Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


tu raczej chodziło to, że sporo czasu poświecił na zrobienie czegos dla nas, a i tak było źle. Więc się zdenerwował i miał prawo. Moj M też prowadzi forum, o innej tematyce co rawda, ale nie jest miło kiedy siedzi godzinami i modyfikuje forum, by ludziom było lepiej, a ludzie i tak z zebami do niego po co to robił.
Tak że wiecej wyrozumiałości i elastyczności w dopasowywaniu się do nowych funkcji na forum 🙂 aha, no i głupio troche ze tak najeżdzaszLeginsik na admina. Kiedys się wkurzy i załozy Tobie bana na IP i w ogole tu nie wejdziesz na forum bo nie będzie jak. A chyba nie chciałabys tego prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cytując za dzidziol.pl 25 tydzień ciąży:
" Co by powiedziało:
Oprócz bosku coraz bardziej zaczynam interesować się tańcem, niestety - nie mogę tutaj znaleźć partnera. Przez cały dzień ćwiczę sobie pląsy i rytmiczne poruszanie się. Nie mogę się tylko zdecydować, czy wolę muzykę poważną, którą puszcza mama, czy potężne rockowe brzmienia, które woli tata.
Zauważyłem, że w moim nosku powstały dwie nowe dziurki. Mam nadzieję, ze nie będzie jak z tymi dziurkami na dole i nie zacznę w tym miejscu przeciekać. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała łykać wody płodowe, a muszę Wam powiedzieć, że zaczynają w nich pływać różne niezbyt smaczne rzeczy!"
Rewelacja!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


tu raczej chodziło to, że sporo czasu poświecił na zrobienie czegos dla nas, a i tak było źle. Więc się zdenerwował i miał prawo. Moj M też prowadzi forum, o innej tematyce co rawda, ale nie jest miło kiedy siedzi godzinami i modyfikuje forum, by ludziom było lepiej, a ludzie i tak z zebami do niego po co to robił.
Tak że wiecej wyrozumiałości i elastyczności w dopasowywaniu się do nowych funkcji na forum 🙂 aha, no i głupio troche ze tak najeżdzaszLeginsik na admina. Kiedys się wkurzy i załozy Tobie bana na IP i w ogole tu nie wejdziesz na forum bo nie będzie jak. A chyba nie chciałabys tego prawda? 🙂

katarzyno nie sledzilas od poczatku tematu wiec mysle ze masz w tej kwestii malo do powiedzenia,chcial znac opinie uzytkownikow wiec ja poznal,dyskusja zaczela nabierac tempa i tak na prawde nie wiadomo kiedy zaczelismy najezdzac na siebie. niech bedzie sobie tym adminem,ktory ciezko pracuje na tym portalu ale sa pewne granice z mojej i jego strony. nie z tego pc to innego bede korzystac. jak juz pisalysmy,temat zamkniety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):

Oprócz bosku coraz bardziej zaczynam interesować się tańcem, niestety - nie mogę tutaj znaleźć partnera.


ja to nie ma kompanów o tańca? a ciocia wątroba a wujek żołądek? 🙂 wujek pęcherz jest bardzo skory do zabawy i fajnie się na nim odbija 🙂

Kasiu litości!! Czy jak tańczy z pęcherzem to jest fajnie?? Tobie czy Krasnalowi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Cytując za dzidziol.pl 25 tydzień ciąży:
" Co by powiedziało:
Oprócz bosku coraz bardziej zaczynam interesować się tańcem, niestety - nie mogę tutaj znaleźć partnera. Przez cały dzień ćwiczę sobie pląsy i rytmiczne poruszanie się. Nie mogę się tylko zdecydować, czy wolę muzykę poważną, którą puszcza mama, czy potężne rockowe brzmienia, które woli tata.
Zauważyłem, że w moim nosku powstały dwie nowe dziurki. Mam nadzieję, ze nie będzie jak z tymi dziurkami na dole i nie zacznę w tym miejscu przeciekać. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała łykać wody płodowe, a muszę Wam powiedzieć, że zaczynają w nich pływać różne niezbyt smaczne rzeczy!"
Rewelacja!!

świetne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


tu raczej chodziło to, że sporo czasu poświecił na zrobienie czegos dla nas, a i tak było źle. Więc się zdenerwował i miał prawo. Moj M też prowadzi forum, o innej tematyce co rawda, ale nie jest miło kiedy siedzi godzinami i modyfikuje forum, by ludziom było lepiej, a ludzie i tak z zebami do niego po co to robił.
Tak że wiecej wyrozumiałości i elastyczności w dopasowywaniu się do nowych funkcji na forum 🙂 aha, no i głupio troche ze tak najeżdzaszLeginsik na admina. Kiedys się wkurzy i załozy Tobie bana na IP i w ogole tu nie wejdziesz na forum bo nie będzie jak. A chyba nie chciałabys tego prawda? 🙂


wiesz co Kasiu masz racje ,ale jak w kazdej pracy sa plusy i minusy ale zeby sie mscic ???!!!!obydwoje by odpuscili i nie było by tematu 🙂do numeracji stron mysle kazda sie juz przyzwyczaila i nie potrzebne sa teraz pyskowki .Adm nas rozjuszył tektem ze jak nie pasuje to sobie zmienic forum !!!!zeby nie ten tekst to mysle ze kazda wyraziłby swoja opinie a mamy do tego przeciez prawo i bylo by koniec tematu a tak rozpetala sie burza w szklance wody -bez sensu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny tak jak pisałam,big brother zablokował mi wszystko na brzuszku,ide troche popłakać......przy obieraniu cebuli 😮

co sie stalo???Iza ???co Ci zablokowal?

po ostatniej akcji z numeracja stron po prostu zablokował mi kalendarz ciazy i chat ciazowy,biedy zostal obrazony i skrytykowany


tu raczej chodziło to, że sporo czasu poświecił na zrobienie czegos dla nas, a i tak było źle. Więc się zdenerwował i miał prawo. Moj M też prowadzi forum, o innej tematyce co rawda, ale nie jest miło kiedy siedzi godzinami i modyfikuje forum, by ludziom było lepiej, a ludzie i tak z zebami do niego po co to robił.
Tak że wiecej wyrozumiałości i elastyczności w dopasowywaniu się do nowych funkcji na forum 🙂 aha, no i głupio troche ze tak najeżdzaszLeginsik na admina. Kiedys się wkurzy i załozy Tobie bana na IP i w ogole tu nie wejdziesz na forum bo nie będzie jak. A chyba nie chciałabys tego prawda? 🙂

katarzyno nie sledzilas od poczatku tematu wiec mysle ze masz w tej kwestii malo do powiedzenia,chcial znac opinie uzytkownikow wiec ja poznal,dyskusja zaczela nabierac tempa i tak na prawde nie wiadomo kiedy zaczelismy najezdzac na siebie. niech bedzie sobie tym adminem,ktory ciezko pracuje na tym portalu ale sa pewne granice z mojej i jego strony. nie z tego pc to innego bede korzystac. jak juz pisalysmy,temat zamkniety 😉


ok, zamknięty, tylko jak dla mnie wyluzuj trochę z nerwami i będzie ok 😉
a co do watku, sledziłam go od pierwszego wpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
.Adm nas rozjuszył tektem ze jak nie pasuje to sobie zmienic forum !!!!


ale tak patrząc to ma racje, przeciez nie zmusz anas do siezenia tutaj 🙂 skoro ziewczyny siedzą to chcąc nie chcąc muszą dostosowac sie do zaproponowanych zmian.
Dobra, temat zakańczam bo znów komus nerwy puzczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):

Oprócz bosku coraz bardziej zaczynam interesować się tańcem, niestety - nie mogę tutaj znaleźć partnera.


ja to nie ma kompanów o tańca? a ciocia wątroba a wujek żołądek? 🙂 wujek pęcherz jest bardzo skory do zabawy i fajnie się na nim odbija 🙂

Kasiu litości!! Czy jak tańczy z pęcherzem to jest fajnie?? Tobie czy Krasnalowi??


no pewnie ze maluchowi jest fajnie - gzie znajdzie taką drugą poduchę? 🙂 dla nas nie jest to miłe, ale dziziol poewnie ma z tego ubaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny robie na obiad pomysl na zapiekanke z ziemniakami i miesem mielonym,jak mi wyjdzie niewiadomo co to mnie chyba chlop z domu wyrzuci 😁 wstawilam juz do piekarnika i przypomnialo mi sie ze zapomnialam troche posolic i popierzyc miesa 😲 najwyzej przy konsumpcji doprawimy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny robie na obiad pomysl na zapiekanke z ziemniakami i miesem mielonym,jak mi wyjdzie niewiadomo co to mnie chyba chlop z domu wyrzuci 😁 wstawilam juz do piekarnika i przypomnialo mi sie ze zapomnialam troche posolic i popierzyc miesa 😲 najwyzej przy konsumpcji doprawimy 🤨

Leginsik tych pomysłow na obiad nigdy nie doprawiam bo mają przyprawy. Przed wczoraj robiłam pomysł na roladki w sosie serowym 😜 mniam na 4osoby a opitoliliśmy wszystko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziewczyny robie na obiad pomysl na zapiekanke z ziemniakami i miesem mielonym,jak mi wyjdzie niewiadomo co to mnie chyba chlop z domu wyrzuci 😁 wstawilam juz do piekarnika i przypomnialo mi sie ze zapomnialam troche posolic i popierzyc miesa 😲 najwyzej przy konsumpcji doprawimy 🤨

Leginsik tych pomysłow na obiad nigdy nie doprawiam bo mają przyprawy. Przed wczoraj robiłam pomysł na roladki w sosie serowym 😜 mniam na 4osoby a opitoliliśmy wszystko 😁 😁 😁

Pewnie masz racje 🙂 a te roladki to tez zrobie w ktorys dzien,pysznie brzmia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
szkoda ze sie nie pamieta okresu płodowego 🙂

jak w tym filmie i kto to mówi 😁 😁 😁


he he doładnie 🙃 🙃

Może to i dobrze, że się nie pamięta... Ja tam wolę nie wiedzieć co się działo w środku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze ....przeczytałam wszytko ....w tym czasie oczywiscie pare razy wyłaczyli mi neta ....tak długo mi to wszytko szło ....
Co do imion jak bedzie chłopczyk to Szymon Jakub , a jak dziewczynka to Julia Agnieszka .....
Dorcia oczywiscie Mateusz juz został wpisany do tabelki nie ma odwrotu ....i te co nie podały imienie ....to moze juz wiedza to wpisze ...... 🤪 🤪
Asik dobrze ze lezysz kochana , wszytko bedzie dobrze na pewno ....
A co sie dzieje z Ania ....napisała ze ma doła i od tej chwili nie dała znaku zycia.....
Asik z Zielonej odpoczywaj .....tak to jest jak sie zmniania co chwile pogoda zimno , ciepło ....i choróbsko sie przyplotało .....
Agata swietne te buty ....szkoda ze nie ma mojego nr.....
Leginsik....z tym Twoim Tesciem to lekka przesada....ja nie wiem co oni sobie mysla ....ja chyba gdybym słyszała ze ktos to nas idzie zaczełabym głosno krzyczec , ze niby uprawiam ostry seks ....niech sie kużwa naucza do diabła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytujecie dzidziola wiec i ja zacytuje;_)
Otworzyłam zupełnie oczy i teraz patrzę sobie na pływające tu wszędzie włoski, które wypadły z mojej skóry. Boję się tylko o moje brwi i rzęsy! Często dotykam rączką głowy, żeby upewnić się, ze dalej są na swoim miejscu...

niektóre sa bardzo zabawne, lubie je czytać:_)
a teraz ide sie przygotować bo jade po męża do pracy i do fotografa wywołać fotki z wesela i odebrać dzisiejsze na dokumenty.

a fajna stronka jeszcze opisowa jest tutaj:
http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza-tydzien-po-tygodniu/

buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ja nawet nie wiem kiedy on te drzwi otworzyl,zostali zbesztani ale zamek w drzwiach i tak bedzie. Na chwile obecna nie mysle juz o tym tylko ciesze sie ze weekend spedzimy sami w domu,oni mojechali do siostry mojej tesciowej 🤪 bedzie łłłoooooooogień 🤪 nie no zartuje,bardzo mi sie chce ale obydwoje sie boimy i z tym brzuchem teraz tak trudniej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agus ja nawet nie wiem kiedy on te drzwi otworzyl,zostali zbesztani ale zamek w drzwiach i tak bedzie. Na chwile obecna nie mysle juz o tym tylko ciesze sie ze weekend spedzimy sami w domu,oni mojechali do siostry mojej tesciowej 🤪 bedzie łłłoooooooogień 🤪 nie no zartuje,bardzo mi sie chce ale obydwoje sie boimy i z tym brzuchem teraz tak trudniej 😎

sobie wstawcie te zamki jak najszybciej ....bo tak sie nie da zyc ....ciesze sie ze miaszkamy sam ...bo ja sobie takich sytuacji nie wyobrazam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Moje Kochane Panie 🙂

Ale dałyście popis z tymi postami...chyba tego nie ogarne!! Podczytywałam Was,ale i tak jestem w czarnej d**** 😁 otóż już Wam tłumacze co sie ze mną działo przez te wszystkie dni...praktycznie od 4 dni malutka prawie wcale sie nie ruszała!!!chodziłam od położnej do lekarza...i wiecie co...okazalo sie,że moja Mala to śpioch jest 😁 nawet nie wiecie co przeżywałam..ile stresu masakra...dzisiaj byłam na usg 3 D...ale nic prawie nie widzieliśmy bo Emilka zasłoniła buziaka rączkami tak jakby sie modliła 😁 jak lekarz zaczynał usg robić to pokazała,że zmęczona jest zaczęła Nam tam ziewać i nie chciała sie pokazać...pokazała tylko swoją pinde 🤪 Mamy przyjść za miesiąc na kolejne 3D..Najważniejsze,że Niunia zdrowa jest 🙂 mierzył i ważył wszystko i wszystko ok jest 🙂 Mała waży juz 751 g 🤪 ale jestem mega szczęśliwa...i zmęczona..bo przez te dni prawie wcale nie spałam...sie rozpisałam... 😎


Kochane dziękuje,że się o mnie martwiłyście... 😘 😘

Wywołałyście wilka z lasuuuuu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...