂
a smoczki jakie kupiłaś ? bo u nas były od 3 m-ca wzwyż tylko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do porodu to mój na początku nie chciał iść ze mną ale teraz twardo obstaje przy byciu przy mnie 🙂 Jak go kiedyś raz zapytałam i powiedział mi "nie" tak od tego momentu nie poruszałam tego tematu ... ale dojrzał i sam mi powiedział że będzie ze mną 😘
Jakby się nie zgodził to bym zatargała mamuśkę albo siorę do towarzystwa 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a co do porodu to mój na początku nie chciał iść ze mną ale teraz twardo obstaje przy byciu przy mnie 🙂 Jak go kiedyś raz zapytałam i powiedział mi "nie" tak od tego momentu nie poruszałam tego tematu ... ale dojrzał i sam mi powiedział że będzie ze mną 😘
Jakby się nie zgodził to bym zatargała mamuśkę albo siorę do towarzystwa 😁 😜

Ja też na mojego M. nie naciskam. Jeśli ma się męczyć tam to nie ma sensu. Już moja przyjaciółka się zaoferowała, że w razie wu ona ze mną pojedzie 😁 Na razie wszyscy nasi znajomi się pytają M. czy będzie ze mną rodził, ja tymczasem nie poruszam tego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki!!
Oj widzę że jestem z dyskusja strasznie do tyłu... Nie mam kiedy Was nadrobić...
Byłam wczoraj u dźina, kazał mi iść do laryngologa z tym moim krwotokiem. Wszystko jest ok, ale oczywiście muszę przestrzegać diety 😞 Tylko jak kiedy wkoło tyle pokus??
Wieczorkiem mąż odpalił grilla, przyjechał kolega którego nie widziałam pół roku i moja malutka już dostała pierwszy prezent - sukienusię z żeglarskim kołnierzem 🙂
Pochmurno za oknem, mam iść dzisiaj do lekarza ogólnego, ale chyba się nie uda, bo za oknem paskudnie i śpiąco...
Miłego dnia Wam życzę, spróbuję troszkę nadgonić...
Czemu dieta?

Bo wg mojego dżina za dużo przytyłam (8 kg). Zalecił dietę niskosodową i wysokobiałkową. Sól ograniczyłam, ale do bialka coś nie mogę się zmusić... Odrzuciło mnie od mięsa, więc jest problem. A poza tym jak jestem głodna to jem to na co mam ochotę.

ja nie wiem o co chodzi Twojemu lekarzowi 8 kg no prosze ......a co byłoby gdybys przytyła z 30....jakis nienormalny .....jezeli chodzi o bialko to jaja kochana i drob..... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam mamuski ....
No troszku napisałayscie .....zwariowane dziewoje , jeden dzien mnie nie ma a tu 69 stron .....Juz teraz bede z Wami i nie opuszcze Was 🤪 🤪 🤪

No miejmy taka nadzieje,bo juz zapadlas sie nam znowu pod ziemie... 😠 😜 😘

pod ziemie od razu ......jeszcze nie rozstepuje sie jak ide wiec nie bedzie tak zle kochana 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
No i jestem , kupiłam szczotkę do butelek, 2 smoczki, 2 paczki tych wacików, szczoteczkę i grzebyczek do włosków...no i OGÓRKI MAŁOSOLNE- kupiłam 10 sztuk, 5 wrąbałam już w samochodzie ( tzn 4, bo 1 w kolejce do kasy ☺️ ☺️ )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

A na obiad robię szparagi z masełkiem i bułą tartą, ziemniaczki i jajo sadzone 🙂
A co do monitorów oddechu i niani to mieszkamy w kawalerce, więc ja nie kupuję na pewno 🙂


Zakupy udane jak widzę 🙂 fajniutkie te rzeczy mają teraz w ofercie 🙂
a smoczki jakie kupiłaś ? bo u nas były od 3 m-ca wzwyż tylko 😮

No właśnie kupiłam te od 3 miesiąca, będą na "zaś" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski ja wychodze z takei załozenia co do porodu .....ile kobiet juz rodziło i zyje ....nie ma co sie nakrecac , bo moze byc tak jak Kasia ....chwila i juz dzidzia jest , albo tak jak moja mama 48h chociaz to juz nie wchodzi w gre bo dawno w tych czasach robia cc......Ja to sie wstydze tego darcia ( bo z moim charakterm to moge wszystkich od Kurew powyzywac i co jeszcze mnie pogonia hi hi), juz powiedziałam mojemu ze jak bede sie darła ma mi zwrocic uwage ...nawet jak pierwszy raz w zyciu powie do mnie zamknij sie kobieto to nawet sie nei pogniewam na chłopa......ale ja zamierzam od razu do połozenje ktora bedzie ze mna powiedziec , ze jak bede sie darła ma mi powiedziec KOBIETA ZAMKNIJ SIE bo nie bedziesz miała siły na parte 🙂 🙂A i jeszcze jedno ja nie jade do szpitala na wakacje , tylko wiem po co ....bo czami wychodza takie jaja ze nikt sie nie zajał itd ze czegos innego sie spodziewałam .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...