Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
ASIU jak myślisz zjeść loda z biedry czy nie zjeść ?? 🤨 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 wkoncu wracasz do siebie ZJESC KOCHANA I SIE SZCZYPAC! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

ja nie musze miec do szpitala 🙂nic dla dzidzi tylko dla siebie kosmetyki i koszule juz po porodzie ,a tak pelen serwis 🤪 😉 😎

U mnie wlaśnie też się dowiedziałam, ani ciuszków dla Małej,ani podkładów dla siebie....ponoć jest full wszystkiego, więc muszę trochę torbę zmodyfikować 🙂. No i gaci siatkowych nie można 🤢tzn legalnie nie można, więc będe nielegalnie 🙂 🙂 🙂 🙂


ja też właśnie będę po tajniacku latać w tych gaciach z siaty, nie wyobrażam sobie tuptania jak gejsza z podpachą wielkości książki telefonicznej i zastanawiania się ile jeszcze mogę zrobić kroków zanim ją zgubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga ja rozumiem ,ze Ci tam dobrze w tym spa ,ale odwiedzilabys wrzesniowe kolezanki 😉 😜


Bo znowu pomyślimy,że Nas nie kochasz i że masz inne przyjaciółki!! 🙂

TAK JEST ... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a jakie pieluchy do szpitala zakupiłyście??

ja nie musze miec do szpitala 🙂nic dla dzidzi tylko dla siebie kosmetyki i koszule juz po porodzie ,a tak pelen serwis 🤪 😉 😎

U mnie wlaśnie też się dowiedziałam, ani ciuszków dla Małej,ani podkładów dla siebie....ponoć jest full wszystkiego, więc muszę trochę torbę zmodyfikować 🙂. No i gaci siatkowych nie można 🤢tzn legalnie nie można, więc będe nielegalnie 🙂 🙂 🙂 🙂


ja też właśnie będę po tajniacku latać w tych gaciach z siaty, nie wyobrażam sobie tuptania jak gejsza z podpachą wielkości książki telefonicznej i zastanawiania się ile jeszcze mogę zrobić kroków zanim ją zgubię

no ja tak mialam ..niestety bez gaci lazilam i mi bylo git!!itak duzo nie lazisz 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
TAK to jest ten [email protected] zadziałało


ok super, pod tym mnie zlapiecie 🙂


a ja wysłałam Ci maila na [email protected] daj znac czy dostałas wiadomość odemnie 🙂bo jka nie to wpisze ten drugi


hej Doris, nie wiem czy dostaalas ode mnie wiadomosc, na meila..
Tak dostalam e-maila i dziekuje, 🙂


dostałąm i napwet Ci odpisałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
o kurcze .. noto niezłe jaja z Izą ....
jakby co to ja tylko spód do sernika dziś piekłam... nic więcej- daje słowo!
zaraz wybywam znowu z domu .. mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze!!!!


Zocha jeszcze Twój poprzedni jabłecznik nie zebrał żniw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu was nadrobić to normalnie masakra!!! Kurcze współczuje Izie!!!! Pamiętam jak ja się martwiłam.

Laski kto z was ma już zaplanowane cesarkę? wiecie dokładnie na czym to polega? o co chodzi LEER z tym cewnikiem? nie słyszałam, że go zakładają. Przeraziłaś mnie jeszcze bardziej LEER!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siema laski a ja dzisiaj jakos sie zle czuje do tego twardnieje i boli mnie brzuch ciagnący ból nawet na nogi przechodzi , dziwnie jak tak dalej bedzie pojade na pogotowie bo to chyba za wczesnie na takie bóle


mnie tez czasami takie bóle łapia na dolle brzucha ale wtedy sie kłade i po czasie przechodza a w nogach takie dziwne nie do popisania uczucie jakby takie bez siły


mam bardzo podobnie, ale jak się położę to za jakiś czas przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Jezu was nadrobić to normalnie masakra!!! Kurcze współczuje Izie!!!! Pamiętam jak ja się martwiłam.

Laski kto z was ma już zaplanowane cesarkę? wiecie dokładnie na czym to polega? o co chodzi LEER z tym cewnikiem? nie słyszałam, że go zakładają. Przeraziłaś mnie jeszcze bardziej LEER!!!!!!!!!


zakladaja cewnik, zeby moc podczas operacji i po niej kontrolowac ilosc moczu.. poprawcie mnie jesli sie myle 😁
ja nie mam planowanej, jedynie bardzo prawdopodobna ze wzgledu na ulozenie dziecka i tc no i dodatkowo ze wzgledu na to neurologiczne wskazanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jezu was nadrobić to normalnie masakra!!! Kurcze współczuje Izie!!!! Pamiętam jak ja się martwiłam.

Laski kto z was ma już zaplanowane cesarkę? wiecie dokładnie na czym to polega? o co chodzi LEER z tym cewnikiem? nie słyszałam, że go zakładają. Przeraziłaś mnie jeszcze bardziej LEER!!!!!!!!!


zakladaja cewnik, zeby moc podczas operacji i po niej kontrolowac ilosc moczu.. poprawcie mnie jesli sie myle 😁
ja nie mam planowanej, jedynie bardzo prawdopodobna ze wzgledu na ulozenie dziecka i tc no i dodatkowo ze wzgledu na to neurologiczne wskazanie..


ja pierdziu!!! nie pomyślałam o tym cewniku!!! a w jaki sposób ułożone jest twoje maleństwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka samym cewnikiem to się wcale nie przejmuj. To nic strasznego! Jeśli chodzi o pierwsze godziny po zabiegu/operacji to nawet zbawienie, bo nie można wstać do kibelka, a na basen nie każdy potrafi (ja nie potrafię!!!). Nie mam doświadczenia w cc, ale miałam dwie inne operacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jezu was nadrobić to normalnie masakra!!! Kurcze współczuje Izie!!!! Pamiętam jak ja się martwiłam.

Laski kto z was ma już zaplanowane cesarkę? wiecie dokładnie na czym to polega? o co chodzi LEER z tym cewnikiem? nie słyszałam, że go zakładają. Przeraziłaś mnie jeszcze bardziej LEER!!!!!!!!!


zakladaja cewnik, zeby moc podczas operacji i po niej kontrolowac ilosc moczu.. poprawcie mnie jesli sie myle 😁
ja nie mam planowanej, jedynie bardzo prawdopodobna ze wzgledu na ulozenie dziecka i tc no i dodatkowo ze wzgledu na to neurologiczne wskazanie..


ja pierdziu!!! nie pomyślałam o tym cewniku!!! a w jaki sposób ułożone jest twoje maleństwo?


pupka a glowke ma pod zebrami.. ale moze sie przekrecil jednak i to pupka pod zebrami.. dowiem sie juz w ten czwartek.
ostatnio w 34tc byl posladkowo ulozony, nie zauwazyulam zmiany, ale moze cos mi umknelo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...