Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I js się witam 🙂 🙂 🙂 tzn my 🙂
Noc przespana, jeden tylko spacer do kibelka 🙂 więc w szoku jestem 🙂
Ktoraś coś pisała o piersiach bolących....mnie bolą od stycznia właściwie non stop 🤢
Katarzyna znów nie chce wspołpracować, boli jak diabli 🤢 (zaczynam się przyzwyczajać) 🙂
Ale to byłoby na tyle póki co z moich dolegliwości 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak bym chciała, żeby mój gin tego 30 powiedział, że Gasbrynia już jest gotowa i żeby tak skutecznie pogmerał w Katarzynie, żeby się coś zaczęło dziać....a jeśli nie to poczekam cierpliwie (albo mniej cierpliwie),tyle już dałam radę, to jeszcze wytrzymam 🙂
Życzę udanych wizyt i czekamy na ralacje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 mnie nic nie boli prócz tego że bardzo mi popuchneły nogi i rece ;/
Już w ten weekend wprowadzanko na SWOJE jupi !!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podarunek od mojego szwagra hihi 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/4604609020.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7605/4604609020.jpg[/IMG][/URL]


super ta zawieszka 😁 muszę taką zakupić ino gdzie 🤨 🤔 ??

pokukaj na allegro,tam już można chyba wszystko kupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewuchy 🙂
Byłam wczoraj u położnej i dowiedziałam się parę rzeczy. Pytałam ją o te oczy i potwierdziła, że naczynka pękają przy ZAMKNIĘTYCH powiekach, bo wtedy jest wyższe ciśnienie. Ja wiem, że każdy mówi co innego, ale, o ile będę pamiętać, to mam zamiar otwierać oczy podczas parcia jednak 🙂 Mówiła też o ZZO, bardzo polecała, bo to przyspiesza poród, powoduje łatwiejsze rozwieranie się ujścia, no i przede wszystkim nie boli aż tak 🙂 Jak byłam przeciwna (bo nasłuchałam się od teściowej że to spowalnia poród, ale ona jest w końcu urologiem a nie położną czy ginekologiem), tak teraz w razie tragedii chyba się zdecyduję, bo u mnie się nie płaci za to. Ale zobaczymy jak z moją wytrzymałością będzie, nie przesądzam niczego. Posłuchała tętna: 142, optymalne 😁 Na początku myślała, że brzuch mi opadł, ale jak stanęłam na nogi to powiedziała, że jednak jeszcze nie, że po prostu długi jest i mam jeszcze trochę miejsca pod żebrami. Generalnie bardzo miła kobieta, dała mi trochę "suwenirów", w tym 3xbutelna Avent 125 ml (niepotrzebnie kupowałam 😮 ) 3xmały sudocrem po 10g, 3x saszetka płynu do prania Lovela, 3xwitaminy Pharmaton + gazetki 😁 😁 😁

Aha i uwaga: ona jest niedoszłą teściową mojego M 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki i Mamuśki 🙂
troszkę Was dzisiaj nadrabiam, bo wczoraj jak wyszłam do pracy zawieźć zwolnienie tak dniówkę normalnie wyrobiłam.
Dzisiaj też zaraz zbieram się do fryzjera. Muszę włoski troszkę podciąć przed rozwiązaniem bo po to nie wiadomo kiedy będę się mogła do fryzjera wyrwać.
Asia - gratuluję kapitulacji męża 😁. Dobrze, że dałaś radę Go przetrzymać. Czasem warto!
Ania100 - współczuję Wam Kochana. Nie dość, że Ty już na finiszu to jeszcze mąż niedysponowany. Szczeście w nieszczęściu, że nic poważniejszego się nie stało.
Pisałyście też wczoraj o macierzyńskim. Z tego co mi wiadomo to dotyczą nas zasady na 2012 rok, czyli 20 + 4 tygodnie:
http://www.ciazowy.pl/kalkulator,urlop-macierzynski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
u mnie kiepska nocka ale to widzę że nie tylko u mnie takowa była..
poryczałam sie wczoraj ale tak konkretnie mężowi że mam juz dosc tego bólu oczekiwania i starań aby nadia była z nami , ale co biedak mi pomoże jak to nie od nas zalezy jak widac..dzisiaj staram sie o tym nie myslec no ale nie idzie..
mój maz ma jutro imieninki moze nadia zrobi mu prezent chociaż wcale sie juz nie łudzę na to.. 😞
mam depreche . 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeśc Słoneczka
Ja już po wizycie u dentysty , i jeden problem z głowy po wszystko zdrowe ... wiec super nastepna wizyta w listopadzie ...
Noc mi minęła jako tako ... ale wiecie co jak sie chcem się przekulac z boku na bok to muszę się obudzic taki mam brzuchol już ciężki... a jak wstaje to mnie boli doslownie wszystko ...
No a tak to dziewczynki powodzenia na wizytach ....i czekamy na dobre wieści
A ja mam dziś zabiegany dzień bo zaraz znowu musze wyruszac jadę podpisac umowe z NFZ o ubezpieczenie , i na 17 do fryzjera .... no ale już mi tak mało czasu zostało ... do pozniej kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂

Wpadłam na szybko zapytać czy któraś reflektuje na jabłecznik? Wszystko przygotowane, tylko wstawić do piekarnika, ale widzę, że Leer jeszcze w dwupaku, więc... na kogo wypadło na tego bęc 🙂 czary mary 🙂 Leer idę wstawiać jabłecznik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej ja ide dzis na usg na 9:30 pozniej do diabetologa pozniej na wizyte i pol dnia zleci dzis zadecyduja czy zostaje w szpitalu
ja nie chce zostac 😞 mam dola no ale zobaczymy
trzymajcie kciuki
trzymamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jestem prze szczęśliwa że padło na moją osobę 😉
Biedna ta nasza aga ale dla juli przecież wszystko jest w stanie znieść , a po 2 ona lubi takie wakacje prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
dopiero co wsatłam u mnie jak na razie pogoda znośna bo wczoraj dała mi ostro w kość tak ze do tego stopnia ze ledwo na nogach sie trzymałam jeszcze tak że ze mna nie było 😮
czy co sie wydarzyło wczoraj?? napiszcie mi w telegraficznym skrócie bo nie dam rady was nadgonic 😞ja mam w piątek usg i już nie mog esie doczekac 🙂kurcze nie wiem czy wy tez tak macie ze codziennie sni wam sie dziecko ??bo ja tak mam albo mi sie sni ten moj urwis w brzuszku albo przypominaja mi nsie momenty takie o ktorych dawno nie myslałam a nawet zapomniałam z okresu jak Kuba był mały. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej mamuski 🙂
dopiero co wsatłam u mnie jak na razie pogoda znośna bo wczoraj dała mi ostro w kość tak ze do tego stopnia ze ledwo na nogach sie trzymałam jeszcze tak że ze mna nie było 😮
czy co sie wydarzyło wczoraj?? napiszcie mi w telegraficznym skrócie bo nie dam rady was nadgonic 😞ja mam w piątek usg i już nie mog esie doczekac 🙂kurcze nie wiem czy wy tez tak macie ze codziennie sni wam sie dziecko ??bo ja tak mam albo mi sie sni ten moj urwis w brzuszku albo przypominaja mi nsie momenty takie o ktorych dawno nie myslałam a nawet zapomniałam z okresu jak Kuba był mały. 🤢


Mi się ostatnio śniło, że urodziłam Tadeusza, a był taki śliczniutki, że aż się zdziwiłam ostro 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki Agule zostawili w szpitalu...ma znowu spadek wod....do 3.1,musi miec czesto zapisy .... 😞 Julcia wazy juz 3100 🙂


O kurcze,..,. dawajcie znac na biezaco... ale napewno bedzie wsjo dobrze!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki Agule zostawili w szpitalu...ma znowu spadek wod....do 3.1,musi miec czesto zapisy .... 😞 Julcia wazy juz 3100 🙂


To może tym razem zachęcą Julcie do wyjścia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki Agule zostawili w szpitalu...ma znowu spadek wod....do 3.1,musi miec czesto zapisy .... 😞 Julcia wazy juz 3100 🙂


O kurcze,..,. dawajcie znac na biezaco... ale napewno bedzie wsjo dobrze!!!!!!


no masz..coś czułam że Czarnulka na Hawaje wróci 😮ale będzie ok !!! pozdrowić ją tam proszę od nas 😘
Ja się pakuję 😜 i Was podczytuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Cześć dziewuchy 🙂
Byłam wczoraj u położnej i dowiedziałam się parę rzeczy. Pytałam ją o te oczy i potwierdziła, że naczynka pękają przy ZAMKNIĘTYCH powiekach, bo wtedy jest wyższe ciśnienie. Ja wiem, że każdy mówi co innego, ale, o ile będę pamiętać, to mam zamiar otwierać oczy podczas parcia jednak 🙂 Mówiła też o ZZO, bardzo polecała, bo to przyspiesza poród, powoduje łatwiejsze rozwieranie się ujścia, no i przede wszystkim nie boli aż tak 🙂 Jak byłam przeciwna (bo nasłuchałam się od teściowej że to spowalnia poród, ale ona jest w końcu urologiem a nie położną czy ginekologiem), tak teraz w razie tragedii chyba się zdecyduję, bo u mnie się nie płaci za to. Ale zobaczymy jak z moją wytrzymałością będzie, nie przesądzam niczego. Posłuchała tętna: 142, optymalne 😁 Na początku myślała, że brzuch mi opadł, ale jak stanęłam na nogi to powiedziała, że jednak jeszcze nie, że po prostu długi jest i mam jeszcze trochę miejsca pod żebrami. Generalnie bardzo miła kobieta, dała mi trochę "suwenirów", w tym 3xbutelna Avent 125 ml (niepotrzebnie kupowałam 😮 ) 3xmały sudocrem po 10g, 3x saszetka płynu do prania Lovela, 3xwitaminy Pharmaton + gazetki 😁 😁 😁

Aha i uwaga: ona jest niedoszłą teściową mojego M 😁 😁 🙃


Nah nah lubie gadżety,,,, a u mnie nie dostaje nic a nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Asia ty wczoraj dzielnie zastępowałas nocnego marka 😁 😁 😁
w duchu smailam sie ze zastąpilam Twoje strozowanie 😁 😁 😁 Dopiero przed 5rano usnelam,a Andru wrocil ok 7;00 wiec juz nie spie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 mnie nic nie boli prócz tego że bardzo mi popuchneły nogi i rece ;/
Już w ten weekend wprowadzanko na SWOJE jupi !!!!!! 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Podarunek od mojego szwagra hihi 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/4604609020.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7605/4604609020.jpg[/IMG][/URL]


super ta zawieszka 😁 muszę taką zakupić ino gdzie 🤨 🤔 ??

pokukaj na allegro,tam już można chyba wszystko kupić 😁


Ja mam taką nalepke ze szkoly rodzenia ,ale tylko ze dziecko na pokladzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia ty wczoraj dzielnie zastępowałas nocnego marka 😁 😁 😁
w duchu smailam sie ze zastąpilam Twoje strozowanie 😁 😁 😁 Dopiero przed 5rano usnelam,a Andru wrocil ok 7;00 wiec juz nie spie ..


No to masz powera. ja nie domagam 😁 krzyz mi nie daje usiedziec. co sie z tym porobilo to masakra, napewno ta waga swoje robi
, jak sie dowiem dzis ze wiecej niz 16 na plus to zaczne sie obawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...