Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Dziewczyny a co myślicie o elektronicznej niani?moze macie jakis sprzet godny polecenia,nie wiem firme,model??my niedawno przeprowadzilismy sie do duzego mieszkania i mysle ze to moze byc bardzo fajna potrzebna rzecz 😉

W dużym mieszkaniu na pewno się przyda. My mamy kawalerkę, więc ja nie kupuję 🙂

My mieszkamy w domku, więc niania to podstawa. Wczoraj moja babcia podrzuciła kasę na ten zakup, bo sama stwierdziła że to super sprawa. Moja przyjaciółka ma mieszkanie i nie udało jej się namówić na nianię i biedna musiała biegać między kuchnia a sypialnią bo ciągle jej się wydawało, że mały płacze. My będziemy kupować z monitorem oddechu z Angelcare, ale możemy też dostać od przyjaciół w paczce na którą czekam z utęsknieniem 🙂 Wypytywali mnie o Tommee Tippy, więc z zakupem jeszcze się wstrzymamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie wypiłam koktajlz truskawek i banana ale pychotka 😁
co do niani to ja mysle ze zakupie bo latem czesto bedziemy wyjezdzac na dzialke a jest dosc duza zeby miec nianie i u tesciów na wiosce tez sie przyda.Ja mialam fisher-price i była super nie wiem co to by za mode bo dostałam od wojka z USA ale slchac w niej bylo nawet jak komar przelatywal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki? A co się dzieje z Karoliną? Coś jej dawno nie widziałam...

Pewnie urządza nowe mieszkanko i cieszy się mężem 🙂

Ale żeby do nas nawet nie zajrzeć?
🙂

może na tym nowym lokum nie ma jeszcze neta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ja to w psychoze chyba juz popadam bo osttnio mi sie śniło ze urodziłam i prawie wcale mnie poród nie bolał a do tego jak spojrzałam na swój brzuch to był płaski jak deska tyle ze w pewnnym momencie we snie zaczełam panikowac bo mi lekarze nie powiedzieli co sie urodziło ile cm jaka waga i strasznie byłam zdenerwowana 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wiecie co ja to w psychoze chyba juz popadam bo osttnio mi sie śniło ze urodziłam i prawie wcale mnie poród nie bolał a do tego jak spojrzałam na swój brzuch to był płaski jak deska tyle ze w pewnnym momencie we snie zaczełam panikowac bo mi lekarze nie powiedzieli co sie urodziło ile cm jaka waga i strasznie byłam zdenerwowana 🤨

Pewnie coraz częściej będą nas nawiedzać sny z naszymi maluszkami, bo im bliżej tym częściej myślimy o porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wiecie co ja to w psychoze chyba juz popadam bo osttnio mi sie śniło ze urodziłam i prawie wcale mnie poród nie bolał a do tego jak spojrzałam na swój brzuch to był płaski jak deska tyle ze w pewnnym momencie we snie zaczełam panikowac bo mi lekarze nie powiedzieli co sie urodziło ile cm jaka waga i strasznie byłam zdenerwowana 🤨

Mi się śnią takie bzdury, że aż szkoda gadać... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wiecie co ja to w psychoze chyba juz popadam bo osttnio mi sie śniło ze urodziłam i prawie wcale mnie poród nie bolał a do tego jak spojrzałam na swój brzuch to był płaski jak deska tyle ze w pewnnym momencie we snie zaczełam panikowac bo mi lekarze nie powiedzieli co sie urodziło ile cm jaka waga i strasznie byłam zdenerwowana 🤨

im bliżej końca tym większy stres będziemy mieli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
laski mam jeszcze pytanie robiłyscie zapewne wyniki na toksoplazmoze
czy lekarz kazał Wam tylko raz zrobic,czy musialyscie powtarzac jak wynik byl ujemny?cos mnie tknelo poczytalam troszke i czesto powtarza sie wyniki w trakcie ciąży 🤔


ja powtarzalam jakos na poczatku ciazy robilam awidocznosc ale wyszlo ok nie jestem pewna ale chyba cos koo 30 tyg sie powtarza ale nie jestem pewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
wogole nie mialam moj ginekolog mowil ze pewnie jak antybiotyki sie bralo to toksoplazmoze juz sie kiedys mialo


ale tokso to choroba odzwierzeca!!!!!kazy ja ma tyle ze jedne kobiety moga mioec ja aktywna a w ciazy to jest zagrozenie dla dziecka róznymi wadami a nie aktywna oznacza ze sie ja przchodzilo i jest uspiona w organizmie !!!!!!!!powiem Ci szczerze ze badanie na tokso i na cytomegalie to jak dla mnie dwa najwazniejsze badania jestem w sziku ze lekarz nie kazał Ci wykonac tego badania 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
wogole nie mialam moj ginekolog mowil ze pewnie jak antybiotyki sie bralo to toksoplazmoze juz sie kiedys mialo


ale tokso to choroba odzwierzeca!!!!!kazy ja ma tyle ze jedne kobiety moga mioec ja aktywna a w ciazy to jest zagrozenie dla dziecka róznymi wadami a nie aktywna oznacza ze sie ja przchodzilo i jest uspiona w organizmie !!!!!!!!powiem Ci szczerze ze badanie na tokso i na cytomegalie to jak dla mnie dwa najwazniejsze badania jestem w sziku ze lekarz nie kazał Ci wykonac tego badania 😮 😮

No dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...